Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Moja córka dziś cały dzień wyje i piszczy i krzyczy i tylko ciągle jest nieeeeeeeee, więc nawet nie mam siły do komputera usiąść :( Przez cały dzien może 2 godziny była grzeczna, aż dostała klapsa bo jest nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hej hej jestem i Was czytam ale nie mam o czym pisać :) testu nie robiłam, mojego m od siebie odganiam dostałam z******tą pracę i jakoś ona jest teraz na pierwszym miejscu, okresu nie dostałam testu nie robiłam zero jakichkolwiek objawów.. i tyle dzięki za pamięć Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hej hej jestem, czytam Was ale nic nie pisze bo nie mam co, okresu nie mam, żadnych dolegliwości, testu nie robiłam i tyle.. ostatnie dni odganiam moje m bo dostałam z******ta prace i jakoś ona jest teraz na pierwszym miejscu :) dzięki za pamięć Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
sorka dwa razy znowu wyszło nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa byłoby cudownie, ale nie mam juz na to wpływu:) jutro mam urlop i ide badać prolaktynę po miesiącu brania leków, trzymajcie kciuki żeby spadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa a nie kusi Cię zrobienie testu?weź daj nam tu jakies dobre wieści:) Nell ale dużo jaśniejsza czy zbliżona barwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kate trzymam kciuki za badanie!!nie kusi bo nie mam żadnych dolegliwości/objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Nie nie robiłam testu czekam na rozwój wydarzeń:) na razie nic mnie nie boli jak na @ i mam tam strasznie sucho, a zawsze przed @ miałam uczucie ze to już bo było tak mokro. No ale nic czekam jak do wtorku nie dostanę do testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni do terminu @, brzuch czuje ja wstane szybko to mnie zakłuje w prawym boku albo przy siedzeniu i dluższym pochylaniu do przodu czuje dyskomfort tez z prawej strony. Sutki tkliwe, piersi lekko obolałe. A dziś mam taki zjazd nastroju i zaczynam być drażliwa, że moja nadzieja na ciąże topnieje jak śnieg za oknem. Dopiszecie mnie do listy?? Hashija_28_10_2_06.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate za bardzo o mnie myślisz bo to pytanie o jaśniejsza kreskę to chyba nie do mnie tylko do Oli:p Ale bardzo mi miło że tak myślisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też się teraz kapnęłam, że pomyliłam ciebie z Olą:)pewnie Nell że o Tobie myslę jak i o pozostałych dziewczynach:) Jussio a jak Twój ząbek? Hashija jasne dopisze Cie do listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :-) teraz jesteście moja grupą wsparcia :-) a i ja jak będę mogła to wspomogę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - na drugi dzien druga kreska jasniejsza, wiec chyba negatywny wynik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze zaczyna się nowy tydzień bo juz w piątek ginekolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak mnie ostatnio łatwo wyprowadzić z równowagi to szok a do płaczu to można mnie doprowadzić jednym słowem. Co do zębów to mnie też męczą, ale mnie od zawsze. Mój dentysta śmieje się ze mam żeby 12 latki. Za kasę która wydalam na dentystę kupiłabym sobie z******ty samochodów.... W piątek wizyta u gina pewnie 150 zl a w poniedziałek dentysta i 100 zł. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka hormonki juz buzują ;P będzie dobrze u gin zobaczysz:) trzymajcie sie a ja uciekam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny:) Wracam do żywych;) Ząb nareszcie się uspokoił i przestał boleć:) Jak tylko dostanę @ to dzwonię się umówić na wyrywanie:O bo powtórki z rozrywki nie zniosę;) Kate dzięki za pamięć:) i trzymam kciuki za dobre wyniki prolaktyny:) Widzę że w tym tygodniu to nas sporo do testowania:) Aaa co do mojej @ to pewnie się spóźni:( bo wyglada na to że moja owu była jednak 20 dc a przynajmniej tak mi ovufriend wyznaczyło owu no i temp też wtedy skoczyła i cały czas rośnie:) I tak sobie właśnie myśle że najwcześniej będę mogła w niedzielę testować albo w ogóle w przyszłym tygodniu dopiero:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja się staram o dziecko, a koleżanka w pracy przypadkiem zaszła, nie wiedząc nic, mówi, ze gdyby