Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

dzień dobry :) dziś za oknem piękny, słoneczny dzień, i od dziś wszystko już musi być dobrze :) nie, nie najadłam się prozacu, to mój mąż wrócił z tygodniowego wyjazdu do pracy.. :D ale dziś rzeczywiście wstałam z nowymi nadziejami. że będzie dobrze, musi być. że się nam tu na forum te wszystkie skomplikowane sprawy poukładają.. i mam też takie przekonanie, jak dziewczyny tu już mówiły - żeby nie skupiać wszystkich sił na zajściu w ciążę. jest to dla mnie bardzo ważne i nie zamierzam tego zostawiać przypadkowi, ale dalej się obserwować i działać w odpowiednich momentach, tudzież badać się i nie wiem co jeszcze, ale nie chcę poświęcać temu całego życia. jak się nie uda, trudno. jak się uda, to fantastycznie :) i z głębokim postanowieniem takiego myślenia (życie zweryfikuje, jak długo mi się to uda - pewnie do pierwszej @ ;) ) rozpoczynam ten dzień. pozdrawiam Was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agullaa03
Dziewczyny ja mam O rh- a mój ma Rh+ i to jest konflikt serologiczny, mi przy poronieniu też dali zastrzyk żeby przy następnej ciąży nie było problemów i żeby dziecko nie miało jakieś choroby lub wady tak mi tłumaczyli w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak dziewczyny. Mi wśród badań, na które skierowała mnie moja ginekolog na pierwszej wizycie w ciąży była grupa krwi moja i męża. Nawet na pierwszej stronie karty ciąży są rubryki na wpisanie tych dwóch grup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znowu się zawiesiło? :/ Jestem nastawiona, że w tym cyklu mi się nie uda..czuję to. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś ciąg dalszy starań i testów owulacyjnych. Mam nadzieję, że dziś test owulacyjny wyjdzie pozytywny... Zrobię go koło 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę, niech któraś sttzeli mi mentalnego kopa w tylnią część ciała, bo zaczynam za bardzo się nakręcać, a potem będzie płacz i ogromny zawód :( Tempka rośnie, cały dół brzucha ciągnie i boli, piersi bolą chwilami tak bardzo, że rąk do góry nie mogę wziąć i mam pełno kremowego, lepkiego i rozciąglowego śluzu. Tylko, że na to wszystko to chyba jeszcze za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wam jak dzień mija? U mnie dziś słonecznie :) Tysiaa93 coś ostatnio mało aktywa jesteś na forum... Dlaczego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra nie wiem, jak chcę coś napisać to akurat forum wisi i odpuszczam, no strasznie wkurzające to jest. Ale wszystko czytam i przeżywam razem z wami. Tyle złych informacji ostatnio na naszym forum, że masakra, oby się to w najbliższym czasie odmieniło. U mnie szaro, buro i ponuro, ale przynajmniej deszcz nie pada, tak jak przez ostatnie dni. No i dopiero 12 a ja już zrobiłam małe pranie i odkurzyłam parter i górę, jestem z siebie dumna heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojade dzisiaj na Inflacka a jak nie to na Pulawska i zobaczymy czy mi podadza.. Mam nadzieje ze nie za pozno :( od razu mojego wysle na kopach zeby mial wykonane badania na grupe krwi. Bo sami nie wiemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mój facet też nie wie jaką ma grupę krwi... Nie wiem czemu oni w ogóle do tego wagi nie przykładają, przecież taka informacja jest bardzo ważna! Nawet nie wiedziałam, ze jest tu ktoś z Warszawy, ja z okolic. Ale mój gin jest położnikiem w szpitalu Bielańskim i planuję tam kiedyś urodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra chciałam nawet zamówić jakieś tanie testy ciążowe z allegro ale kij z tym, jak @ się spóźni to dopiero testy będę robić. nawet nie wiem kiedy mam dni płodne i tak co 2 dni sobie działamy :P a testy owulacyjne mogą się mylić więc nawet jak wyjdzie negatywny to nie zwracaj na to uwagi tylko "serduszkuj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem z Warszawy a dokladnie to pragi polnoc ;) Umowilam sie na poniedzialek na USG dopochwowe zeby skontrolowac sytuacje ale nie wiem czy nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jeśli masz gin za darmo (bo coś pisałaś o tym pakiecie medycznym) to pewnie, że idź, sprawdzi czy wszystko się dobrze czyści... Eh jak to paskudnie i przykro brzmi ;/ Z tego co pamiętam to Hashija w tym cyklu po poronieniu nie starała się o dzidziusia tylko czekała na przyjście @ ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze tak pisała ale pewna nie jestem... No obyś była tą szcześciarą, której udało się zajść w pierwszym cyklu! :) Cudownie byłoby zobaczyć dwie kreseczki na wiosnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 oby, oby... Tego i Tobie serdecznie życzę, ponieważ jesteś mi najbliższa na tym forum... Z wiadomych przyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tragedie łączą ludzi... uda się, uda, każda z nas zobaczy dwie kreseczki i donosi ciążę... a tego serialu nie oglądam, może zacznę skoro tak go zachwalacie :) zaraz forum się zawiesi i będzie popisane hehe, dlatego właśnie jest to tak wkurzające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wątki, które mają po kilkaset stron i się nie wieszają, a ten nasz wątek to jakaś tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×