Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość kokardkaaaaa44
Mi tam tysia obojętnie byleby się nie wieszało :D Tam gdzie Wy pójdziecie tam i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu sie zawiesilo :D dokoncze ogladac serial i zakladam nowy watek :D chyba ze ktoras zrobi to szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przechodzimy tam? Ja juz sie zarejestrowalam, fajnie tam jest bardzo ;) Jak bedziecie zakladac tam konto to robcie takie same nazwy albo podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Moze Kate? Ona zawsze prowadzi tabelke itp itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to bez roznicy, wazne zeby byl :) a skoro na razie jestesmy dwie to moze ktoras z nas zalozyc :P bo tutaj zaraz sie znowu cos zawiesi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka nazwa? "Staraczki na 2015-2016"? Czy bez tego 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki na 2015 wystarczy :) dopisz jeszcze ze ciag dalszy z kafeterii, cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
ej dziewczyny napiszcie krok po kroku jak nas tam znaleźć bo tam jest duzo wątków jak sie wchodzi na forum.. i duzo tych staraczek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
dziewczęta, nie panikujcie z tym kwasem foliowym. ja pracuję w aptece. prawdopodobnie żadna z Was nie ma tego kwasu, bo te dla kobiet w ciąży to dawki 400mcg, a ten wycofany to 5mg, wypisywany tylko na receptę przez lekarza. więc jeśli bierzecie kwas "same", to nie ma się czym martwić :) x zresztą, rmf napędza akcję, nie mają ciekawszych wiadomości. ciągle jakieś leki są wstrzymywane a czasem wycofywane, a nikt o tym nie wiedział od czasów rutinoscorbinu w zeszłym roku, kiedy to prawdopodobnie konkurencja postanowiła nagłośnić sprawę.. żeby było o czym mówić i żeby nikt nie widział, jak nas państwo okrada. ech. zagalopowałam się ;) x gdzie idziecie? jakie forum? idę z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja schodzę z kafe w takim razie i tylko tam bazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Dziewczyny nie porzucilam was :-) lece za wami na babyboom na fm faktycznie jakos drętwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej faktycznie wszystkie wywiało?:) kurcze ja mimo wszystko nadal mam obiekcje co do zmiany forum:P jesli któras ze starej ekipy tu zostaje to ja chyba też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate szkoda ze nie przechodzisz do nas i zostajesz tutaj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×