Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

ja się na temperaturze nie znam, jakbym jeszcze ją miała mierzyć to bym sfiksowała :P Ola kup pączora! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala nie trać nadziei, nie kazdej kobiecie testy ciazowe wychodza pozytywne od razu. Ja jak bylam w ciazy, to miesiaczka spozniala mi sie trzy dni czy dwa dni, zrobilam wtedy test i byl negatywny. Zrobilam jakies dwa dni pozniej i juz byly dwie wyrazne krechy. Takze widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest strasznie frustrujące, na dodatek dzisiaj albo w sobotę mam termin @ :( więc dodatkowo mnie to stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ;) Ile pączków już zjadłyście? Tysia, Aleksandra, Reszta dziewczyn? Przyznajcie się :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pół takiego z lukrem bo tych lukrowanych nie lubię za bardzo, zaraz wezmę się za drugiego z cukrem pudrem i zaczekam do wieczora na dostawę donatów :D więc troszkę się uzbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka mnie właśnie w tym miesiącu przecież tak bolało od owu do @ i myślałam, że to już to, że się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię tych z lukrem ;p Zjadłam 3 z pudrem :) I poszłam do biedronki a tam po 45 gr !!! I jeszcze 4 kupiłam. Jak mąż wróci z pracy to dla niego też będzie :) Uff dobrze, że wczoraj dostałam jeszcze to L4 do końca miesiąca od mojej ginekolog. A potem będę musiała pomyśleć o wizycie u innego lekarza aby mieć cały czas zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:) Kurde nawet nie mam dziś czasu z wami pogadać:( Bo wiecie ja taka Zosia samosia;) i pączki zawsze sama piekę;) a jeszcze sobie wymyśliłam w tym roku zeby takie "oponki" serowe upiec:O i tak cały dzień w kuchni;) Ale za to ma co iść w boczki;) Bo już po 4 pączku straciłam rachube i w sumie nie wiem ile jeszcze dam rade zmieścić bo wieczór długi;):P:D Smacznego pączka!!!!!! Do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa :) Czytam was tak od pewnego czasu i zdecydowałam sie napisac :) Ja też bardzo sie z Mężem staramy o dzidziusia <3 Jestem po 3 ins i czekam :) Jutro mam robic test po trzeciej ale boje sie bo od kilku dni boli mnie brzuch na @ i od dziś piersi mnie bolą wiec pewnie nici ale trzeba isc zrobic dla pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87srem - Witaj, powiem tak, myśl pozytywnie ;D Może brzuch i piersi bolą z innego powodu? Moje znajome jak zaszly w ciąże (nieplanowane) to caly czas myslaly że dostaną @. Takie same objawy, brzuch tez je bolal jak na @. No i się nie pojawiła. Głowa do góry! ;* Zjedz pączusia, uśmiechnij się i powiedz sobie UDAŁO SIĘ! :D Liczę na to bardzo, życzę wszystkim słodkiego pulchnego dzidziusia ;) Dziewczyny ja jeszcze nie kupilam paczkow, i w sumie dobrze, jakos dzisiaj mnie nie ciagnie do nich.. Ale zjadłabym takie pampuchy z polewą truskawkową mmmm :* Moja babcia robiła takie pyszne jak bylam mała :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Aleksandra- pytałaś wczoraj czy jestem na L4? Nie, nie jestem. Jestem na bezrobociu, ale postanowiłam z mężem, że to nie przeszkodzi nam w staraniach o dziecko. Rok 2014 nie był dla mnie zbyt łaskawy więc w tym mam zamiar być wreszcie szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - no i prawidłowo ! Ile można zasuwać no nie? Coś się od życia należy ;) A co nam przyniesie takie szczęście jak nie dziecko? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ już mi poszła. aplikacja wyliczyła mi kolejną ovu na 20.02. Nie wiem jak przestawić pstryczek w głowie, żeby włączyć na luz... mogę sobie wmawiać, ale i tak będę nasłuchiwać i wypatrywać każdego objawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Aleksandra - termin @ mam na 28 lutego. Jeszcze szmat czasu:) Aktualnie mam płodne dni a dziś dość intensywnie czuje lewy jajnik:) Mąż jest do 22 w pracy ale jak wróci to czeka go obowiązkowe bara-bara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Ola- ja akurat lubiłam swoja pracę. Tak jak już wspomniałam pracowałam w małym sklepie odzieżowym:) Fajna praca dla kobiety i wcale nie ciężka:) Pracowałam od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Soboty miałam wolne, bo na te cztery godziny przychodziła właścicielka. Starsza kobieta była grubo po 50tce, ale bardzo miła i wyrozumiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja więc do dzieła! Ja starania rozpocznę w marcu, ale najpierw muszę dostać pierwszą miesiączkę, aby móc wyliczyć dni płodne. Bo nie wiem, czy moje cykle po poronieniu są takiej samej długości co przed. Zwykle cykl mój trwał 28 dni, ale zobaczymy. @ powinnam dostać w ostatnich dniach lutego, a potem działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak planuję, ale boję się żeby znów się nie powtórzyło... Może za szybko chcemy znów zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, że się boisz. Ale poronienie może zdarzyć się nawet kobiecie, która nigdy nie poroniła... Mamy takie same szanse na zdrowe dziecko jak reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Aleksandra - głowa do góry :) A co mówi lekarz? Daje zielone światło do starań? Czy każe odczekać jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja odpowiem za Aleksandrę :P Na razie czeka na pierwszą miesiączkę a potem idzie do gin na kontrolę :P Wtedy się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×