Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Nell dla mnie nie ma znaczenia, który to cykl, za każdym razem się denerwuję. A im dalej w las tym gorzej... Więc im szybciej pójdziesz spać tym mniej nerwów będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego się bać, naprawdę ;) Ja też tak się strasznie bałam na początku, chodziłam i płakałam w łazience żeby tylko nikt nie widział. To nie ma sensu. Organizm odczuwa takie zmiany, stresujesz się, a to szkodzi nawet jak się nie jest w ciąży itp ;) Weź kąpiel, zrelaksuj się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hejhej ja to bym test zrobiła już jutro hahha ale według moich cykli to tak naprawdę mogę mieć @ czw/pt/sob. poki co nadal nic ino atakują mnie pryszczole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka zaczekaj lepiej do terminu miesiączki bo jak test wyjdzie negatywny to się będziesz niepotrzebnie denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell- nie denerwuj się. Co ma być to będzie. Jak nie w tym cyklu to w następnym. Chociaż życzę Ci dwóch kreseczek w tym miesiącu. Poczekaj spokojnie do terminu @ i wtedy zrób na spokojnie test:) ja w pierwszym cyklu też trzęsłam porami ale teraz z każdym miesiącem jestem coraz bardziej spokojniejsza i podchodze do tego z dystansem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nell termin @ miała 1 lipca, więc jutro już będzie trzy dni po nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie jakbyś mnie nie poprawiła, to nawet nie zwróciłabym uwagi na ten błąd haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, rzeczywiście już trochę po terminie jest :) No to teścik i do dzieła jutro rano! :D Na pewno będą dwie kreseczki :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się jakbym miała dostać za chwilę @, i nawet czuję takie charakterystyczne u mnie uczucie mokrego na dole. Tragedia. Ból jest tak potężny że chodzę zgięta jak stara babcia bo nie mogę się prostować :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ masz dopiero 12 wiec niemożliwe żeby to była ona, może ci się ktoś zagniezdza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - No wlasnie wiem ze 12 albo moze nawet 14 i dlatego mnie niepokoi taki bol. Moze rzeczywiście jakas fasolka sie zagniezdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za gratulacje jesteście super :) czekam też na was kochane.Nelll89 daj znać co u ciebie cały czas myśle o tobie.Ja mam wizyte u ginekologa dopiero 16 lutego wtedy będę mogła wam cos wiecej napisac póki co czekam na wasze dobre wiesci dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cały czas myślę o Nell :) a ona pewnie jeszcze słodko śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie juz od 5 :) zawsze mam tak jak jestem na urlopie a do pracy jak chodzę nie moge oczu otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje więc tak... Ja już slodko nie spie od 6 :p bo miałam wielkiego nerwa ii zrobilam iii nie wiem czy mam omamy czy już wariuje ale widzę tam taką delikatna różowa kreseczke :) ale nie nakrecam się bo może test jakiś zły albo coś i czekam :) Dziewczyny cała się trzese to jest aż nie możliwe :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell na [pewno się udało :):):):):) Trzymaj dobrą passę bo zaraz na mnie kolej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tu na ciebie Nell od rana czekamy... :D Skoro jest leciutka różowa kreska, to na pewno jest to ciąża! :) A za kilka dni ta kreska będzie grubą KRECHĄ! :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka rzeczywiście dobra passa u nas na forum :) Niedawno Simke a teraz Nell, super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell jak mowisz ze jest kreseczka to znaczy że jest!!!! A jak masz wątpliwości to zrob bete dla potwierdzenia;) To będziesz miała pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie gratulowac mi!:-P bo ja wole podchodzić do tego z wielkim dystansem bo same wiecie jak to jest. Rozczarowania bym nie zniosła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ale my już możemy ci gratulować bo to na pewno ciąża, jesteś po terminie miesiączki, masz objawy ciążowe i test wyszedł pozytywny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio dobrze mówi, jest rano więc skocz najwyżej na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski nie bede robiła foty bo nie wiem czy wyjdzie zebyscie coś zobaczyly, poczekam do soboty i jak nie przyjdzie @ to zrobie kolejny i jak wyjdzie to w poniedziałek na bete lecę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×