Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Hashija
Ola-test Nell - usg Ja- beta Ktoś się jeszcze dorzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - straszne co nie? Na poczatku sie ucieszylam bo moje w sumie nie sa takie duze a teraz fajne sie zrobily. Tylko ze bola bardzo i sa takie pelne i ciezkie ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
ja ja ja :) usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sdffgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola Ci też mokro jak mi a nic nie leci:-D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha harmonogram na środę Ola - test Nell -usg Agaa- usg Hashi - beta Ktoś jeszcze się dorzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola u Ciebie to podejrzenie ciąży, a raczej na pewno!:-) no ale u mnie?? Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula my jeszcze musimy poczekać do następnego tygodnia i się dowiemy :D a u Oli będą jutro dwie krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia ja wiem że musimy poczekać, i czekam ale dziwi mnie trochę to dziwne uczucie:-) Pewnie że u Oli będą dwie krechy:-D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Ja w środe badanie na tarczyce;) i zastanawiam sie nad tą bęta, czy jak było przyulanko 11.02 to czy juz mi beta wyjdzie? jak myslicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula może u ciebie to już jakieś objawy :) Życzę ci jak najlepiej :D U mnie nic takiego nawet nie ma, więc się nie nakręcam :P Razu, betę chyba najlepiej zrobić kilka dni przed okresem. Ale nie chcę cię wprowadzić w błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia oj ale byłabym szczęśliwa:-) ! Ja nawet w dni płodne nie mam aż takiego uczucia mokrości jak teraz:-D no i to wrażenie że coś cieknie ale majtki czyste;-) Ola wie o co chodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu nie ważne kiedy byłoi przytulanko, ważne kiedy była owulacja i zapłodnienie. Wg mnie też najpewniej będzie przed @ zrobić betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test juz zakupiony ;) Paula - pewnie ze wiem. Dziwne uczucie Razu - tak jak dziewczyny, najpewniej przed @. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola oj dziwne:-) Ola Ty miałaś jakieś plamienie w sensie implatacyjne? Zauważyłaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
no a mnie dziś boli jajnik, jak przy owulacji. nie wiem, kiedy miałam owu w tym cyklu, bo akurat nie mierzę temp, ale sądząc po śluzie i kalendarzu ;), powinna być w zeszły poniedziałek. więc jestem głupia :) x dziewczyny, czekam na jutrzejszy dzień i Wasze wyniki co najmniej tak niecierpliwie jak Wy :D musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam zadnego plamienia, to nie jest regula ;) Wczoraj mialam sluz zabarwiony delikatnie na brazowo ale pozniej go juz nie mialam, to bylo chwilowe ale na pewno to nie bylo plamienie implantacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola czekam na wynik testu! O ktorej będziesz robić? Bo ja mam jutro na 11 i specjalnie wstanę z samego rana, wejdę na forum pogratuluje Ci i pójdę dalej spać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bardzo wczesnie, wstane o 6,temperaturka i tescik to jakos o 7 dam wam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Hej dziewczyny:) Tala przykro mi:( Za reszte trzymam kciuki zeby jutro były same dobre wieści;) Kate a u mnie nie wiem co z owulacja:O nic nie czuje:( miałam dziś skok tempki ale czy sie jutro utrzyma czy urośnie to nikt nie wie;):P Ja zawsze mam takie dziwne te wykresy ze na nic się nie nastawiam:O Z resztą już na początku spisałam ten cykl na straty:( Razu zrób bete dzień przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu jak jedziesz wieczorem to już powinno coś wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija a moja ciotka z Koźla Port. Jeszcze się okaże ze znamy sie z widzenia bo kiedyś czesto bywałam u ciotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja jestem napływowa. W Koźlu jestem od 2009 roku :-) przeprowadziłam sie z okolic Kotliny Kłodzkiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio to tak jak ja nie mam typowych objawów na owulacje tylko jajniki ciagną i boje się że pęcherzyki nie pekły, ale coż dowiem sie dopiero w czwartek na monitoringu:) Dziewczyny to ja tez bede czekac jutro na dobre wieści:)na szczęście prac zaczynam o 7.30 więc nie bede musiała specjalnie wstawać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×