Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Oj Aleksandra, nie sugeruj się tymi testami owulacyjnymi, poza tym teraz to bez różnicy, zaczekaj do pierwszej miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a zupka pierwsza klasa:D wszystkim smakowała:D A mąz stwierdził ze taka jak w domu;) Także sukces w 100% Jestem z siebie dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nie znoszę ryb, w jakiejkolwiek postaci :D Widzisz Jussio, opłacało się ją ugotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Jusso uspokoilas mnie troche z tymi uplawami. Mam nadzieje że za tydzien jak będę u gin to do tej pory nic się nie stanie fasolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ze bardzo chce mi sie pic a przez to czesto bardzo latam do kibelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ooo winka to i ja bym się napila:) a najchętniej to grzanego winka z cynamonem goździkami imbirem mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdziłam ze jak w tym miesiącu @ przyjdzie to robie kolejny tatuaż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a kiedy masz wizytę u ginekologa? :) Jej, niech te dwa tygodnie szybko zleca. Będzie albo tatuaż albo dzidziuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - tez myslalam nad tatuazem ale tak jakos czas leci a ja nie wiem w sumie jaki ;) Jakis maly chcialam, no ale teraz to narazie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jussio ciesze się że zupa smakowała. W sumie nie znam prostszej;P a robiłas z samych pieczarek czy grzybków też? Witam nowe dziewczyny:) Aleksandra też miałam pisać że test masz negatywny. Nie rób tych testów w tym miesiącu bo po co masz sie stresować!!i tak chcesz się starać dopiero po @ więc zaczekaj i w następnym cyklu bedziesz robić testy:) Ola objawy obiecujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no teraz to już sobie nie zrobisz, w twoim stanie nie wolno :D ja juz mam kilka sporych tatuaży a teraz mam zachcianke na jakiś malutki :) zobaczę za 2 tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscPaula dopisałąm Cię do tabelki, ale nie wiem czy dobrze podałaś dane to jest Twoj 17 cs?????? Hashija a TY na kiedy masz nowy termin @? Aleksandra ja nie miałam takiego badania po poronieniu więc nie pomoge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wynik histopatologiczny nic nie wykazał wiec nie wiem co oni ci tam napisali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja miałam stan zapalny czy płód? Bo on obumarł dwa tygodnie przed zabiegiem i rozpadł się na części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) To jednak tu zostajemy? ;) Jednak nie odważyłam się dzisiaj zrobić testu, ale za to z dnia na dzień jestem coraz bardziej pewniejsza. @ nadal brak, cieszę się. :D W weekend robię test.. Dzisiaj się czuje tak fatalnie, a jak tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja wiem.. Chyba ty. Nie znam sie. Ale chyba musisz sie wstrzymac ze starankami wedlug mnie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, no to w weekend robimy razem test? :D Aleksandra nie smutaj, od samego poczatku jestesmy z toba! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×