Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
Przecież w 8 m miesiącu byli w stanie określić płeć.A jeżeli to był 8 tydzień to Ty miałaś prawo ją podać na podstawie swoich odczuć.Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joana87 zobaczymy na ile mi moja ginekolog wystawi zwolnienie jak dziś do niej pójdę, bo do dziś miałam zwolnienie i mówiła że jeszcze na trochę mi da ale nie wiem na ile... Fajnie jakby dała na miesiąc... A najwyżej jak zwolnienie od niej mi się skończy to pójdę do psychiatry. W związku z poronieniem powinien mi dać a i takie wizyty u takiego specjalisty dobrze mi pewnie zrobią tym bardziej, że panuje kolejną ciążę a niedawno straciłam pierwszą ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze są straszni i przykre to,że nawet w takiej chwili musisz znać swoje prawa.A pochówek to także Twój wybór i to nie ma nic wspólnego z rejestracją dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Dziewczyny Pani w rejestracji powiedziala mi że jak robilam hcg ilosciowo to żebym i teraz powtórzyła takie samo by stwierdzić przyrost a jak lekarz zaleci zrobić hcg beta to wtedy zrobic juz bete ale narazie to by sprawdzic czy wzrosła. Tak więc przed chwilą oddałam krew dziś wynik:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell super, daj koniecznie znać :) ale na pewno dzidzia ładnie urosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Nell - daj koniecznie znać :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Dam na pewno laski:) trzymajcie kciuki:) xx Aleksandra bo to tak jest ze nasza "wspaniała" służba zdrowia "dba" o nas w taki sposób ze ich nie obchodzą uczucia ludzi, wypatruja tylko kopery i nic wiecej! Teraz nawet prywatnie jak sie idzie to się nie zajmują tak jak trzeba a co mówić na fundusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam dziewcznyki do chatki :) jutro odezwę się jak będę w robocie w domu mało czasu mam i nie zawsze mam jeszcze siłę na komputer :p trzymajcie się cieplutko :) cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simke - ty też się trzymaj ;* Dziewczyny, co tu taka cisza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ja zawodowo mam fajna sytuacje na posiadanie dziecka bo pracuje w przedszkolu publicznym i mam umowe na czas nieokreslony co w praktyce oznacza,ze moge sobie isc na roczny macierzynski a potem (o ile nas stac)mam prawo do 3letniego bezplatnego urlopu i wracam na swoje miejsce. W praktyce na pewno rok macierzynskiego ale watpie zebysmy byli w stanie potem wyzyc z 1 pensji meza a tez jest nauczycielem wiec kokosow nie ma :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Mam taki problem, otóż ostatni okres miałam 17.01 cykle zazwyczaj ( 28-29dni) ostatnio kochałam się z mężem 5.02( wtedy wrócil z delegacji) był to 20dc ( nie miałam już płodnego sluzu, tylko taki gęsty biały, lekko kwaśny ( badam ph sluzu z zaleceń lekarza). Czy mozliwe że doszło do zapłodnienia? czy jednak już było za późno? prosze o odpowiedź Gość - R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość-R Nie możliwe żeby doszło do zapłodnienia. Jeśli by był śluz płodny to oznaczałoby to że owulacja się przesunęła. Ale biały wodnisty nie oznacza płodnego, więc myślę że do zapłodnienia nie doszło. Ostatni okres miałaś wtedy co i ja, więc domyślam się że termin kolejnego jest na 14.02 lub 15.02? Poczekaj spokojnie do terminu, z własnego doświadczenia wiem, że stres nie jest dobry, a szkodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za dopwoiedź . No własnie mój termin jest na 14-15/02 . śluz miałam wtedy gęsty nie wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam ;) Pomyliło mi się, ale to i tak nic nie zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam doła. Właśnie dowiedziałam się, że koleżanka która rodziła swojego syna tydzien po mnie, jest w 12 tyg ciąży. Śmiałyśmy się, że nasze rodziny są zsynchronizowane, bo jej bratowa rodziła w podobnym terminie do mojej szwagierki. one tez się znają. i ja z tą koleżanką drugie dzieci też miałyśmy razem rodzić :( i co?? u mnie pusto?? powinnam się cieszyć jej szczęściem a ja ryczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - dziewczyno! nie masz powodu do płaczu ;) Przecież i tak będziesz w ciąży prędzej czy później, ale na pewno prędzej ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola pewnie tak, ale wiesz chyba jeszcze nie weszłam w nowy cykl psychicznie i ciągle siedzi we mnie to rozczarowanie sprzed 3 dni a teraz jeszcze news ciążowy. mam nadzieję, że randka w piątek nastawi mnie bardziej pozytywnie. dziś z teściową załatwiłam, że zostanie z naszym synkiem, kiedy my będziemy w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wróciłam od mojej ginekolog. Zobaczyła wypis ze szpitala i wynik histopatologiczny. Nie badała mnie. Powiedziała, że po pierwszej miesiączce mam przyjść to mnie zbada i sobie wszystko omówimy. Z wyników, które jej przedstawiłam wynika, że wszystko jest ok. Powiedziałam jej, że robię testy owulacyjne i że dziś jest 12 od zabiegu a test owulacyjny jest pozytywny i że mam śluz jak w dni płodne. Powiedziała, że to oznacza że organizm wraca do siebie bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra- Świetne wiadomości!!! :D Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze, szkoda że cie nie przebadała no ale to już nie ważne, organizm bardzo dobrze reaguje i tego się trzymajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 dzięki za wsparcie. Pod koniec miesiąca powinnam mieć @ a jak się skończy to pójdę na wizytę aby mnie zbadała. Staram się myśleć tylko pozytywnie. W ciąży miałam opryszczkę i ginekolog mi powiedziała że to mogło być powodem poronienia. Tylko ja opryszczkę mam średnio 3-4 razy w roku... Boję się że w kolejnej ciąży znów wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, czuje sie jakbym miala ciezki brzuch, takie wypełniony boję się że to zły znak..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
ehh jeszcze nie mam wyników:( oni chyba robią to specjalnie....;/ robiłam je tuz przed 15 ale mowili ze beda dziś a tu nic...;/ xx Ola dziwie się że jeszcze nie zrobiłaś testu, przynajmniej byś wiedziała na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell nie denerwuj się, jak nie dzisiaj to jutro ;* Poczekam jeszcze cierpliwie na termin @ do soboty bo jutro to raczej nie. Poczekam do walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, to tak jak ja w poniedziałek miałam. Testujemy w sobotę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×