Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość takipsikus
A niech będzie, że i ja jutro z wami zatestuje, bo w tej niepewności to się żyć nie chce :P A tak to człowiek przynajmniej świadomy będzie żyć dalej co by to nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Oki to umawiamy się tak która pierwsza zrobi to pisze wieści:-) ja pewnie zrobie jak się obudze bo jutro sobota to można trochę pospac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssffas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
raz raz razz próba strony czy działa.. raz ..raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takipsikus
Witam z rana. Całą noc nie mogłam spać czekając, aż w końcu będę mogła zrobić test. U mnie nie zostawił nawet cienia wątpliwości (dosłownie). Jedna kreska... taki psikus. Ale innym dziewczynom życzę upragnionych II, więc zaglądnę jeszcze zobaczyć, komu się dzisiaj udało . Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż dziewczyny... U mnie nadal jedna kreska... To czekam na @ :-( Nell, takipsikus - jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hashija nie martw sie, moze test jeszcze nie wykazal ciazy. na twoim miejscu zrobilabym go ponownie w poniedzialek a jak znowu bedzie jedna kreska to idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
zostala jeszcze Nell - ostatnia nadzieja na dwie kreski dzis.. przykro mi, dziewczeta. nastepnym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takipsikus, szkoda :-( Nell nie trzymaj nas w niepewności. Tysia zobaczymy co z tą @ będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hashija mi pozytywny test ciazowy wyszedl dopiero kilka dni po spodziewanej miesiaczce :) takze cierpliwie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sie wtedy naczytalam ze skoro nie mam ani miesiaczki ani pozytywnego testu, to na pewno cos z hormonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Dajcie pospac Nelll hehehe :) dziewczynki uda sie w koncu. Ale na prawde z calego serca polecam wam termometr owulacyjny wtedy jak sie staracie to czarno na bialym widac czy sie trafilo w odpowiedni dzien (choc wiadomo ze nie zawsze zachodzi sie mimo trafienia).ja w cyklu,w ktorym sie udalo przytulalam sie z mezem codziennie rano :) przez te kilka dni az w koncu zobaczylam skok temp o 0,2 i powiedzialam,ze mozemy odpoczac :) a jak u lekarza powiedzialam,ze sie z mezem staralismy to on zapytal ile czasu,ja na to ze to drugi cykl po odstawieniu anty a on powiedzial,ze jak drugi cykl to sie nie staralismy tylko normalnie zylismy(czy tam wspolzylismy).chodzilo mu pewnie o tempo ze szybko zaszlam. Jak sie mierzy temp to mozna tez poobserwowac czy przypadkiem nie ma sie cykli bezowu bo wtedy temp jest raczej jednostajna lub skacze na jakies dziwne wartosci ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mierzenia temperatury to wystarczy małe przeziębienie lub jakaś infekcja i temperatura juz się zmienia :p najlepiej współżyć codziennie w dni płodne, dwa dni przed nimi, dwa dni po nich i w końcu się uda :p Każda ma swoją taktykę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wam wypadaly tak wlosy po odstawieniu tabletek anty ? Mi to wlosy leca nawet rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, tak mi przykro ze pojawily sie jedne kreseczki :( Mam nadzieje ze bylo to po prostu za wczesnie i kolejny tescik wyjdzie pozytywny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell o 7:12 zrobiła próbę czy strona działa, a teraz nie chce się pochwalić wynikami.. na pewno nie śpi :) powiedz nam, kochana, co tam Ci test pokazał? x ja już sama nie wiem, co mam robić z tym moim M. za dwa dni planowana owu, a on jakiś taki niechętny do przytulania.. przecież nie będę go ciągnąć na siłę :/ też nie o to chodzi, żeby to była orka na ugorze.. i mówi się, że lepiej tak naturalnie, na lajcie, a ja najbardziej się stresuję tym, że gwałcę męża :/ (w sensie psychicznie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - mam nadzieję, że masz rację... Myshka może mąż czuje się wykorzystywany tylko w tych dniach płodny a poza nimi nic się nie przytulacie? Może szczerze porozmawiajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×