Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Dziewczyny a co wy tak z tym ovufriend? Planujecie się stąd wynieść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wczesniej zadnego wolnego terminu :( No trudno, bede sprawdzala codziennie to moze ktos zrezygnuje i sie zwolni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgdrhv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to już sobie nie popiszę:P Zawsze mam pecha, jak mam chwile to wisimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zlamalam zasade i biore dluga kapiel, z wisniowa sola do kapieli, olejkami roznymi, uwielbiam <3 Ponoc nie powinno sie brac dlugich kapieli ale ja juz przeciez nie krwawie ;) A mysle ze mi to pomoze jesli sa tam jakies pozostalosci krwi w srodku to szybciej wyjda pozniej :D Taka mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Hej byłam w pon.o 20 na monitorowaniu pęcherzyk był dość spory przytulanko było w pon.rano no i wczoraj wieczór dziś kolejny monitoring i po pecherzyku została tylko plamka :)ciekawe czy w odpowiednim czasie udało nam się przytulic hehe.lekarz po 3 miesiacach monitorowan mówi ze wszystko jest idealnie i hormonalnie nie ma sensu nic robić.wiec po zostało tylko czekać i działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka cisza tu zapadła, czy raczej kolejny zawis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_26
Hej dziewczyny, potrzebuje porady osób, u których były problemy z prolaktyna. dzwoniłam do gina i powiedział, ze to nieznaczne podwyższenie moz e być przyczyną problemów, kazał iść do endokrynologa. Na nie wchodzi w grę, czeka się min pół roku :/ prywatnie ok, ale sprawa jest taka, że na czytałam się o badaniach prolaktyny zwykłej i z obciążeniem. Ja Robiłam zwykła Myślicie że przed wizytą powinnam zrobić tez z obciążeniem, żeby lekarz mógł porównać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam niedawno od siostry. Ale maluchy potrafią humor poprawić. :D Już coś zaczynam czuć, może się udało? Chociaż coś negatywnie myślę. :( Jeszcze od jakiegoś czasu z moim K. napięta atmosfera, aż bym chciała być sama. Chociaż wiem, że bez niego nie wytrzymam. :( No, ale jest jeden +. W piątek zabieram do siebie synka siostry, ma5lat. Mądry chłopak, zaplanowaliśmy już, że idziemy do kina. :D A jak tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mielismy powtorzyc przytulanki ale tak mnie glowa rozbolala ze o 21 lezalam w lozeczku po masazu, po terapii na napieciowe bole glowy.Ale to bylo glebsze i dalej czulam bol od srodka glowy :( wiec zasnelam na dobre dopiero jak moj sie polozyl. Nie nawidze bolu glowy bo odechciewa sie wszystkiego. Ale przytulanki co2 dzien moze beda wystarczajace. A teraz jade sobie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetek no to super! Komorka jajowa zyje do 24h ale plemniki do 72wiec trzymam kciuki zeby aie udalo . Switnie ze nie potrzebujesz wspomagaczy :) Blue Ja nie mialam problemow z prolaktyna ale wydaje mi sie ze jesli to nie jest drogie to mozna zrobic z obiazeniem dla porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka dzieciaczki potrafia nastrój poprawić i naładować pozytywną energią. Moze wykorzystaj ta energię na poprawę relacji z K. Zrób dla niego cos milego z podkreśleniem że specjalnie dla niego. Zobaczysz że zmięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Blue nie jestem pewna bo osobiście nigdy nie robiłam prolaktyny z obciążeniem chociaż słyszałam że jest coś takiego, ale nie wiem czy na własną rękę zrobisz takie badanie bo nie wiem czy to "obciążenie" to nie jest jakiś lek na receptę:O Jak pójdziesz do endo to on c***ewnie zleci takie badanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) wczoraj nie miałam czasu pisac bo miałam pogrzeb babci M więc wiecie jak jest ;( Blue z obciążeniem to dopiero jak Ci lekarz zleci. Wydaje mi się tak powtórz sobie badanie w II fazie cyklu jeszcze raz jak będziesz