Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Nadziejka - bardzo dobrze. Grunt to mocna motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I znowu wisimy :( a ja myślałam, że tu po prostu taki lekki przestój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po teście owu, 2 kreski wyraźne :) to dziś tez działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Laski moj dzisiejszy sluz rozciaga mi sie na 6 cm! mierzylam linijka, wiem to głupie ale nigdy az tak ciagnacego nie mialam:) trzymajcie kciukasy bo jutro czeka mnie wyrywanie zabka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agullaa03
Dziewczyny odebrałam wynik 100.1 z wyników odczytuje początek 4 tyg. Dobrze odczytuje ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie mierzenia tempki. Czy przed owu skacze od z dnia na dzień czy wzrasta przez kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tylko się zastrzelić z tą kafeterią. Nawet nie możemy dobrze pogadać bo co i rusz wisi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- to fajnie, że krew gęstnieje i jest jej coraz mniej. To dobrze, bo to znaczy, że krwawienie ustaje:) Ale nie będę ukrywać, że aż mi ciśnienie podskoczyło jak przeczytałam że krwawisz :( Filip...? Hmmm..mi też dawniej bardzo podobało się to imię, gdybym miała dziecko 2-3lata temu to pewnie też byłby Filipek :) Ale teraz zmieniły mi się upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala te bóle brzucha to napewno owulacja:) ja w tym cyklu z clo to miałam takie bóle podczas owulacji jak nigdy dotąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agullaa - chyba właśnie początek 4 tygodnia.. zależy od laboratorium ;) Gratuluję ci bardzo :* :* Nie stresuj się, wypoczywaj. Pierwsze 8 tygodni jest bardzo ważnych i trzeba uważać. Ja już coś o tym wiem ;) Tala - chyba powoli rośnie, w owulację chyba spadek jest a później znowu wzrost. Jakoś tak ;) U mnie sytuacja stała, krew leci powolutku, już się uspokoiłam, jestem dobrej myśli ;) Delikatnie się stresuję betą jutrzejszą no ale wytrzymam do juta ;) Anabella - powiem ci że miałam cholernego stresa przez to, nie spałam prawie w ogóle we wtorek w nocy. Nie życzę tego nikomu.. Widać że pomagają leki ;) Filipka to już wybrałam.. Jakieś 2 lata temu z moim K. I trzymamy się tego ciągle ;) A jak ty się tam się czujesz? Jakieś objawy już? ;) :D Kate - Jak tam sytuacja u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla to super gratulacje:)) Ola u mnie brzuszek boli i mam nadzieje że @ przyjdzie jak najszybciej:)chce juz zacząć nowy cykl, porządnie wyleczyc pęcherz bo cały czas mi dokucza, wziąść clo i działać żeby na wiosne nowe życie sie pojawilo :) jakos mam teraz dużo optymizmu w sobie ciekawe na jak długo hehe:) Ola to fajnie że juz się u Ciebie normuje żeby jeszcze beta ładnie urosła i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - to wylecz się porządnie i do dzieła ;) Ja tak żałuję że nie wyleczyłam tej nadżerki ale powiem ci że przy ostatnich przytulankach mi tak nie przeszkadzała już ;) Beta musi urosnąć ładnie i już :D Koniec kropa. Nie ma innego wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest:)wiosna idzie i musi być wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już zgłupiałam z tą swoją temperaturą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala ja Ci nie pomoge bo nigdy nie mierzyłam:)ja wole testy owulacyjne może sobie zrób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - jakiś czas temu o tym myślałam, ale nie do końca jestem do nich przekonana :P Sama nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że one na 100% nie pokazuja owulacji ale i tak jak dla mnie sa wygodniejsze niż mierzenie temt. Poza tym z ta temp to jest tak że jak zmierzysz pół godz poxnej niz zwykle to wynik moze być zafałszowany. Ja mam testy z allegro z przesyłka zapłaciłam 25 zł za 30 testów więc na 4 miess spokojnie starczają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to kupiłam sobie nowe buty na wiosnę i na allegro wylicytowałam jakąś pakę ubrań ciekawe kiedy dojdą:)mała rzecz a cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - Ja też ci polecam testy owulacyjne, nie musisz się tak bawić z tą temperaturką a mierzyć też możesz jak ci się chce ;) A zakupy bardzoo cieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę i doszłam do wniosku, że będę się starała. :D Do soboty wyzdrowieje i tak teraz leczę się domowymi sposobami. Nie zmarnuje tego. :) Bo może właśnie taki cudowny prezent dostanę na urodziny. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA właśnie poluje na jakieś fajne butki, ale cholwecia za każdym razem jak coś mi się spodoba to nie ma numeru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala a powiedz mi robisz sobie wykres tych temperatur? Bo czasami dopiero na wykresie widać czy jest skok czy nie:O A z ta tempką to jest tak że w pierwszej fazie cyklu jest na niższym poziomie potem w dniu owu może ale nie musi być spadek, a najważniejszy jest potem skok o 0,2 stopnia no i minimum przez trzy dni powinno sie utrzymać na tym wyższym poziomie. Wypisz twoje tempki to może ci coś podpowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×