Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

jussio i bajkaanaa - Dziękuję bardzo za życzenia :** Bajkaanaa - super że wypoczęłaś, zazdroszczę ci ;) Mój ostatni wyjazd był rok temu w maju.. Chciałabym gdzieś wyjechać ;( Aleksandra - Cieszę się bardzo! To nic że wraca dopiero o 19. I tak macie wielkie szanse! Trzymam kciuki! :* Nell - dobrze że u ciebie wszystko w porządku ;) Proszę się meldować u nas częściej ! :) myshka - Jaka menopauza ? Kobietoo, masz dopiero 30 lat! Jeszcze urodzisz nie jedno dziecko! ;) :* Co do temperatury to ja chodzę ciągle przemęczona i wczoraj z ciekawości zmierzyłam i 36,2 a dzisiaj rano tylko 36 stopni ? Tak że tego.. ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Myshka dobrze, że masz taki dobry humor :) Grunt to dobre podejście :) A mnie dobija ta cholerna pogoda :/ Takie nagłe zmiany są najgorsze. Najchętniej przespałabym cały dzień, ale niestety moje dziecię nie wyraża na to zgody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hashija niezłe z Was ziółka jak tak ostro działacie !!! :) Ja słyszałam o takich, co właśnie pierwszej @ nie doczekały po łyżeczkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej laski:) Ola wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen o malenstwie!:* Ja bede swietowac w piatek:D Mam teraz sporo nauki, i nie mam czasu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija a co do jajeczkowania to ja jestem najlepszym dowodem bo 14 dni po zabiegu miałam owulację potwierdzoną przez moją ginekolog i testy owulacyjne to potwierdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell, Anabella mam do Was pytanko. Jakie miałyście najpierwsze objawy jeszcze przed testowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Strasznie się boję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala ale bylby ubaw :-D chcialam wczoraj nawet test owu zrobic ale maz nie chcial bo i tak to nic by nie zmienilo :-D i tak bysmy dzialali i tak. Mushka to sie z Toba dzieje. Ale podoba mi sie ten Twoj dobry humorek:-D Nell ciezzs sie ze u Ciebie jest dobrze. Tak trzymaj dziewczyno :) Nadziejka uszy do gory. Predzej czy pozniej i na nas trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra śledzę temat z ukrycia haha :D Byłam bardzo aktywna jak forum się nie zawieszało, teraz nie mam do tego cierpliwości, bo nawet nie da się długo popisać :P Dopiero jak mam coś konkretnego do napisania to piszę :D Stwierdziłam, że jak przez trzy cykle nie uda mi się zajść to pójdę do gin na monitoring cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 brakuje mi Ciebie na tym forum !!! Bardzo dobry pomysł z tym monitoringiem. A kiedy masz termin @? Bo już zapomniałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
dziewczyny a może założymy nowy temat, przynajmiej by się tak nie zawieszalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - Dziękuję za życzonka ;** Ty w piątek? No mówiłam że ktoś jeszcze ma wcześniej podobnie jak ja? :D Nell - Czego się boisz? Skoro nie masz żadnych powodów do zmartwień to jest ok! ;D A nie masz żadnych! :D Aleksandra - No to świetnie :D :D Zazdroszczę ci.. :( Tysia - no właśnie, coś mało tu ciebie? :D Dziewczyny, nie ma sensu zakładać nowego tematu. Bez sensu. To się całe forum zacina, zrobimy nowy temat to i tak bedzie się zawieszało.. Boże ja już świruję! :( Nawet się poprzytulać nie można tak po prostu! Już nie chodzi o staranka, ale tak po prostu.. Powoli się już kończy, wizytę mam na 20.03 dopiero, chyba ją przełożę na wcześniej bo wydaje mi się że się szybciej oczyszczam.. jakaś nadzieja jest.. Mój K też już chodzi taki spięty :D No ale ma zakaz dobierania się do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam sobie znowu założyć to ovufriend ale tam trzeba date ostatniej @ a ja nie wiem :D No nie mam takiego odnośnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to masz dobry początek do namówienia na wcześniejsze staranka :D Pamiętam jak mój chodził spięty jak od połowy 28 tc mieliśmy zakaz przytulanek :D Pod koniec mało nie wyszedł z siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jest problem bo miałam już wcześniej ovufriend i chyba wyłączyłam to. Teraz znowu chciałam założyć i pisze mi ciągle że już mam i nie mogę mieć dwóch. No ale na tamto zalogować się nie mogę. A link aktywacyjny nie przychodzi mi od wczoraj. Próbowałam już z razy. Napisałam tam do nich że mam problem. Może coś pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że będzie tak łatwo jak mówisz ;) Strasznie upiera się przy tych 3 miesiącach. Jak mnie wkurzy to go postraszę, że w sumie możemy poczekać 3 miesiące, z przytulankami też ;) Nooo to wtedy by się od razu rozmyślił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola tak tak ja w piatek mam urodziny:) jutro mam znowu do dentysty, ostatni zab do wyrwania i chyba bede miała aparat. zobaczymy. pogoda piekna widzialam juz bociany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - nie da się na innego maila. Dziwna sprawa. Już wszystko próbowałam. i sprawdzałam zapisane hasła w google chrome, wylogowywałam się z google itp itd. Nic nie pomaga.. Paula - Już boćki widziałaś? No to nieźle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak już się do ciebie biedny przyczepi to się nie odczepi, jeszcze będziesz go miała dość haha :D Ale myślę, że go przekonasz, że czekanie trzech miesięcy jest bez sensu. Tym bardziej, że sama się oczyściłaś a w takim przypadku można już bez przeszkód starać się o maluszka po miesiącu :) Aleksandra internet mi coś słabo dzisiaj trybi, ale jak mi się uda zarejestrować na ovufriend to dołączę :D skoro Paula widziała juz bociany to jest do dobry znak, u mnie ich chyba jeszcze nie ma :D i też mi się wydaje, że zakładanie nowego tematu jest bez sensu, czytałam poprzedni temat "staraczek" i tam też się działo to samo, paskudna kafeteria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - No on jest właśnie taki przytulasek straszny ;) I tak z nim ciężko miałam, a teraz to już w ogóle będzie.. Więc myślę że od razu się uda :D Trzy miesiące to strasznie dużo dla mnie :) Po za tym myślałam że ja krwawić będę ponad tydzień a u mnie śladu krwi nie widać tylko już normalny śluz O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteś szczęściarą, że tak krótko krwawiłaś. Też myślę, że powinnaś przyspieszyć wizytę u gin, sprawdzi czy wszystko ok :) Miałam jakieś problemy, żeby zarejestrować się na ovu ale w końcu się udało! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×