Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Blue ja również zaczęłam w końcu regularnie mierzyć tempke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TalaZ - ja jestem ok. 7 dni po owulacji i właśnie waha mi się tempka, raz jest 37,06, potem 37,03 - 37,12 - 37,07 - nie mam pojęcia czy to jest normalne i przede wszystkim czy może wywróżyć coś dobrego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na tabelke czy coś pozmieniać i mam pytania Nell przepisać Cie na dół? karolinamalina bedziesz jeszcze z nami pisać? Razu i jak tam byłas na becie? czy ktoś sobie życzy z nowych dziewczyn dopisania na magiczna listę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzę codziennie, nawet teraz kiedy nie mam @ od 4 dni ;) Warto znać swój organizm ;) Dziewczyny, kilka stron wcześniej, nie pamiętam dokładnie kiedy , pisałyście o testach ciążowych i któraś polecała jakiś ale nie pamiętam jaki. O który chodzi? Co sądzicie o Quixx test (płytkowy) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola ja mam praktycznie same najczulsze testy:-) Dziewczyny umyłam się i oczywiście obserwowałam się tam na dole i nadal mi tam mokro, ale już nie tak jak kilka dni temu, nadal jak napne miesnie wydobywa się ze mnie biały mleczny sluz, niekiedy też zdarza się że się trochę ciągnie. Czasami pobolewa podbrzusze w taki dziwny sposób, jakby małe uklucia. Już sama nie wiem co mam o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a jakie masz te testy? Jakie są najczulsze? Bo ja się nie znam :P Jak mnie trochę zakuje to już sobie wmawiam, że pewnie @ się zbliża, ale pozostaje czekać :) Mimo, że się strasznie niecierpliwię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_26
Kate, ja poproszę o dopisanie do tabelki. 26-4-1 następna @25.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, a teraz przy spóźniającej się @ tempka utrzymuje Ci się na tym samym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa, rzeczywiście :) Mam nadzieję, że to będzie szczęśliwe testowanie :) Tez mam jakieś dziwne pobolewania w dole brzucha, ale nie chce się nakręcić niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że objawy zbliżającej się miesiączki są podobne do objawów ciążowych, więc ciężko to odróżnić. Pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam tak dziewczyny, ja cały czas miałam objawy jak na @, nie przyszła a czułam się i czuję się momentami jakbym ją miała. No a nie mam. Straszne uczucie :( Jeszcze mnie tak rwie po zewnętrznych stronach piersi ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Mam bobo test, pink test, Quick vue, Quixx, clear blue. Nawet test z tesco mam:-) najwięcej kobiet chwaliło ten test quick vue:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładną masz kolekcję ;) Ja nie kupowałam sobie bo by mnie ciągnęło do zrobienia wcześniej, a tak to zrobiłam w dniu @, negatywny, dzisiaj jakiś dziwny i jutro jeszcze zobaczę i jestem zapisana do lekarza na jutro też. Jak mi test wyjdzie pozytywny to lekarz mnie przy okazji przebada, powie co i jak, da skierowanie na badanie z krwi( bedę miała 35zł zaoszczędzone a co tam :D ) no i tak dalej, możliwe że się zainteresuje tym że jestem bardzo szczupła, w sumie powinnam więcej ważyć. Więc myślę że podstawowe badania mi porobi jak będzie wynik, czyli pewnie na następnej wizycie badania ;) Tak miały jego pacjentki bo czytałam opinie, no zobaczymy jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula mogłabyś aptekę otworzyć :D Też chyba kupię bobo test :P Ale to dopiero jak @ mi się będzie spóźniać. Bo jak go będę miała w domu, to będzie mnie za bardzo kusić, żeby go zrobić. Ola, będzie dobrze! :) To proszę więcej jeść szczuplaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dziewczyny chwalily przede wszystkim bobo test i pre test ale nie ten niebieskoróżowy. Quixx robilam w dniu @ i wyszedl negatywny a teraz przy hcg 50 bobo test wykazał blade drugie kreski. Chyba do bobo bede miala sentymemnt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Witam nowe dziewczyny:) Blue takie temperatury w drugiej fazie cyklu to "norma" (ale każda z nas jest inna i ma swoją faze wyższych temperatur) a takie wahania to też nic nie znaczą ważne że nie ma drastycznego spadku do poziomu z pierwszych dni cyklu. A ja po całym dniu pracy padam na pysk:( i jeszcze do tego wszystkiego tak mnie dziś jajniki kłują i jakieś takie "skurcze" macicy mam że szok:O a jeszcze wczoraj pisałam ze nic nie czuje;) A żeby było śmiesznie to mój M się pochorował i szlak trafił staranka:( Kiedyś usłuszałam od jednej babki że "...jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga to powiedz Mu jakie masz plany" i mówię wam że to świeta prawda;):P No i dziś tempka odrobinkę ale zawsze poszła do góry:) Hashija przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - Jak się czujesz kochana? Cały dzień myślałam co tam się dzieje u ciebie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny ja mam tych testów po 2-3sztuki w sumie ok 20 będzie:-) nie liczyłam:-) jak mi mój P je oddal pochowalam w różne miejsca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, ja również prosiłabym o dopisanie do tabelki :) Wiek: 29 Cykl: 7 Dziecko: 2 Termin @: 17/03/2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×