Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Ola_456
Forum fajne ale to jednak nie Kafe ;) Nie wiem dziewczyny,na pewno nie na Fajną mamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jeszcze raz skopiuj linka albo powiedz co wpisywałas w wyszukirawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tutaj jest swietny klimat i fajne osobki :D ale to zawieszanie strasznie przeszkadza. gdyby te posty pojawialy sie po godzinie to nie byloby zle, ale u mnie sie czasem pojawiaja dopiero po kilku godzinach -,- no mam nadzieje ze cos z tym zrobia i bedzie swobodny przeplyw informacji :) my walczymy a jak widac niektore juz przeszly na inne forum :P wracac tu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
i co przenosimy się??widze że już kilka osób poszło na fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu ten zwykly folik :) dobra bez zartow, niech ktos zalozy nowe forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przez te zawieszki kazda bedzie powoli przechodzic na inne forum az w koncu wszystkie sie gdzies rozejdziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że dziewczyny niektore przeniosły się na FM. Niech sobie popatrzą co dziewczyny pisały o nas na tamtym forum jak była spina z Inką. Chyba tego nie wzięły pod uwagę. Dlatego miedzy innymi wrociłam tutaj a tam już nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja tez sie dziwie dziewczynom, szczególnie kokardce, ale to szczegół:) tylko nie ovufriend bo mam zablokowane w pracy i bede mogła tylko zaglądnąć w domu wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie to samo pomyslalam ;) Poza tym ja chce przebywac w miejscu gdzie jest fajna atmosfera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:)niektóre stronki mam poblowane i tak się złożyło ze tą też ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to jakie forum proponujecie? :) bo ja to do ktorego link wkleilam na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przemyślmy wszystko i niech jedna postanawia i wtedy bedziemy sie logowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
dobra cicho tam :) powiem Wam tak, chętnie bym poszła gdzieś gdzie nie będzie zawiechy bo tutaj jest zawiecha nagle wszyscy piszą o tym i jak strona się załaduje to zaraz kolejna się tworzy przez te pisanie o blokadzie ;) Liczę, że to chwilowe :) A to, że wpadłam na fm nie mówione, że tam zostanę, widzisz Kate chciałabym też trochę poczytać o clo o hgs a nie mam gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×