Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość pap86
SIMKE gratulacje!!! :) xxxx Nelll89 ijak tam z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simke Gratuluję! Mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej ;) Anabella - wiem że nie mierzyłam, mam nadzieję że jest tak jak ty mówisz ;) Dziś potwornie bolał mnie brzuch, podbrzusze jeszcze gorzej niż zawsze bo ostatnio to tylko jajniki a teraz tak rwący ból, że nie mogłam się ruszyć. Pap - Jak się czujesz? Nell - kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kicha. Zgaga i tak mnie dorwała. W czwrtek odbieram wyniki prolaktyny i tsh... Mam nadzieje, że prolaktyna bedzie ok a tsh sie poprawilo. A weekend testuje paskowymi ciążowymi (zostały mi dwa) a może dokupie bobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ola_456czuje sie dobrze. Zadnych wiekszych problemow :) nie mam boli ani skurczy,no moooze czasem odczuje mini jak na @ ale to naprawde mini odczucie. Mam troche powiekszone piersi,szczegolnie jakos po bokach heh i sa one nabrzmiale i troche bola. Nie mam zachcianek ani mdlosci-zyc nie umierac :) czesciej chodze do toalety. To tyle. Obym dalej tak przechodzila ciaze :) zauwazylam,ze troche mi sie zmienila cera,z normalnej stala sie jakas tlustsza bo czesciej musze uzywac pudru do zmatowienia a tak nie mialam. Nie jestem jakos mocniej zmeczona,ja zawsze leniwa bylam hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap - No to świetnie, życzę ci żebyś przechodziła ciążę tak łagodnie jak do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIMKE gratuluję, w końcu coś się u nas ruszyło!!! :) Pap, najważniejsze że się dobrze czujesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki jutro raniutko testuje:-) trzymać mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy trzymać :) Coś czuję, że będą kolejne dwie krechy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Tysia az mi się cieplutko zrobiło jak to przeczytałam:) i. bym usciskala Cię jutro gdyby to była prawda:) ale ja nie nakrecam się dalej:) tylko spokój może mnie uratować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell trzymam kciuki Tysia czaruj nam tu, żeby jak najwięcej tych kreseczek było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.MartynaG.pl - blogująca mama zaprasza do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell Ja do uścisków zawsze chętna :P Po prostu miałaś objawy ciąży, @ nadal nie ma, więc wniosek jest jeden ;) * Hashija czasem dobra czarownica ze mnie, więc mogę poczarować :D * Widzę, że w tym tygodniu będzie sporo testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate miałam badaną rezerwę jajnikowa niby wszystko ok ale przy PCOS wynik może być mylący. * Nell bedę trzymać kciuki :) * Ja staram się już tak długo, że od dawna nie robię testów :( okres zawsze i tak się pojawia. Ale to musi być fantastyczne uczucie zobaczyć upragnione 2 kreski. By zajść w ciążę zmieniłam nawyki żywieniowe jem ogromne ilości warzyw i owoców, odstawiłam nabiał. Biorę Inofolic . Zrezygnowałam nawet ze stresującej pracy i zobaczymy co przyniesie ten rok. Postanowiłam,że to mój ostatni rok starań. Męczy mnie już ta sytuacja psychicznie i finansowo. Zwyczajnie mam dość. Płakać mi się chce jak słyszę historie z cyklu postanowiliśmy i się stać i udało się w pierwszym cyklu... Takie osoby nawet nie zdają sobie sprawy jak ogromne mieli szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy takie jest życie. Jednym uda się za pierwszym razem a drugim za trzydziestym. Ale najważniejsze że w końcu się uda :) I trzeba pamiętać że ujrzenie dwóch kreseczek to nie koniec, ja je zobaczyłam, potem widziałam bijące serduszko a na następnej wizycie u ginekologa zero akcji serca. I czemu tak? Za jakie grzechy? Życie nie jest sprawiedliwe i juz, przypadek losowy. Ale wierzę że drugi raz mnie taka sytuacja nie spotka. Bo trzeba wierzyć! :) Tak samo ty musisz wierzyć że za jakiś czas będziesz tulila swoje ukochane dziecko. A może nawet dwójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 nawet sobie nie wyobrażam co czuje kobieta w sytuacji jaka Ciebie spotkała, ja już bym chyba nie mogła. Tyle czekania, pozniej ogromne szczęście i taki cios. Silna z Ciebie kobieta, trzymam kciuki by wszystko szczęśliwie się skończyło. * Co do dwójki czyli blizniaków to bardzo bym chciała :) patrząc na to jak trudno zajść w ciąże i mój wiek to byłaby pełnia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziecko staraliśmy się trzy cykle, więc to nie było długo, ale i tak było wyczekiwane i upragnione. Stało się jak się stało... To był 9 tydzień. Ja za to nie potrafię sobie wyobrazić co czuje kobieta, która rodzi martwe dziecko lub traci je pod koniec ciąży. Ale kobiety są silne i zniosą wszystko... Mimo, że ta pustka w serce będzie na zawsze. * Ja straaasznie podziwiam kobiety, które dają sobie radę z bliźniakami. Muszą być dobrze zorganizowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oglądałam program o in vitro. Para starała się o dziecko 5 czy 7 siedem lat, dobrze nie pamiętam. Ta kobieta mimo tylu lat starań była ciągle uśmiechnięta i zarażała radością życia, nie trafiła nadziei. :) No i w końcu im się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
cześć dziewczyny, cały czas Was czytam, choć nie mam kiedy napisać. Simke - gratuluję :) Nell - trzymam kciuki za jutrzejszy test. X bądźmy dzielne :) w końcu nam wszystkim się uda. to będzie dobry rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nam wszystkim się uda :) A jutro rano Nell przekaże nam dobra wiadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Wiecie co ja powtorze test bo ten cien cienia mnie niepokoji a drugi dzien mam okres i juz mi prawie nic nie lecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam beta hcg i wyszlo mi <2 Norma kobiety miesiaczkujace <4 Normu kobiety w menopauzie <13 Jak mam to roumiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell, tylko z tej porannej radości o nas nie zapomnij! :) Motylkowa, to zrób test, będziesz pewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci. Pani ginekolog kazala mi powtorzyc za 2 dni a jest wgl sens powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa rób teraz czekamy na info:) ale ja obstawiam że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×