Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
ola 456 mam adzieje bo jestem po 4 poronieniach......;( wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info, właśnie chciałam, żeby mi mój gin przepisał, a on to zrzucił na endokrynologa:/ Mo ale nic, zobacze:) Kate, a u Ciebie prolaktyna juz w normie? Tez mam konto na ovuFried, robicie tam może wykresy? :) wiem, że racze nic z tego nie będzie, ale u nas staranka były dalej. We wtorek miałam chyba owulację, a dziś już tempka 37,09. I dawno mnie tak piersi nie bolały jak tym razem, ehhh. Za to jadłam dzisiaj pyszne carbonare - trzeba sobie jakoś humor poprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam podobne nadzieje co Ty, że po poronieniu szybciutko zajde skoro tsh powinnam miec teraz cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chory :( marne szanse na przytulanka:( wiem jak on choruje - obłożnie ! a owu na niedziele przewidziana. Kurde Miesiąc czekania przede mną. Bez sensu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj opaskudna pogoda, jakoś nie mam chęci do niczego chyba przesilenie wiosenne mnie dopada ;( Pap tulę gorąco ;* Tala kiedy robisz test na potwierdzenie ciązy :)? Aleksandra fajnie ze masz potw,. owulację:) myshka moze to objawy czego innego ?:) Hash ale by buło jakbys nie doczekała @ po poronieniu :) kokardka faktycznie dziwne że tak długo, ja miałam raptem 2 dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zawieszka czy tu taka cisza po prostu? Od niedoboru czego mogą się trząść ręce? Normalnie trzepie mną jak nie wiem, w ogóle czuje się strasznie.. Jakbym miała zaraz odlecieć ;x Może to ze zmęczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile będziemy jeszcze czekać, aż coś się bujnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate niby franca powinna pojawić się 17. Poczekam, jak wytrzymam, ze dwa dni i jak ta małpa się nie pojawi to wtedy zatestuję, ale raczej nie wierzę w pozytywny wynik :( Tysia nas odblokowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Tala proponuje magnez suplementować. i kurcze uwierz, bo jak zobaczysz 2 kreski to zemdlejesz :D Kate nawet nie wiesz jak bardzo bym się cieszyła, taki numer na przekór losowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - Trzymam za ciebie kciuki! :* Nie wiem czy u mnie się uda, chora jestem a u mnie to jest tak że choroba potrafi mnie trzymać bardzo długo. Mam nadzieję, że się wyleczę szybko. Zamęczy mnie to choróbsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue ja robie wykres na ovufriend:) i nawet znajdziesz mój wykres na tablicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to kuruj się. wiesz cytrynka, czarny bez i takie tam naturalne rzeczy. Mam nadzieję, że szybko Cie to cholerstwo puści. ha ha a ja Tali magnez proponowałam a to Tobie się ręce trzęsą :-P ale się zakręciłam :-P Mnie kurcza tak jajnik nawala, że siedzieć nie mogę w zapiętych spodniach :D dziś już wróciłam do formy i staranka mamy za sobą :) popołudniowe też są ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ja juz po. Wczoraj wieczorem mnie wzieli."wspollokatorka"powiedziala ze nie bylo mnie pol godzinki. Czuje sie dobrze,noc przespalam.obudzilam sie teraz do wc i troche zakrecilo mi sie w glowie. Teraz 3msce obserwacji cyklu czy wrocil do normy i w wakacje pomalutku z mezem znow sprobujemy. Czekam z niecierpliwoscia na wasze nowe 2kreseczki! Cos ostatnio zwolnilyscie tempo :p a to męzule chorzy(brac sie za nich do roboty i koniec) :) ola rece sie tak trzesa g***townie jak dopuscisz do glodu,mi zawsze mowiono ze to z braku cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap ściskam cię