Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

narazie nic nie zaszkodzi bo fasolka nie żywi się jeszcze Twoim pożywieniem :) także spokojnie, ale takie rzeczy warto na przyszłość wiedziec żebyś nie musiała się poźniej nakręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
nell z tego co kiedyś czytałam to do 10tyg organizm broni malucha, więc nawet jakby się piło, paliło itp to nic nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka to pewnie każdy inaczej na clo reaguje:) ja Ci nnie pomogę odnośnie hsg bo sie nie znam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu chodzi o ta taksoplazmoze...:/ ale jak mówisz że jeszcze to nie ma powiązania mniejszy mną a fasolką to uffff i jeszcze raz uff choć i tak pewnie mi teraz da skierowania na te wszystkie badania jeśli chodzi o te chorobę, a wizyta dopiero 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja tez wolalabym sie nie przenosic ale jak tu sie zablokuje to bedzie chociaz jakis przeplyw infrormacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - tak mi przykro :( Dzisiaj miałam ciężką noc, zgaga, nudności, ból podbrzusza trochę.. A jak tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Hashija ale następny cykl jest twoj :) Tez mi się nie chce stąd przenosić ale chyba trzeba bo znowu się coś zacielo :) Może niech ktoś założy nowy temat na innym portalu żeby zacząć od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Nell - takie watpliwosci sa normalne, nie stresuj sie ;* Anabella - bole owulacyjne sa mi bardzo znane, ostatnie byly straszbe, pozniej po owulacji to juz w ogole byla miazga, tak mi te boke odejmowaly sily.. No ale teraz jest juz dobrze. Jak narazie nie mam zadnych boli na @ tylko piersi mnie bola troszke i same sutki najbardziej, moj narzeczony ma zakaz dotykania ich :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie przynosmy sie nigdzie. Nie wiadomo czy bedzie ten sam sklad, a juz na pewno nie na Fajna Mame. Ja nie mam zamiaru miec znowu spiny z Inka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
noo ruuuuszzz sieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na fajna mamę tez się nie przenoszę :p ale załóżmy nasz temat gdzie indziej bo tu się nic nie naprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh dziewczyny z tego co mi gin powiedział to zaczełam 5 tydzień:) z hcg robionego ilosciowo wyszło 2-3 :) jakoś pod koniec tego tyg ide znów na hcg i jak bedzie duuzio duuzio to na usg :) a pod koniec przyszłego tyg można juz posłuchać serduszko :))))))) ale teraz tak sobie myśle.... ja robiłam ten hcg ilościowo , a beta hcg to co innego ? kurcze sama nie wiem czy dobrze że zrobiłam ten ilosciowy czy lepiej tą bete hcg trzeba było zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell nawet nie wiedziałam że jest jakaś różnica :) myślałam że jest po prostu badanie hcg i juz :p aj, ale ci zazdroszczę ze w przyszłym tygodniu być może usłyszysz juz serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, ze niektóre już się przeniosły na FM szkoda;( Ola ja tez nie mam zamiaru się tam przenosić, nie czuje tam klimatu:P Dziewczyny zaczekajmy spokojnie może to minie a jesli przez tydz. bedzie sie utrzymywac to może sie gdzieś przeniesiemy, ale ja mam sentyment do kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze nie ma po co czekac... bo ciagle sa jakies problemy, lepiej sie przeniesc teraz i prowadzic watek na nowym forum bez przerw a nie tak jak tu... no ale sama nie bede na nowym watku pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak czuje że u nas to jest jednak taka klima :) i mowie wam że kafe jest szcześliwym forum:) ale dokładnie jak nie przestanie się ciąć to uzgodnimy gdzie i wszystkie pójdziemy :) Kate znów tabelkę wyczaruje ładną i będzie pieknie:) bo nie wyobrażam sobie teraz bez Was dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem tysiaa mi zawieszki nie przeszkadzają bo ja nie siędzę non stop na kafe więc jak sie post pojawi po godzinie to mnie to nie rusza:) JUssio wypowiedz się :) a pozostałe dziewczyny, które jeszcze nie przeniosły się na FM co myślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wyświetliło sie ze taka strona nie istnieje..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odblokowalo aie na chwile a jak bedzie nastepna strona to znowu bedzie wisiec... chyba dam sobie spokoj z tym forum :( mimo ze szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hej ja Was nie zostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia nawet sobie nie żartuj że sobie od nas pójdziesz...... :( poczekajmy może modernizują strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×