nie to, ze chyba kolejny raz nie dostała okresu to by sie w ogóle nie zorientowała, tak wiec Aga sprawdź sobie, bo ona nie ma żadnych objawów, żadnych, była już u lekarza, wszystko gra i buczy, a ze jest troszkę już po 30-stce, to dostała bardzo dużo badań i jedzie teraz z koksem. U mnie weekend spoko, posprzątałam całe mieszkanie, w niedziele mieliśmy chrzciny, mój mąż ojcem chrzestnym , wszystko dobrze wyszło. Ja z tym staraniem się w tym miesiącu boję, nie wiem czy to dobrze mieć dzieci z listopada i grudnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ja też się melduję. U mnie objawów żadnych totalnie, ogólnie czuję, że nic z tego nie będzie. Ale to tylko moje odczucia, oby były mylne ;) widzę Jussio i Hashija macie @ zaraz przede mną, obyśmy jej nie dostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkana a co to za roznica czy z listopada czy z grudnia czy z lipca? Ważne zęby się udało, a nie miesiące wybierać bo właśnie w tych może się udać. Ja mam pół rodziny z tych miesięcy i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna podpadłaś mi w dwóch kwestiach :) 1. co z tego że po 30, ja też urodziłam pierwsze dziecko po 30 i miałam normalne badania jak inne kobiety, nie widze powodu dla którego kobiety po 30 maja miec więcej badań 2. Ja jestem z grudnia i jakoś nie narzekam, gdyby tak wszyscy patrzyli że listopad i grudzień taki zły to mielibyśmy tylko dzieci do września. Ważne żeby zdrowe było! xxxxx Ja dziś mam zamiar trochę posprzątać chociaż nie powiem żebym lecieła z uśmiechem na twarzy do mopa ale postaram się, moja córka napewno mi w tym pomoże hehehe xxxxxx dziewczyny jest już luty więc któraś z was musi zacząć dobrą passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Czesc wam u mnie pierwszy cykl staran poszedl na marne. Juz myslalam ze to ciaza . Bylo mi slabo krecilo mi sie w glowie uderzenia goraca mialam temperature powyzej 37.5. Nawet test zrobilam wieczorem i wyszedl cien drugiej kreski.. nniestety wczoraj dostalam okres... no ale moj facet mowi zebym sie nie przejmowala bo jutro tez jest dzien. Zaczelam wykac vita miner bo mam malo zelaza ponizej 50. A czytalam ze jak czegos brakuje w organizmie to tez trudno zajsc w ciaze . Mam nadzieje ze do 3 cyklu uda sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna listopadowe i grudniowe dzieci to chyba można powiedzieć, że to dzieci karnawału i miesiąca zakochanych :-D każdy miesiac jest dobry. Jak zaczelismy wsie starać to bardzo chcialam, żeby dziecko było urodzone wiosną, ale teraz jak tyle jest problemów, żeby zajść to już nie obchodzi mnie w jakiej porze roku się pojawi. Byle tylko się pojawiło... Dziś mnie podbrzusze bardziej boli, ale to mogę zwalić na naciągnięcieprzy zamykaniu kratki wentylacyjnej i tak mnie szapneło za brzuch że o mało napralne nie poleciałam. I dziś czuje znow brzuch, a może miesiączka się zbliża? Kokardka ja przy pierwszym dziecku dostalam plamienia 3 dniowego. Bardzo sie przestraszyłam, w necie naczytałam się o róznych chorobach, a o ciąży to w ostatecznosci myslalam. Testu tez nie robilam bo myslalam, ze nie wyjdzie bo za pozno i tak juz po miesiaczce jest. Glupia i niedoswiadczona bylam. Poza tym i tak do lekarza sie wybieralam to wiedzialam, ze zostane przebadana na wszystkie sposoby. Wiec@ moze przyjsc ale wole w podobnym wymiarze co pierwszym razem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa jak wyszla Ci slaba kreseczka to nkepoddawaj się, monitoruj to mimo okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Hashija .. kreseczka wyszla w ciagu 5 min slaba bo slabo widoczna praktycznie pod swiatlo . Nie mam nadzieji . Wczoraj bolalo mnie podbrzusze no i zauwazylam skrzepy Z wydzielina...moze to ciaza biochemiczna byla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak skonczysz krwawić zrobisz jeszcze jeden test? Dla pewności? Mi ten cień nie da spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dzisiaj dostalam "okres" tydzien wczesniej mialam test pod ręką i zrobilam wyszedl pozytywny wiec czy to poronienie czy tak sie zdaza boje sie pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez tak moze bardziej widac drugą kreseczke i co Ja mam zrobic teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×