Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Pap byłam w piątek, wg usg 5/6 tydzień wg aplikacji na telefonie 7 wiec norma 2 tygodni. Kolejna wizyta 4 marca z kompletem badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Anka a moge zapytac o wymiary z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cudownie! :) a co do twoich odczuc w ciazy to sie nie odniose bo nie mam doswiadczenia :) slyszalam ze druga ciaze przechodzi sie inaczej, "lzej", i bedziesz miala dwa szczescia przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ja wybiore sie do gin prywatnie na usg za tydz w czwartek.to bedzie 7t3d i tez chcialabym bardzo uslyszec serduszko... bo jak bylam w 5t2d to tylko maly pecherzyk byl.dlatego zapytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w siodmym tygodniu na pewno juz uslyszysz upragnione serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - no to mnie pocieszylas bo martwilam sie ze to wszystko sobie tylko wkrecam i ze to normalne przed @ (aczkolwiek nie mialam az takich objawow nigdy). Ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze. Mozesz nam sie tu zalic i w ogole, od tego jestesmy kochana zeby siebie nawzajem wysluchac, doradzic, pocieszyc, a w razie czegos kopnac w tylek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia najcudowniejsza rzecz pod słońcem to czuć a później widzieć ruchy dziecka którego nie można zobaczyć i dotknąć. Jeszcze trochę i doświadczysz tego :) Xxxxxx No w 7 napewno będzie juz bić chociaż u mojej znajomej dopiero w 8 tygodniu pokazało się serduszko, też dziewczyna przeżyła bo była pewna że nic z tego nie będzie. Xxxxx Ja to tak trochę w strachu chodzę i w wc papier oglądam bo ja w pierwszej ciąży plamilam w 12 tygodniu mam nadzieje ze teraz to się nie przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Anka gratulacje:-)!!! X Oj tak zakupy z facetem to tragedia:-D Jakie plany na dziś? Ja dzisiaj chyba idę do fryzjera zrobić porządku z tymi moimi włosami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) dzisiaj temperatura 37 stopni. Nie mam juz tego zoltawego sluzu, teraz pojawil sie taki bialy jak mleko, wodnisty. Mialyscie taki? ;) xxxxxxxxxxx Wczoraj chcialam sie troche poprzytulac z moim narzeczonym, nie wyobrazacie sobie co przeszlismy. Na poczatku odczulam lekkie pieczenie, tak jak ktoras wczoraj tu pisala. Pozniej coraz mocniej az zrezygnowalismh. A najlepsze jest to ze tak spuchlam w srodku, ze nie mogl na poczatku ze mnie wyjsc od razu. To znaczy mogl ale na sile :d Takie jaja byly mowie wam :D No ale udalo sie, troche bolalo ale dzisiaj nie czuje bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola:-) moja siostrę właśnie na początku ciąży zalał taki wodnisty,mleczny sluz, też puchla:-) Moja droga wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja że mamą zostałaś!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - tak sie ciesze, ale poczekajmy do terminu @. Chyba to nie bedzie 12 tylko 14. Owulke mialam w 14 dniu cyklu, wiec z tego wnioskuje ze termin na sobote jest ;) Cofa mnie tez od papierosow. Nigdy mi nie przeszkadzaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hej hej melduje sie :) Wczoraj na szczęście głowa nie bolała ale tylko pobolewała czasami, jeszcze dziś i jutro CLO i odstawiam to świństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola będzie dobrze:-)! Kokardka witam, Ciebie jeszcze nie poznalam:-) to teraz tylko czekać na te dni i działać:-) po odstawieniu clo jest bardzo duuuzo ciąż:-) Sama zapewne po konsultacji z moim lekarzem z tego skorzystam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) kokardka ja już wczoraj skończyłam clo i mam nadzieje, ze juz nie bede musiała go łykać :P Paula skoro starasz się juz tyle cykli to nie miałaś żądnych badan robionych??zwykle po roku wykonuje się szereg badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Kate pewnie że miałam, mój partner też. Wszystko wyszło dobrze. Tyle że wiesz, z miesiąca na miesiąc mieliśmy nadzieję że się uda, że nie będziemy musieli brać wspomagaczy. Z moim lekarzem jesteśmy umówieni że jeżeli do wiosny się nie uda to będziemy próbować właśnie chyba z clo. Pod koniec lutego mam wizytę i się okaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nadraqbiqam z zalegylosciami - oe kiedry forum ruszylo to jest co czytac :-D Aleksandra - moja sąsiadka poronila i w pierwszym cyklu po tym zaszla w ciaze i teraz jej synek bawi sie z moim a we wrzesniu rusza razem do szkoly. Jedyne co w ciazy musiala lezec bo chyba lozysko jej sie odklejalo czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha tak tylko pytałam bo 19 cykli to już chwila czasu ale młoda jesteś więc narazie nie masz się czym martwić:) Ola meldujesz nam objawy tak jak Nell wiec pewnie u Ciebie tez się szczęśliwy okaże cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mój nowy termin to 07.03. I zmien mi cykl staran na 3. Liczmy po ciazy pozamacicznej te cykle bez przerw w staraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Kate ja wiem:-) mój lekarz twierdzi że dużą rolę odgrywa też moja psychika, ja za bardzo chce dlatego mój organizm się przed tym broni:-) ciężko tak odpuścic z dnia na dzień ale pracuje nad tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mój nowy termin to 07.03. I zmien mi cykl staran na 3. Liczmy po ciazy pozamacicznej te cykle bez przerw w staraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasza psychita płata figle, ale ja tez nie potrafię do końca wyluzowac i zapomniec o staraniach. Codziennnie rano jak wstaje z łóżka to moje pierwsze myśli krążą wokół tematu ciąży;/ i wiem, że chociażbym wyjechała gdzieś na wczasy żeby wyluzować to i tak jechałabym tylko z jedną myslą, że może się uda;P Ola w ciąży macica jest tak jakby opuchnięta, ale tak samo jest przed @ wiec kochana czekaj spokojnie, do soboty niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola jak najbardziej tak, moja siostra też była tam sina:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - bardzo mi przykro, że byłaś w takiej sytuacji. Mam nadzieje ze gin rozwieje Twoje obawy i watpliwosci. Xxx Ola na walentynki jedziemy do mojego tqty na 60 urodziny :-) wiec 13 w piatek wybieramy sie do kina na Graya szybciutko synka polozymy spac i bedziemy kontynuowac wieczor we dwoje. Na szczescie @ powinna wtedy sobie pojsc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewczyny:) widzę że dużo wieści:) xxx Ola chyba pojdziemy na dół tabelki:)) xx A ja będę kończyła 5 tydzień i się zastanawiam czy dzis iść na bete sprawdzajaca czy poczekać do piatku, ostatnią robiłam w sobote to powinno już wzrosnąć betka jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nie mysl ju o tym, bo dla mnie sprawa jest prosta. Dzieci mają swój dom i zadne nie zostanie oddelegowane na boczny tor u babci. My synka szykujemy na to, ze jak bedzie dzidzia to bedzie spac w naszym pokoju, zeby on mogl sie wyspac - marzy sobie ze dzidzia bedzie spac z nim i nawet pozwoli w jego lozku :-) Anka grunt to rozmowy i przygtotowanie, oswojenie dziecka z sytuacja jaka nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×