Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gośćPaula
Neel powinna ładnie przyrosnac:-) Gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Paula mam taką nadzieję:) bo jak wzrośnie to usg w przyszłym tygodniu:) a jeszcze nikomu nie mówiliśmy i chcę się wstrzymać do potwierdzenia ze jest ok przez usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo wreszcie:) chyba się przestraszyli że chcemy odejść z forum to tam odblokowali a teraz znów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
A ja się boje bety:/ żeby tylko wzrosła.. Ale kurcze dziewczyny jak ja sobie porownam z sobotnimi wynikami jak temto to było hcg ilosciowo i są inne pomiary a tu jak zrobię bete to będą inne pomiary hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell pytałam internety :) nie znalazłam szybkiej odpowiedzi. słuchaj może najlepiej by było jakby lekarz na to zerknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie zdenerwowałam. Przed chwilą dzwoniłam do gin zarejestr. sie na piątek bo mam zacząc monitoring i okazało się, że ona wybiera się na urlop do 25 lutego. Masakra po co w ogóle pakowała mi clo i umawiałyśmy sie na monitoring. Jestem załamana, co ja mam teraz robić?Iść do innego gin, który nawet nie zna mojej sytuacji;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate... a masz inne wyjście? monitoringu sama sobie nie zrobisz. zostaje Ci iść do innego co zrobi Ci usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash no właśnie wiem że musze i mam lekarza na 23 więc wezmę to wszystko i pokaże jej tak samo usg ehh no nic moze i kogos w luxmedzie ktos mi powie.. xx Kate idź do innego gina bo szkoda cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam wytrzymać i dziś zrobiłam test owulacyjny 3 godziny wcześniej niż zwykle robiłam. 5 dzień testowania - owulacja Wynik pozytywny - dwie kreski o tym samym natężeniu - 12 dzień cyklu po łyżeczkowaniu po poronieniu Jutro kolejne testy, a dziś wizyta u ginekologa z wypisem ze szpitala i wynikiem histopatologicznym - mam nadzieję, że wyniki są oki - trzymajcie kciuki A za miesiąc mam nadzieję, że będę z Wami testowała testy ciążowe ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Cześć, mam na imię Majka i mam 28lat. Od stycznia staramy się z mężem o dziecko jest to nasz drugi cykl. Jesteśmy małżeństwem już prawie 3 lata(minie w czerwcu). Czy mogę do Was czasami zaglądać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja2015 jasne że tak! Ja również jestem 3 rok o ślubie - w sierpniu minie :) W pierwszą ciążę zaszłam w listopadzie, jednak w zeszłym miesiącu poroniłam - ciąża obumarła. W przyszłym miesiącu będziemy starali się ponownie jeśli dostanę zgodę od ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
To fajnie, bo jest to chyba jedyne forum na którym nie trzeba zakładać konta żeby móc pisać. Jakoś nie lubię podawać moich danych osobowych czy maila, pewnie przez to że są takie czasy a nie inne i wszystko może być wykorzystane przeciwko nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak tylko szkoda, że nie już konkretnego gin u nas, sami faceci i do monitoringu u nich nie jestem przekonana;/ ale mnie wkurzyła ta moja gin, po co umawiała się ze mną na monitoring;( Maja witaj:) ja podjęłam dec o staraniach już rok temu w styczniu ale po drodze różne zawiłowania się przytrafiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Kate4- ja chodzę do ginekologa feceta i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 głowa do góry. Może jestem z Wami od niedawna, proszę przybliż mi sytuację, co to za monitoring? Ja poroniłam w zeszłym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maja ;) Tak sie dzisiaj napalilam na ta ciaze, a po dluzszym czasie tak sobie pomyslalam ze moze to tylko objawy przed @, a ten sluz i spuchniecie pojawilo sie przez jakies problemy, infekcje.. Jakos dol mnie zlapal dzisiaj :( Ja tez chodze do faceta, wydaja mi sie delikatniejsi. Ale jakiejs rewelacji nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 nie stresuj się, wiem że to łatwo powiedzieć ale będzie co ma być. Koło 17 pojadę do mojej ginekolog z wynikami na konsultację. To dam znać po powrocie co mi powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a Wy w ogóle pracujecie? Ja pracowałam przed zajściem w ciąże, ale nie mam gdzie wracać. W zeszłym miesiącu poroniłam. Od początku ciąży miałam lekkie plamienia i dostałam od 6 tygodnia ciąży L4. A teraz mam jeszcze zwolnienie do dziś. Wieczorem jadę do mojej ginekolog, która ma dać mi jeszcze trochę zwolnienia, zobaczymy na ile... Mam nadzieję, że chociaż na 2-3 tygodnie a najlepiej na miesiąc... Na moje miejsce po 2 tygodniach przyjęli już nową osobę. W mojej firmie jak ktoś idzie na L4 to bez względu na to, czy poszedł na nie bo poronił, czy był w ciąży, czy to tylko przeziębienie po powrocie otrzymuje wypowiedzenie za porozumieniem stron a okres wypowiedzenia pokrywają urlopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wyluzuj;) wiem ze jesteś wściekła na gin bo nie fajnie sie zachowała ze kaze ci robic monitoring a potem jej niema:O Ale tak sobie myśle ze przecież cyklu nie zmarnujesz bo działać możesz;) Widzisz u mnie wogóle gin nie zlecił mi monitoringu więc to chyba nie jest konieczne;) A po drugie jak nie bedziesz wiedziała kiedy to jajeczko dokładnie bedzie to na wiekszym luzie bedziesz działać;) A monitoring to by tylko niepotrzebny stres wprowadził;) A jeśli chodzi o gina faceta to na początku też nie mogłam się przekonać i chodziłam do babki dopiero po cp i szpitalu jak tam nie miałam wyjścia i badał mnie facet to mi przeszło i już nie robi mi to żadnej różnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana87
hej, czytam Was już od jakiegoś czasu i też postanowiłam się dołączyć :) jestem po ślubie prawie 4 lata ( minie w sierpniu) i od grudnia 2014 staramy się z mężem o bobasa, cykle mam bardzo nieregularne ale przedostatnie 3 m-ce byly po 35 dni, niestety odkąd zaczęliśmy sie starać to coś się poprzestawiało i od ostatniej @ mineło 48 dni, to chyba dlatego że sie za bardzo stresuje i za duzo mysle :) jestem teraz w 26 dc, z owulacja u mnie to też ciężka sprawa, bo nie mam żadnych objawów a przy takich cyklach to nigdy nie wiadomo, zrobiłam nawet 3 testy owu. zaczynając od 13 dnia ale później sobie odpuściłam bo nic nie wykazywały, przygarniecie kropka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja ci zycze zobaczenia tych upragnionych dwóch kreseczek z całego serca❤️ I żebyś nie odebrała źle tego co napisze:O ale pobawię sie trochę w tego złego policjanta:P a to tylko dlatego zeby w razie niepowodzenia az tak nie bolało:( Ja przed @ też jestem tam zawsze opuchnięta ze czasem mamy problem z przytulankami do tego stopnia ze M sie smieje czy się przypadkiem nie zaszyłam:P:D Co do tego twojego śluzu i bólu podczas przytulanek to faktycznie dużo wskazuje na infekcje wiec myśle ze dobrze bedzie jak skonsultujesz to z ginem:( A jeśli chodzi o objawy które wypisałaś to tylko teraz takie masz czy zawsze przed @ ci się pojawiają? Nie bądz na mnie zla ale sama po sobie wiem że dobrze jak ktoś sprowadzi człowieka na ziemię;) No i na koniec to życze II kresek na walentynki;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×