Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

tez chcę żeby Ci się udało i potwierdzisz skuteczność clo:)a powiedz duze miałaś pęcherzyki?często chodziłaś na monitoring i z ciekawości ile płaciąłś za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
mialam 18 i 21, nie zaplacilam nic bo moj gin jest moim sąsiadem :P hihi miałam monitoring 12 dc w piatek i potem 15 dc w poniedziałek. Oj chciałabym potwierdzić jego skuteczność... szczególnie,że jak się nie uda to jeszcze raz clo a potem kontrast :( a tego się boje a już w ogóle udrażnianie boże.... nawet nie chce o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi bakteriami moimi to niezły cyrk bo nie moge rozszyfrować co mi tam napisali:O ale chyba enterococcus faecalis i stophylococccus species. A co do clo to ja mam brać 2x1 tabletce od 5 do 9 dc tylko przez jeden cykl bo mi gin powiedział ze taka dawka starczy na dwa cykle a jak się nie uda to mam sie u niego pojawić:O A o monitoringu nic mi nie mówił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka też chce takiego sąsiada:P Jussio ale słyszałam, ze przy clo powinien być tez monitoring żeby sprawdzac jego działanie no ale nie wiem co lekarz to teoria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak zaczęłam czytać o clo to też się zastanawiałam czemu mi nie wspomniał nic o monitoringu ale potem doszłam do wniosku ze tak w sumie to on wie że ja z takiego daleka do niego dojeżdżam to może dlatego nic nie mówił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
jussio powinien zrobic Ci monitoring aby zobaczyc jak urosly i czy pekaja, bo jak ma sprawdzić skuteczność? widzisz mój nic nie mówiłże clo jest na dwa cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Hej dziewczyny! A powiedzcie, czy jak sie staralo i -mimo, ze sie ma za ktlrotkq ta faze lutealna, to zacznie sie brac w 16 dc luteine to jest szansa na zagniezdzenie? Bo ja mam te plamieenia 5 dni przed okresem i to moze cykl mi. Sie tak skraca?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zapytac ginekologa ;) ktory zna sie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Czesc dziewczyny ;) dzisiaj obudzilam sie z potwornym brakiem apetytu, wrecz mialam delikatne mdlosci, moze zjadlam cos wczoraj.. Temperatura 36,9,slaba jak na mnie, przewaznie mialam troche ponad 37. A jak tam u was? Ktoras dzisiaj testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Kokardka ty się tak nie przejmuj tym HSG;) bo z pewnością będzie dobrze;) A w ogóle to na razie trzymaj się wersji że clo pomogło i szykuj się na bliźniaki:D:P Razu luteina to progesteron wiec teoretycznie pomaga w zagnieżdżeniu. A u ciebie mimo tej luteiny pojawiają się plamienia? Dziewczyny a ja to sie tak zastanawiam, ze chyba to clo przełoże jeszcze na następny cykl bo to moje leczenie infekcji chcę zacząć dopiero po @ żebym nie musiała przerywać no a potem to nie wiem czy jest sens brać antybiotyki i clo jednocześnie:O bo tak na mój chłopski rozum to ja nie wiem czy te jajeczka będą do końca takie wiecie... wystarczająco dobre;) Muszę zadzwonić jeszcze do gina i się dowiedzieć co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a to twój pierwszy dzień wyższych temp? Nell ty to masz nerwy ze stali:) ja to bym już była dawno po teście nawet i po dwoch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem daleko od domu bo mam z dziecmi ferie i nie siedze na kompie dlatego nie pisałam ale przez komórke śledziłam forum chciałam cos napisac ale jakos moje wpisy nie pokazywały się nie wiem dlaczego.Dzis udało dorwać mi się do komputera :) Kochane moje zrobiłam wczoraj kolo 15 test bo juz nie wytrzymałam.I MAM DWIE KRESKI :) nie moge w to uwierzyć ale wygląda na to ze sie udało :) bedę trzymam kciuki żeby i Wam szybko sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kate nie wyszedł posiew bo były zanieczyszczenia z moczu babka mówiła że pewnie sie nie podmyłam przed nasikaniem do pojemnika, nie wiedziałam że trzeba przed posiewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smike super!