Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

ten strach jest nam tutaj dobrze znany :) skoro nie masz miesiaczki, to jest to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje, że jestem na dobrej drodze, bo nawet @ nigdy mi się nie spóźniał. A jak tam u was? Polecacie jakiś test ciążowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hashhhh Ty juz dwa dni po terminie to jutro prosze nam dać rano wieści po rozwiazaniu teściora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik miałam teraz w piątek dostać, więc mam już 2 dzień spióźnienia z czym przed terminem @ miałam plamienia 2-3 dni a teraz nic. No i testy w piatek i sobote negatywne. W piatek paskowy a sobote plytkowy. Jutro zatestuję paskowym jak wyjdzie pozytywnie pojde na bete. Jak negatywny a do srody @ nie przyjdzie to w srode pojde na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Znow nie działa:/ kurcze to nie możliwe żeby sie tak zacinala strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Kafe nadal nawala - zawieszka na każdej stronie. Masakra! Po co ktoś tworzył taką stronę skoro nie potrafi jej ogarnąć, jak dla mnie porażka :( X X X Ola - jak jesteś na 200% pewna to nie nerwusiaj z temperaturą tylko spokojnie poczekaj na wynik :D Ja czytałam w artykułach pisanych przez ginekologów , że temperatura dość spada przed owulacją a po owulacji rośnie. I miedzy spadkiem a wzrostem może być nawet kilka dni, bo to zależ od wzrostu progesteronu w organizmie. A jak wiadomo on jest powodem rosnącej temperatury ;) Także u Ciebie wszystko jest ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka skoro 2 tyg spóźnia Ci się miesiączka to leć na hcg :-) powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jnjhgb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawiedze tych zqwiech. Czy ktos probowal to zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem z zawieszaniem stron był zgłaszany do redakcji kilka miesiecy temu przez dziewczyne z "pierwotnego tematu". Obiecywano usunięcie problemu i na obietnicach sie kończyło:( Było pisane do nich 3 razy-bez efektu, dlatego większość przeniesła sie na Fajna Mame. Ja z resztą też. Tu jestem od czasu do czasu, bo nie można normalnie popisać przez te zawieszki. Na FM mamy już ponad 200str i awaria strony była tylko raz. Poza tym wszystko śmiga bez zarzutów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, miałyście kiedyś ból owulacyjny? Bo mnie właśnie bolą okolice lewego jajnika i aż mi na noge promieniuje. Czy któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bóle owólacyjne często choć nie zawsze. Spróbiój rozciągnąć przód uda. Jak przed biegiem. Mi pomagałi przy tym upierdliwym promieniowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak widać administrator serwisu nie potrafi tego wszystkiego ogarnąć... A gdzie proponujecie się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podczas owulacji aż tak nie boli, jedynie jajniki kluja co jakiś czas. Hashija daj jutro znać co ci tam wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się rozczarowania, ze nawet beta wyjdzie negatywnie, a całe opóźnienie będzie wynikiem zawirowań hormonalnych. Ale ja miałam bardzo przewidywalne miesiączki, a plamienia zwiastujące już dawno nie występowały, a jak były to bezpośrednio przechodzily w miesiaczke a tu czysto... Jezu jaką ja mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks na zgodę nie wchodzi w grę, niestety. jest za dużym problemem sam w sobie, żeby mógł oprócz tego jeszcze coś oznaczać.. x Hashija - porozumienie w sensie zgody i chęci poczęcia dzieciątka jest od początku. Tylko dobrze by było móc to załatwić bez seksu.. ech. nie mam już do niego siły, ani chęci walki. aż trudno mi w to uwierzyć, że namawiam faceta do seksu. w ilościach jakichkolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - trzymam kciuki za jutrzejszy test. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija nic sobie nie wkrecaj, żadnych negatywnych rzeczy :) w końcu się uda bo niby czemu miałoby się nie udać? Jutro zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - powodzenia jutro, trzymam kciuki :) Ja się jeszcze wstrzymam kilka dni i zrobię kolejny test. Jestem dobrej myśli, że nasza wyczekiwana kruszynka jest w drodze. Oby na waszych testach też pojawiły się dwie wyraźne krechy! ;) A jakie wy macie objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze że jesteś pozytywnej myśli bo to najważniejsze :) U mnie za wcześnie na jakiekolwiek objawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Hashija jak tam? Teścik zrobiony? Widzę że cały weekend walczyłyście z zawieszkami:P Tysia na pierwszym temacie te zawieszki były przez długi czas ale takie mega upierdliwe zrobiły się dopiero coś koło 200 strony:( dlatego niektóre dziewczyny wyniosły sie właśnie na FM, kilka z nas zostało tu, ale dużo dziewczyn w ogóle zrezygnowało z pisania:( Myślę że kolejnych "przenosin" też nie przetrwamy w całości:( Ja mam jeszcze nadzieję ze może coś z tym zrobią, bo przecież już raz były u nas duże problemy na 17 stronie i potem było ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
No właśnie jak tam tescior? Piszcie szybko:) a jjeśli chodzi o przeniesienie na iinne forum to trzeba ogólnie napisać gdzie jaką zakładka czy tam temat żeby wszystkie się odnalazly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×