miec podwyższone to każdy ginekolog może dać Ci recepte. Moja ginka nawet nie wspomibnała o endokrynologu tylko sama dała receptę na bromergon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja miałam dziś skok temp, mam nadzieję, że to nie z powodu choroby :P bo w sumie czuje się normlanie, ale nigdy nic nie wiadomo, co sie moze przyplatac. ja mam dzisiaj 15 dc, to tez owu powinna wystąpić lada moment, nawet dzisiaj rano bolał mnie lewy jajnik, Czekamy :p i robimy fikołki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak u ciebie? Zdaje sie że też masz ostatni dzień clo:) Lepsze samopoczucie w tym cyklu u ciebie po nim? Bo ja naprawde nie mogę narzekać;) skutków ubocznych żadnych:) a bałam się niemiłosiernie szczególnie że podwójną dawkę mi przepisał:O A na monitoring kiedy się wybierasz? Bajkanna to jak już skok tempki był to połowa sukcesu;) teraz działajcie:P a temp. niech rośnie dalej:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Tala moim pierwszym objawem była zgaga i podwyższona temperatura :) caaaaly czas 37,4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap86 daj znać co u ciebie:)Co ci powiedzieli w szpitalu? Cały czas trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio dzieki że pytasz:) teraz nie czuje że biore to clo, nawet jajniki mnie nie bola i to mnie martwi bo zastanawiam sie czy w ogóle mam owulację ;/ ide do gin w poniedziałek to bedzie mój 11 dc więc zobaczymy. Tak ogólnie to strasznie bolą mnie pachwiny i inne części ciała po tym fitnessie i może dlatego nawet jajników nie czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate4
pap ja tez za Ciebie trzymam kciuki:) trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap trzyma się. Cały czas jesteśmy z Tobą. Daj znać jak będziesz coś wiedziała. Nell ja, o pierwszej ciąży, zgagę mam zawsze przed @ :P Co do tempki, to u mnie obecnie cały czas 36,9 i z tego co pamiętam to jeszcze nigdy nie miałam wyższej niż 37 :D Tak jakoś na odwyrtkę u mnie ze wszystkim. Jedyne co obecnie mogłoby, a nie musi, wskazywać na ciążę to większe i ciut ciemniejsze otoczki wokół sutków na których widać też żyłki, no i chwilami swędzące. Bolesne i takie jakby ciężkie piersi. Szyjka wysoko, raczej zamknięta i taka pół na pół (twarda i rozpulchniona). Sporo biało-kremowego śluzu takiego o konsystencji śmietany, ale tylko w środku :P Czasami lekkie kłucie przy prawym jajniku. Dziwnie ciągnący cały dół brzucha, ale to też nie zawsze. Ogólne uczucie mokrości. I nawrót cholernych zaparć, czego pozbyłam się wraz z zajściem w pierwszą ciążę :/ Tylko, że szczerze mówiąc, wcale nie czuję się ciążowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
Pap - czekamy na informacje! Hash - a co z Tobą właściwie? jesteś pierwsza w tabeli i po terminie @ - była już, bo coś skleroza mnie bierze ?:) Tala - oby Twoje odczucia zwiastowały dobrą nowinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla odmiany zgłosiłam niechcący sama siebie :) powinni jakoś schować ten przycisk "ZGŁOŚ", albo przenieść na lewą stronę, bo na komórce to notorycznie mi się wciska. ;; Tala - zawisłaś :)- weź coś poedytuj to może przepchniesz :) ;; TALA - ale my możemy sobie pogadać :) jak Ci mija dzień?:) ja właśnie się zrywam z pracy, bo mam w weekend synka urodziny a strasznie brudno, bo ostatnio na nic nie mam czasu - więc muszę zacząć trochę chatę ogarniać - NIENAWIDZĘ sprzątać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - niby tak, ale jakoś mi się nie wydaj aby to były oznaki rosnącej fasolki. Jeszcze 5 dni i się przekonam :( O żesz w mordkę! Teraz ja wiszę :P Ciekawe ile czasu podyndam :P Zambia to chyba nie wiele nam pomoże :/ Zambia - w sumie też racja :D Mi jakoś ostatnie dni strasznie powoli mijają :) Ja na szczęście urodzinki małej mam z głowy, bo jest ze stycznia :D A sprzątać też nienawidzę, chyba że coś mnie najdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×