Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Zambia - poronilam a 7 mialam dostac miesiaczki ale przez to poronienie to sie pozmienialo. Hcg mi spadlo i pojawily sie objawy owulacji i z mezem zaczelismy dzialac. Teraz sie okaze czy @ przyjdzie jednak po poronieniu czy przejde od razu w kolejna ciaze. Namieszalam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna - tu nie ma co czekać, tylko do roboty:) Bo ja miałam skok tempki już po owulacji:) Także do dzieła kochana - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap dzisiaj ciężki dzień przed tobą ale dasz sobie radę, jesteśmy z tobą :) Któraś w końcu musi zobaczyć te dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkokoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hej :) kurczę powiem wam się zastanawiam co tak długo mam ten @ tzn świeża krew już nie jest dawno ale zazwyczaj miałam 4 dni i już czysto a tutaj 7 dzień i jeszcze plamię i to sporo na brązowo ;/ Ciekawe od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę się przestraszyłam, że nam temat skasowali :( Wyskoczył mi komunikat, że taki wątek nie istnieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Jestem w szpitalu dziewczynki. Diagnoza potwierdzona. Jestem spokojniejsza i chce miec to za soba. Nie bede wam opowiadaj szczegolow. Zabieg w zaleznosci od rozwoju sytuacji bedzie dzis lub jutro. Trzymam sie dzielnie i dziekuje za wsparcie. Odezwe sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawow to podwyzszona temperaturka, czasem warto mierzyc bo nawet jak test pokaze wynik negatywny bo bedzie za wczesnie to temperatura nam wszystko powiem. Powiem wam ze ja tak marudzilam na te objawy, nudnosci, bole i zmeczenie a teraz za tym strasznie tesknie :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niefajnie tak samej pisać trzy po trzy :/ Co to za rozmowa kiedy nie widać kto co pisze. Kafeteria mogłaby się jakoś ogarnąć i zrobić z tymi zawieszkami porządek. Za to ciągłe moje psioczenie na nich, w końcu mnie wywalą i dadzą zakaz buszowania po forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się z tym ovufriend :D Odpowiedzieli mi oczywiście na maila, wysłali zaproszenie i się udało ;) W końcu mogę sobie zrobić mój wykresik itp ;) Bo ten na telefonie co mam to jest trochę ciulowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap trzymaj się i bądź silna. Ola skoro udało ci się zalogować to napisz coś czasem na ovu, my tam z Aleksandrą buszujemy :P Nawet się przestałam wkurzać na te kafeteryjne zawieszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - nie ma co się przejmować ;) Jeśli się udało to by było zarąbiście ! ;* Anabella - Co tam u ciebie? pap - trzymaj się :* Aleksandra - Działaj, działaj! :D Na ovu masz ten sam nick? Tysia - do ciebie to samo pytanie, ten sam nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
Tysia, Aleksandra, Ola, ale nie zostawiajcie nas tu samych.. potrzebujemy Was :) u mnie dziś menopauzy ciąg dalszy ;) choć ubrałam do pracy trampki, od których spociła mi się noga, więc trochę ciągnie zimno od podłogi. ale dalej mi gorąco :D dziś szefowa ma urodziny i przyniosła do pracy sałatkę z papryką. nie lubię papryki. albo raczej.. nie lubiłam, bo dziś się nią delektowałam :) nie mam pojęcia, czemu tak. może minęło te siedem lat, co które zmienia się smak? dalej mi wesoło. to chyba przepracowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap naprawde mi przykro:( Wierzyłam że diagnoza się zmieni:O Trzymaj sie:) Serduchem jestem z tobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja ci odpowiem za dziewczyny bo je znalazłam na ovu;) Mają te same nicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się nigdzie stąd nie wybieram :D Lecę na dwa fora haha :D Tak łatwo się mnie stąd nie pozbędziecie, oj nie! :D Myshka fajnie, że ci ciągle tak wesoło :D Może coś ci dosypują do kawy albo herbaty :D Aleksandra ma ten sam nick i ja też, po co myśleć nad kolejnym skoro można użyć ten sam, przyzwyczaiłam się do niego :D Aleee bym zjadła sałatkę z serem feta, mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - a ja z mozzarellą :D Fety właśnie nie lubię :D Ale się powoli pogoda psuje :( Jeszcze niedawno było cieplusio i świeciło fajnie słoneczko a dzisiaj tylko świeciło słońce a był tak zimny wiatr.. ;x Umyłabym okna, ale się ostatnio przeziębiłam i chodzę z zapchanym nosem i kaszlem jak jakiś astmatyk -.- (tak to się pisze?) W ogóle to zawsze mam taki męczący kaszel i problemy z oskrzelami i płucami, po mojej mamie ktora ma astme pierwszego stopnia. Ja nie miałam w sumie żadnych badan w kierunku astmy, można by się tym tematem zainteresować, hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lutego mialam ost mesiaczke.cykle mam 25 dniowe. od 3 marca 2015 czuje klucie i bol jajikow plus nabrzmile bolace iersi. 9 marca robilam beta hcg i wyszedl negatywnie cz jest szansa na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - u mnie dwa dni temu zaczął się zaje****y ból piersi. Ten który miałam do tej pory to był pikuś ;) Teraz tak bolą że jest mi źle spać na którymkolwiek boku, bo mnie tak jakoś uwiera. We wtorek na 18:00 mam pierwsza wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że zarodek będzie już widoczny.Jakoś nie nastawiam się, że usłyszę od lekarza, że serduszko już bije. Wg moich obliczeń wychodzi mi 6t i 1dz, ale w rzeczywistości ciąża pewnie będzie młodsza. A jak tam u Ciebie? Ile robisz przerwy przed następnymi staraniami? <3 Aleksandra - skoro test owu pozytywny i jajniki Cię naparzają to na 100% lada chwila będzie albo już jest owulacja :) Ty się już starasz w tym cyklu? Jak tak to do dzieła i życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jest szansa, możliwe że ci się owulacja mogła przesunąć i później doszło do zapłodnienia. Test bety tydzień przed terminem miesiączki to chyba troszkę za wcześnie. ;) proponuję poczekać jeszcze do terminu miesiączki i gdy się nie pojawi zrobić betę, albo najwcześniej w piątek (chociaż nie wiem czy coś by wyszło) albo w poniedziałek. ;) Życzę powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - Cieszę się bardzo, że u ciebie wszystko dobrze ;) Ja na początku miałam delikatne bóle a później silne tak, że nie wiedziałam czy lepiej w staniku po domu chodzić czy bez bo tak było źle i tak było źle. Z leżeniem też miałam problem, a najgorszy to był chyba prysznic :D Co do serduszka to ja ci nie doradzę bo jak byłam na USC moim to był pęcherzyk i było widać zarodek ale serduszka nie było widać bijącego a był to 6 tydzień i 3 dzień według OM. Nie wiem czy ta ciąża się już po prostu nie rozwijała, czy to był jeszcze wczesny etap żeby coś zobaczyć.. Ale z tego co wiem to serduszko może być widoczne nawet dopiero w 7 tygodniu. Głowa do góry! Na pewno będą wyniki rewelacyjne, dzidzia będzie się rozwijała bardzo dobrze! ;* Nie wiem właśnie kiedy zacząć staranka, poczekam do mojej @ i zacznę chyba no bo to było poronienie samoistne, bez żadnej ingerencji lekarzy więc myślę, że nie muszę dłużej czekać, a nawet czytałam że można bardzo szybko zajść w kolejną ciążę ;) Mam nadzieję, że nam się uda :) Trzymam kochana za ciebie bardzo mocno kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×