Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Tak, będzie prezent dla narzeczonego. :D Zaczęłam się martwić, ja się czuje taka najedzona..czy to zły znak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Miałam mieć na jutro, bo miałam cykle 26-dniowe, ostatni był 28-dniowy. Kiedyś właśnie miałam 28 - dniowe ale coś mi się zmienilo. To i po ostatnim doszlam do wniosku że może ten też jest 28 - dniowy, dodatkowo owulację miałam w 14dc więc chyba wskazuje to na 28dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2015
Aleksandra- ja nie pracuje od 1 listopada. Pracowałam w takim małym sklepie z odzieżą. Ale niestety poszedł do likwidacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ola a badałaś szyjke?to by mogło potwierdzić ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa - nie badałam szyjki, teraz to w sumie nic nie da bo musiałabym badać od początku ;) Nawet nie wiem jak dokładnie to się robi ;) W każdym bądź razie wiem że jestem spuchnięta w środku, nawet jak mierzyłam dzisiaj rano temperaturkę to czuć było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ja też nigdy nie badałam a dwa dni temu mnie podkusiło i jest wysoko nawet jej nie dosiegne co potwierdza ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nadziejka ją też czuje sie pełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to uczucie ;) Co do badania szyjki to nie wiem.. nie potrafię chyba :D Muszę trochę poczytać o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czekać do soboty, a czuje, że zrobię prezent dla narzeczonego. :) Nie mogę się doczekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Dziewczyny mam wynik:D 723 :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - Gratuluję kochana! :D Który to tydzień w końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie tłumacze sama sobie że jest dobrze:) hcg urosło to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell super, jeszcze raz gratuluję :) Ja jem mandarynki bo tylko to mi podchodzi.... Chociaż mąż kupił mi loda i powiem wam że poczułam ulgę na jakieś 40 minu, jutro zjem większego Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pracy to ja na kuroniowce jestem i mnie w pracy też wyrolowali... Długo pracowałam w firmie i w 2012 zaszłam w ciążę a umowę miałam do końca 2013. Po macierzyńskim półrocznym miałabym wrócić w listopadzie ale na krótko przed porodem dowiedziałam się że nie przedłuża mi umowy a nawet zostane zwolniona z obowiązku przychodzenia do pracy do końca umowy wiec wybrałam roczny macierzyński a teraz kuroniowke. I w grudniu powiedziałam mężowi ze albo robimy Dziecko i po roku idę do pracy albo wracam teraz do pracy a dziecko za jakieś 4 lata i uznaliśmy ze teraz dziecko bo ja do młodych juz nie należę. Także jestem bezrobotna mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka44444444
Hashija znam ten bol.. jak mojego szwagra dziewczyna zaszla za 1razem ... I w dniu kiedy ja dostałam okres ona miała dwie kreski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam trochę smutnych sytuacji bo teraz pełno bliskich znajomych zachodzi w ciążę, chociażby mojego narzeczonego siostra jest w ciąży, będzie miała dziewczynkę a termin porodu ma w moje urodziny.... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdli mnie troche :x Chyba cos zjadlam po prosty nie co trzeba. Jakies sprawdzone metody na mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×