Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość kokardkaaaaa44
jussiio ja tez mam 2 tab od 3 do 7 dc. może też będziesz tak miała, że nic Ci nie będzie tak jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash organizm płata takie figle że nigdy nie wiadomo co zrobi z nami... tak jak ja z tym plamieniem, byłam wczoraj pewna że dostanę @ a tu jednak niby tak może byc.. musisz być cierpliwa a teraz moje motto dziewczyny CIERPLIWOŚĆ POPŁACA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap8ý
Ja dzis tez zobaczylam w sluzie jakies podbarwienie ale bardzo malo :/// od razu sie zdenerwowalam. Bede obserwowac (specjalnie zmienilam bielizne z czarnej na biala) i jak by co to pojade do szpitala. Ale ja generalnie malo sluzu produkuje wiec tylko po toalecie moge cos zobaczyc. Jutro ide do Kosciola pomodlic sie za dzidziusia. Chce zeby minely juz ze 2tyg to pojde na usg prywatnie sprawdzic ze pojawil sie zarodek. Dziewczyny zajscie w ciaze jest bardzo stresujace!a najgorzej jak sie w internecie jeszcze naczyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- taka temperatura oznacza, że jesteś już po owulacji. I teraz bedzie dość wysoka aż do @ no chyba ze jej nie dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka niestety zwazwyczaj tak jest z planowaniem i dziećmi, że coś idzie nie tak jak się zakładało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mierzyłam codziennie ale starałam się jak najczęściej, ale temperatura dzisiejsza mnie zdziwiła bo wcześniej miałam poniżej 37 a dopiero teraz wzrosła do tej "standardowej" co mam po owulacji. Możliwe że w tym cyklu jest inaczej ale to normalne że tak stopniowo wzrasta a nie od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - miałaś po owulacji jakieś plamienie oznaczające zagnieżdżenie ? Nie pamiętam jak to u ciebie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Halo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Mi tez gin nie zalozyl jeszcze karty ciazy.dopiero jak zobaczy zarodek. Ale ja na bank nie wytrzymam 3 tygodni zeby do mojego na nfz isc i klocic sie z babami zeby go zapytac czy mnie przyjmie tylko pojde prywatnie.dzis mialam wrazenie,ze zobaczylam lekko zabarwiony sluz.ale nic wiecej tego nie zaobserwowalam.az zmienilam bielizne na biala. Jak by co to pojade do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - liczę na to że nie dostanę ;) a nie powinna wzrosnąc od razu po owulacji? Ja owulację miałam 30-31 tak więc dopiero dzisiaj wzrosła jeszcze bardziej? Dziwna sprawa bo zawsze mi od razu wzrastała. No ale nie ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell moja kolej? :D Haha, ja to sie do 24 jeszcze naczekam ale zobaczymy czy cos u mnie 'zaskoczylo" :D Oby twoje slowa byly prorocze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap masz rację... jak się człowiek naczyta różnych rzeczy w tym internecie, to za dużo myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczyny ;) Nie ma co się nakręcać i czytać jakieś głupoty na internecie ;) Ja niestety nie przestrzegałam tego i się naczytałam jakiś głupich rzeczy i teraz mam mętlik w głowie. Temperatura wzrasta od razu po owulacji lub w dniu, w którym się pojawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nie czytajcie internetow dziewczyny!!!9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed rozpoczęciem owulacji temperatura ciała wzrasta od 0,5 do 1,6 stopnia C. Po owulacji następuje dalszy wzrost temperatury o około 0,5 stopnia C. Moment wzrostu temperatury po owulacji można wychwycić mierząc systematycznie temperaturę. Temperatura podnosi się na skutek wzrostu progesteronu w trakcie przekształcania się pęcherzyka w tzw. ciałko żółte. Metoda ta przydatna jest do przewidywania daty owulacji w kolejnych cyklach i jednocześnie zaplanowania ilości stosunków seksualnych na ten czas. Jeżeli wzrost temperatury powtarza się regularnie w kolejnych cyklach miesiączkowych, to oznacza, że owulacja wystąpi w kolejnym cyklu 1-2 dni przed wzrostem temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduję się. Wczoraj myślałam, że sobie wmawiam, że piersi mniej bolą, ale dziś jest tak samo. Ledwo je czuję. W dotyku też się zmieniły, mój mąż dotykał i oceniał i potwierdza, że się zmieniły. I od tgo badania się tak rozochocił, że skończyło się na małym co nieco :-) jak mi @ nie chce przyjść nazywamy to przekręcaniem kluczyka i to u nas działa. Wczoraj mąż stwierdził, że ma nadzieję, że zamknął mój brzuszek na 9 miesięcy a nie otworzył tym razem dla @ furtkę. Na tą chwilę @ nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wstałam tak wcześnie bo zostałam obudzona na poranną akcję hahaha :p To dobre wiadomości ze @ jeszcze nie przyszła! :) I podoba mi się ten tekst z zakrecaniem kluczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mialam żadnych plamien nawet nic nie czulam :) a tego śluzu brunatnego też mam mało no ale jest dlatego wczoraj pojechałam do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell bardzo dobrze, że poszłaś do gin bo to nigdy nie wiadomo, a tak to jesteś spokojniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) a że ja panikara jestem to druga sprawa:p tylko dał mi ta luteine i tak się boje żeby nie przytyć po niej:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć powiedział że nic się nie dzieje po niej a ja dwa razy ją biore dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie takiego przytycia od takich tabsow to się boje to nie jest tanie nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży jesteś! możesz jeść co chcesz i ile chcesz! : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×