Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Dziewczyny ja to bardzo chciałam pierweszego chłopca i sie udało a teraz w sumie chyba tez wolalabym chlopca bo sa mniej klopotliwi i bardziej ekonomiczni a dziewczynka straszne koszty generuje ale za to zyskuje sie przyjaciolke na cale zycie. A syn jak bedzie mial swoja rodzine to te wiezy juz nie sa tak ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle, niezle.. :d Ja sie jeszcze nie bawie w szal zakupowy bo moj stwierdzi ze oszalalam :D Ale ciuszki dla synka mojej kolezanki kupuje z przyjemnoscia :D Co do dziecka to wiadomo, byleby bylo zdrowe i zeby jak najszybciej sie udalo, ale z drugiej strony to synka bym chciala miec :D Ale wszedzie w roznych wrozbach, wyliczeniach itp wychodzi mi dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Jak wam niedziela mija;) Bo u mnie leniuchowania ciąg dalszy:P Blue jak chcesz żeby ktoś zobaczył twój wykres no to tak, musisz go udostępnić;) A jeśli chodzi o ubranka dla dzieci to ja raczej z tych przesądnych i nawet nie patrze zeby nie zapeszyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisimy? Tysia ja uwielbiam jak taki mały szkrabek jest tak faknie ubrany. Pamiętam jak w zeszłym roku, na mieście widziałam jak młody chłopak ubrany jak skejt szedł z synkiem ubranym w podobny sposób: szerokie spodenki, czapka z daszkiem i bluza z kapturem, przy czym kaptur narzucony był na czapuche. Rewelacyjnie to wyglądało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy kafe odpuści i da nam chociaż przez chwilę normalnie popisać, do następnego zawiśnięcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Testy owulacyjne miałam pozytywne w środe i czwartek a dziś czuję taki jakby ból / nie ból z prawej strony od jajnika aż do nogi. Niezbyt silny raczej taki lekki jakby owulacyjny... Bardziej takie odczucie, dyskomfort niż ból. Ciężko to opisać. To mój 21 dzień cyklu. Termin @ mam na 22.03 czyli na przyszłą niedzielę. Mam nadzieję, że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ja bym chciala dziewczynke... ♥ małą Zosię.. :) xxx Od wczoraj wieczorem mam niemile uczucie w dole brzucha. Wiem,ze to po zabiegu. Na szczescie nie jest to na tyle silne zeby brac przeciwbolowy. Powiem Wam,ze jestem bardzo zaskoczona bo krwawilam tylko troche po zabiegu,potem troche w piatek a teraz to raczej plamienie.i to tez niewielkie. Moze lekarz tak dobrze wykonal swoja prace?oj bo wolalabym nie miec zadnej poprawki. Chcialabym zeby @ przyszla w miare po miesiacu..Tysia,Aleksandra i inne dziewczynki ale po zabiegu a nie po samoistnym-po jakim czasie przyszla wasza małpa i czy byla taka sama jak kiedys czy cos sie poprzestawialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę! Jak bardzo chciałabym, żeby był już wtorek i wiedzieć czy mam się cieszyć, czy po raz kolejny pogodzić z negatywnym wynikiem, trochę posmutać, a potem znowu brać do działania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap86 do mnie @ po zabiegu przyszła w 28 dniu (licząc od zabiegu). Jeśli chodzi o jej przebieg to niczym nie odbiegała od poprzednich @ sprzed ciąży Ale nie sugeruj się mną i nie martw jeśli do Ciebie przyjdzie @ później niż zwykle. @ powinna przyjść średnio między 4-6 tygodniem od zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja za Ciebie również :) Zwłaszcza, że wszystko wydaje się być na jak najlepszej drodze :) Co do płci bąbelka, to przyznam, że bardzo bym chciała synka, a moja córa uparĺa się na siostrzyczkę. Mąż stwierdził, że pozostaje bezstronny i chce tylko żeby było zdrowe i aby ponownie nie przechodzić tego strachu jaki przeżyliśmy przy Dusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie wczoraj wypiłam ze swoim trochę przesadziłam z winem tylko dziwne jest to ze od rana wymiotowalam ale to pewnie od wina wiec jasna sprawa i zawsze po większej ilości alkoholu tak mam ale góra do 14 a tu prawie 20 a mi ciągle jest nie dobrze :( co prawda nie wymiotuje ale mam takie co jakiś czas mdłości i drażnią mnie zapachy.wczoraj od zapachu domestosta myślałalm ze zwymiotuje no i ogólnie od perfum mnie mdli. Czyżby coś zaczynało być na rzeczy? :)hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneteek - powiem ci ze nie mam bladego pojecia :) Mnie np odrzucal smak kawy ale jak ktos parzyl kawe to zapach mi nie przeszkadzal, z perfumami tez nie mialam problemu ;) Kazdy organizm jesr inny ;)Moze cos na rzeczy jest ;) Trzymam kciuki :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu aneteek chyba będą miłe dwie kreseczki:-) trzymam kciuki żeby tak było. Ja właśnie wróciłam od znajomych co mają miesięcznego bobasa, ale mi smutno.. Taki słodziak i kochany bobas:-) tak już bym chciała mieć swojego szkraba nooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj właśnie wypiłam kawę po południu i tez mi po niej było źle mdlilo mnie chyba z godzinę po niej .ale czy te objawy Nie za wcześnie? ?hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
witam Wszystkie kobitki.obserwuje was od jakiegos czasu i postanowilam sie podzielic swoimi perypetiami;-) staram sie od 4 mies....zawsze jakies objawy urojone iałam....teraz @ ma być 23.03....staranka były 13,14,16,18 dc...dodam iż cykl mój to 29 dni...obecnie zero objawów...owulka chyba była z lewego jajnika bo go odczówałam...jedynie mam lekko rwacy śluz...niby przezroczysty ale nie do końca...sama nie wiem...co mam myśleć......wszytskim życzę udanych wyników i II kreseczek na testach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneteek - pewnie ze nie za wczesnie, jesli jestes w ciazy to hormony juz szaleja i to hormony sa odpowiedzialne tez za to czy jakas potrawa lub napoj ci odpowiada czy cie odrzuca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUL IAB witamy w gronie starających miejmy nadzieje ze i Tobie się też uda zobaczyć 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Aneteek a kiedy masz termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Anetek...ja w sumie klucie jak na owulke czułam we wtorek ale staranka byly w sobote,niedziele,wtorek i czwartek...ale nie mam objawów...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×