mocno:) Wracaj szybko do formy:) A do lata już niedługo;) Ola ja potwierdzam;) jak mi spada cukier to ręce tak mi latają, że ho ho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrowia i szybkich starań :-) ja juz po dniach płodnych, dużo przytulanej było i jedynie zostaje czekać na magiczne wyniki. Chociaż ja nie będę zameczac się testami bo to nie ma najmniejszego sensu tylko pójdę na betę za jakieś 2 tygodnie.. Trzymać mocno kciuki:-) Bo ja to mam wahania nastroju raz mi się wydaje ze musiało się udać i potem mnie dołek jakiś łapie i mi smutno ze nie Poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti mam podobnie. Raz się cieszę, bo myślę, że tym razem przecież nie mogło się nie udać, a zaraz potem dopada mnie czarna rozpacz, bo to raczej nie możliwe aby się udało :( Najbliższe 4 dni będą najgorsze :( Pap trzymaj się ciepluto i szybko wracaj do formy. Zobaczysz, że te trzy miesiące zlecą nie wiadomo kiedy :) i już niedługo będziesz cieszyła się dwoma kreseczkami, później bijącym serduchem maleństwa i jego prawidłowym rozwojem, a potem jeszcze solidnymi kopniakami :D Tego życzę Tobie, jak i każdej z nas, całym serduchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, Dziewczęta :) u mnie od rana pada :( i to nie tylko deszcz, ale nawet śnieg i grad.. nie lubię takiej pogody, bo mi od razu ciśnienie spada i cały dzień chce mi się spaaaać.. a tu trzeba się zmobilizować w pracy. ech. ;) x opowiem Wam coś. wczoraj jakoś tak mi zaczęło chodzić po głowie imię Milena. raczej nie zastanawiam się nad imionami dla dzieci, bo myślę że będzie jeszcze na to czas - ale jakoś tak mi przyszło do głowy, i pomyślałam: no dobra, ładne, podoba mi się. piszę do męża smsa: "Milenka. hm?" a on mi odpisuje: "To chyba musi być Milenka, bo mi dziś cały dzień to imię chodzi po głowie" :D i tak mi się miło zrobiło, i pomyślałam, że może coś w tym jest :) i może ta mała Milenka już powstała? kto wie.. ;) x poprosiłam dwa dni temu znajomą o modlitwę w intencji naszego zaciążenia. trudno mi było znaleźć odpowiednią osobę - wystarczająco bliską, żeby móc z jej o tym powiedzieć, a wystarczająco daleką, żeby moja rodzina się nie dowiedziała, i żebym nie musiała odpowiadać na jej pytający wzrok przy każdym spotkaniu. i powiem Wam, że od tego czasu jakoś mi lżej - jak nie tylko ja się modlę, ale też inni.. :) i wierzę, że będzie dobrze. że już niedługo. że jeśli jeszcze się nie udaje, to widocznie są jakieś powody. że może z jeszcze nieznanych mi powodów lepiej żeby przyszła na świat tych parę miesięcy później.. :) już myślę "przyszła" a nie "przyszło" :D Milenka się uczepiła. choć mój M raczej z silnej męskiej linii, więc córki mogę się nie doczekać.. ;) x pozdrawiam Was gorąco i cieplutko w ten szary dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej:-) widać zza okna ze dziś piątek trzynastego :p Pap zdrówka!!! A mnie od wczoraj ciągnie dół brzucha tak mnie złapie to ściągnięcie i puści.. I tak się zastanawiam czy to maluszek robi sobie miejsce w domku czy już coś jest nie tak hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell nawet tak nie myśl! Wszystko jest w jak najlepszym porządku i tak masz myśleć! Myshka mój R też niby z rodziny gdzie sami chłopcy się praktycznie rodzili. Sam ma dwóch braci i najstarszy też synka. A u nas jednak jest dziewczynka i coś czuje, że jak ponownie się uda to też będzie córa :P Jego brat bliźniak też będzie miał córę, która swoją drogą od wczoraj nie ma ochoty wyjść na świat :) Wszystko było na najlepszej drodze i jej się odwidziało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Dzięki Tala za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×