Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Nell - kochana - ciągnięcie to nic takiego - dzidzia się rozpycha więc mięśnie i macica pracują. Więc nie denerwuj się bo nerwy są gorsze dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell to na pewno dzidzia robi sobie miejsce, z synkiem w ciazy tak mialam i lekarz uspokajal, ze tkanki musza sie dostosowac do szybko roznacego zarodka wiec sie nie stresuj :) Myshka mi też podobaja sie Milenka, Malwinka, Malina ale prawdopodobnie bedzie Ala, Gabrysia, Ola albo Oliwia - synek zaproponował Oliwie A mezowi sie spodobalo :) moj ma 2 braci, najstarszy ma 2 synow a sredni corke wiec wszystko moze sie u nas zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap mam nadzieje ze szybko wrocisz do formy. Tala z dziecmi to tak bywa. Bardzo chcialam zeby moj synekurodzil sie przy weekendzie zeby maz mogl zostac na kilka dni a ten jak nazlosc w samym srodku tygodnia w srode. A maz musial na raty nas odwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Nelll przypomnij ktory to juz tydzien?mialas juz badanie usg? Wszystko bedzie dobrze ! Juz nam na kafe wystarczy zlych rzeczy. xx Teraz tylko dobre. Ja za szybko przed wami wystartowalam ;) teraz bede was gonic. Jestem juz w domku. Dziewczynki z Warszawy - szczerze polecam szpital na Inflanckiej. Nie dosc ze nowiusienki jak w hotelu,z darmowym telewizorem to opieka naprawde fajna. Pielegniarki mile,kazdy sie przedstawia,lekarz odpowiada na pytania, pielegniarki mnie wpieraly przed zabiegiem(nie plakalam ale pewnie bylo widac ze troche sie boje)a juz w sali lekarz tez wszyyystko wyjasnil co do znieczulenia itd. Mam nadzieje,ze trafie tam za jakis rok z duuuuzym brzuszkiem i na inny oddzial- POLOZNICZY! hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell po prostu wszystko ci się tam rozciąga i dlatego boli, maluszek mości sobie miejscóweczkę na następne miesiące :D Ja to bym chciała mieć chłopaczka noo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi się nie chce siedzieć w pracy..... Ale to już piątuniuNio... :-) w końcu weekend i mozna się polenic i wyspać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
Uuuu i znowu zawiecha na tym forum, ale to już mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Pap - trzymam mocno za ciebie kciuki zebys jak najszybciej doszla do siebie. 3miesiace szybko ci zleca :* :* Nell - Przeciez nie masz powodow do zmartwiec, z tego co widze to u ciebie wszystko gra, a to ciagniecie jest normalne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
A jak tam Tysia i Bajkana u was starania ? Kiedy mialyscie ovu, bo my jakoś tak na jednym wózku jedziemy i razem będziemy testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boa bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ta pogoda mnie denerwuje was tez ?? Blue ja mam teraz prolaktyne 4 i to jest nawet poniżej normy juz ale dalej mam brac bromergon 0,5 tabl dziennie bo nie można tak gwałtownie odstawić:) Hash tez mam nadzieje, że zajde szybko skoro tsh mam już w normie (1,4):) Zambia coś o tym wiem jakie to uczucie jak facet choruje podczas dni płodnych ;( Ola magnezu Ci brakuje. Ja wczoraj zjadłam całą gorzką czekolade bo tez mi czegos brakowało ;P Tala ja tam wierzę w Twój pozytywny wynik:) Pap sercem jestem z Tobą, wszystko się nam jeszcze szczęśliwie ułoży zobaczysz :) Doti ja mam podobne wahania nastroju ale zwalam na przesilenie, z wiosną musi sie wszystko ułozyć:) myshka Milena śliczne imię:)życzę Ci jej:) Nell myśl pozytywnie:) JUssio działasz juz z mężem czy czekasz na owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetek nie wiem kiedy mam owulację ale starania są co drugi albo trzeci dzień, więc może akurat trafiłam, się zobaczy :D Pap dobrze, że trafiłaś na taki personel bo to ważne, żeby dobrze się czuć. Niedługo wrócisz tam na oddział ale w celu porodowym :D Razu niedługo ma termin @ ale jakoś się dłuuuuugo nie odzywała, halo halo, zajrzyj do nas :D A pogoda faktycznie paskudna! szaro, buro i ponuuuuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