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!! Fajnie ze u nas nareszcie coś rusza z tymi kreseczkami:) Oby tak dalej:) Niech ta dobra passa trwa jak najdłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski też się melduję;) za chwilę wchodzę do apteki po test:) jak mowilyscie najlepszy bobo test :) a mnie dzis zamiast maż obudzić obudziła mnie zgada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell ja na twoim miejscu kupilabym dwa testy;) Jeden zrobiłabym od razu a drugi z rannego moczu:) A z ta zgagą jest coś na rzeczy jak Anka pisała:) Aga a ty kiedy zamierzasz testować? Dziewczyny wy to cierpliwe jesteście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w tej kwestii wolę być cierpliwa:) bo cierpliwość popłaca:) a nie chcę robić za wcześnie tak jak tym paskowym badziewnym testem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też mam zgage ale nie od ciazy zawsze ja mam jak przyjade do tesciowej za duzo jem wtedy i ja mam tak zawsze swieta no i jak jestem własniej u nich.Moim jedynym podejrzeniem o ciazy był brak bólu i powiekszenia piersi przed @ i to mi robiło dużą nadzieje.:)naprawdę trzymam mocno za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no a ja nigdy przez tyle dni nie miałam zgagi w ogóle może raz miałam taką małą w życiu. No nic ją się nie nakrecam bo szkoda nerwów co ma byc to będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Simke gratulacje!! Jussio nie testuje czekam na okres..nie czuję się w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale z tego co widze to jestes już po terminie @?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIMKE gratulacje :) luty dobrze sie zaczął więc teraz na kogo kolej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate chyba musisz zaktualizować tabelkę bo tak sama wisze na tym dole a sama juz nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Jussio tak po terminie tylko ten termin był podany na oko bo po odstawieniu tabletek anty raz okres dostaje a raz nie więc tak na prawde nie wiem jaki długi mam cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)Simke gratuluję:)niestety w tym cyklu nie dołącze do Ciebie ale już za miesiąc bede sie starała hihi:) Anka narazie nikogo nie przenosze bo pap dopiero po lekarzu chce a Simke tez musi mi napisać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simke dołączam się do gratulacji :-) Xxxxxxxx Dziś brzuch nadal pobolewa tak jak na @, w dodatku jak zawsze przed jestem rozdrażniona. Czyli bez zmian. Dzis rezygnuję z kawy, czuję, że zgaga się czai a po kawie znów by się rozszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny postanowiłam się do was przyłączyć. Staram się zajść w ciążę już 3 rok :( Mam PCOS wiec problemy z owulacją. Jajowody drożne ( miałam HSG).Brałam prawie rok leki na owulację, pomagały w ciążę jednak nie zaszłam. Pod koniec roku doszło do przestymulowania jajników i musiałam leki odstawić na kilka mc. Obecnie jestem drugi cykl bez wspomagaczy. Mierzę jedynie temp i czekam na cud. W tym roku raczej podejdę do in vitro bo mam już 36 lat :( i czasu bardzo mało na zostanie mamą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIMKE- ja też Ci gratuluję, ale fajnie :) XXX U mnie wczoraj skończyła się @, dziś czuję okolice lewego jajnika. Znowu on przygotowuję się do pracy w tym miesiącu:) Codziennie rano mierzę temperaturę i dzięki temu wiem, że moja wyjściowa temp. jest dość niska, bo w granicach 36,3-36,4. Także skok nawet niewielki może u mnie oznaczać owulację :)Będę to sprawdzać w najbliższych dniach. XXX Ola - nie stresuj się, bo nic to nie da:) Nie wiesz jaką miałaś startową temp, bo sama pisałaś, że regularnie jej nie mierzysz:) A to że w tamtym cyklu miałaś powyżej 37 o niczym nie świadczy:) Każdy cykl jest inny i w każdym możesz mieć inną temp. maksymalną. Zresztą w tamtym cyklu Ci się nie udało, pomimo wysokiej temperatury, więc sama widzisz jak to jest. Teraz możesz mieć niższą i o niczym złym nie musi to świadczyć;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lucy:)kurcze faktycznie długo musisz czekac na dzidziusia, my się troche krócej staramy a już świrujemy:)a powiedz miałaś badana rezerwe jajnikową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×