pap - Świetnie że miałaś tak profesjonalną opiekę. Teraz już wiem gdzie się kierować w razie czegoś ;) Daleko nie mam, jakieś 15-20 minut więc świetnie! Jeszcze troszkę i wrócisz do gry! Zobaczysz że się uda! :D Pogoda jest straszna :( Nic mi się nie chce ale ile można leżeć tak bezczynnie? W zeszłym tygodniu leżałam tak bezczynnie w łóżku i nic to nie dało.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Hashija - wiem :) Moja mała jest niedzielna :P Pamiętam, że lekarz jak przyjmował mnie na porodówkę to się śmiał iż będzie mały leniuszek albo narwaniec. No i jak na razie to drugie si3 sprawdza :D Tusia uda się uda! Proszę mi tu pozytywnie myśleć, bo ktoś musi w końcu odczarować to nasze forum. Nella i Anabella same nie dadzą rady same wysyłać ciążowych fluidków :P Kate dziękuję za wiarę w pozytywny wynik :) A teraz pytanie, która da mi mentalnie po łapach bo chociaż jakoś nie jestem przekonana do pozytywnego wyniku, korci mnie żeby jutro z rana zatestować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to masz faktycznie blisko jakby co :D A co do leżenia i leniuchowania to leniuchuj jak najdłużej możesz :) Przy takiej pogodzie i tak nic się nie chce, ja prawie nic pożytecznego nie robię tylko oglądam seriale i filmy, nawet prania mi się nie chce wstawić :D Jak wyjdzie słoneczko to będzie lepiej Tala ja cię od jutrzejszego testowania odwodzić nie będę. Istnieje opcja, że jeszcze nic nie wyjdzie bo to wcześnie ale może akurat się uda :D No i jak tak cię korci do tego testu, to możesz zatestować dla zdrowia psychicznego :D * Hahaha ale mi zagwiazdkowało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik testu owulacyjnego z dziś: - negatywny http://s21.postimg.org/vcii1kas7/100_3628.jpg Podsumowanie: 12 dzień cyklu - negatywny 13 dzień cyklu - negatywny 14 dzień cyklu - negatywny 15 dzień cyklu - negatywny 16 dzień cyklu - negatywny 17 dzień cyklu - POZYTYWNY 18 dzień cyklu - POZYTYWNY 19 dzień cyklu - negatywny Czyli po owulacji? Ile dni jeszcze proponujecie współżyć aby uzyskać pożądany efekt? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra myślę, że jeszcze codziennie aż do końca marca haha :D A tak serio to dzisiaj i jutro tak na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak nie ma co testować bo na papierze pojawiło się kilka czerwono brązowych plam :( Coś czuję, że ciotka przyjedzie wcześniej z tym swoim czerwonym ferrari :/ Wredna małpa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_26
Jussio musze poszukac :) Tala a moze to implantacja zarodka? Kate to jak teraz wszystkie badanka w normie to moze sie udac :) Mysha doskonale rozumiem, tez prawie nikomu nie mowie, bo kazde zapytanie o postepy boli okropnie :( a Milenka mnie urzekla :) a propo płci, mozecie sie śmiać, ale jest coś takiego jak chiński kslendarz płci - wpiszcie w google - kiedys mi to wpadlo w rece i z ciekawosci posprawdzalam po rodzinie i duzo sie z tego sprawdzilo. Tam jest płec uwarunkowana od wieku matki i miesiaca zajscia chyba. podchodze do tego krytycznie, ale u mojej mamy np sie zgadzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, dawaj, dawaj czadu :D Tala dopóki @ się nie rozkręci to jest nadzieja, pamiętaj o tym :) a w ten chiński horoskop nie wierzę ani trochę, jeśli coś się sprawdzi to jest to tylko czystym przypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Blue to rzeczywiście jak na razie i w mojej rodzinie się sprawdza :) Co do implantacji, to raczej wątpię aby to było to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala kurde mam nadzieję, że jednak to nie @:) tysiaa Ty już podziałałaś?? Razu faktycznie rzadko sie do nas odzywasz szkoda ;/ Aleksanda teraz nic tylko czekac na efekty:) Blue chciałabym żeby nie było już żadnych przeszkód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja działam i będę działać do wtorku włącznie :D Potem kilka dni przerwy bo ile można haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×