Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość anabella1989
tysiaa93 - ja nikogo nie obwiniam o to, że nie mam dziecka. Jest mi najzwyczajniej w świecie smutno. O dziecku marze już od kilku lat i niestety moja cierpliwość chyba powoli się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj strasznie męczył brzuch. Myślałam, że w końcu dostanę wyczekiwaną miesiączkę, a tu jeszcze nic ;p już bym chciała ją mieć, potem następną i w końcu rozpocząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anebella, oczywiscie nie chodzilo mi o to, ze kogos obwiniasz, zle to ujelam :) Czesto niestety tak jest, ze ktos zachodzi w ciaze za pierwszym razem a niektorzy potrzebuja na to lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa coś o tym wiem, pamietam ostatnia wigilie przed zajsciem no łzy mi leciały mimo, że wcale tego nie chciałam, szwagier życzył mi dzidziusia a ja z tej bezradnosci płakałam, potem sie zreflektował i przeprosił, przytulił mnie i powiedział słuchaj, zobaczysz, że za rok bedziesz miała dziecko, ja w to wierze,... i co i na kolejna wigilie byłam z pieknym brzuchem i wspominalismy to ze szwagrem a w dwa miesiace poźniej byłam juz mama, ja dalej płacze , samo mi sie płacze nawet jak to Wam pisze, bo w tym jest tyle moich lat(7), prób, porażek, łez i emocji , ze ja własciwie nie wiem jak ja to dałam rade przezyc, a mojego meza to podziwiam ze wytrwał w tym razem ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 - mnie też dziś rąbało coś w okolicach lewego jajnika. Ale nie robię sobie jakichś większych nadzieji. W tamtym miesiącu tak wsłuchiwałam się w swój organizm. Odczuwałam każde szturchnięcie w podbrzuszu i oczywiście wmawiałam sobie, że się udało. No niestety - myliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćInka najważniejsze, że masz przy sobie wymarzone dziecko :) nie podziwiaj tylko męża. wytrwal przy tobie ponieważ cię kocha. podziwiaj siebie, ze dalas rade to wszystko przejsc. dla mnie te swieta bozego narodzenia byly najgorsze w zyciu ale wierze ze w przyszle bede miala w brzuchu malenstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie co jakiś czas włącza się potrzeba posiadania dziecka, mimo że mam już jedno to czuje ze żebym szczęśliwa tak w życiu to musze mieć jeszcze jedno ( bo więcej to już chyba bym nie ogarnęła) Czasami zloszcze się.na siebie ze tak późno zaczęłam chciec dziecka, moje rowiesniczki mają już 2-3 dzieci gdzie najstarsze ma 8-10 lat i gdy one już mają "odchowane" i znów wracają do życia towarzyskiego, zawodowego to ja dopiero jestem na początkowym etapie. Natomiast dwie moje bliskie koleżanki (bo odkąd mam dziecko to jakoś na miano przyjaciółek nie zasługują) są bezdzietne, po prostu jeszcze nie chcą i w wakacje próbowały mi uświadomić tzn takie mam wrażenie, że Dziecko jednak przeszkadza w życiu i wtedy jak nigdy dotąd nie czułam się pewniej w przekonaniu ze moje dziecko kocham nad życie i nigdy nie będę.żałować tego ze je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zostałam mama w wieku 30 lat a chciałam dużżooo wczesniej, ale cóż... zawsze chciałam miec niebieski rower kupili mi rodzice bordowy, zawsze chciałam byc młoda mama a sie nie udało no ale w zyciu nie mozna miec wszystkiego, ale ja i tak strasznie sie ciesze, że sie doczekałam syna bo z moja połowa jednego jajnika to naprawde fart, a jeszcze te moje choróbska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nowy rok, nowe nadzieje, nowe szanse! Każdy ma prawo do chwili słabości ale koniec tego! Cycki do góry i proszę mi tu myśleć pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Cześć dziewczyny :) dobrze móc Was znowu poczytać :) ja ostatnio z trudem znajduje czas na cokolwiek, praca i szkoła zabierają mi mnóstwo czasu i energii, w dodatku @ trwa już chyba 11 dzień :/ niby krwawienie nie jest obfite, ale jest... Może to przez metformax? Nie wiem... W poniedziałek mam wizytę u dr, zaczynamy monitorowanie cyklu... Trzymajcie proszę kciuki, żeby było dobrze :) GośćInko dziewczyny mają rację, może to czas by teraz zadbać o siebie :) mój mąż miał ostatnio usuwane cztery znamiona, w tym jedno dość głębokie, nie narzekał zbytnio i wszystko ładnie się goi, jeszcze czekamy na wynik histopatologii, no i kilka zabiegów przed Nim, ale jesteśmy dobrej myśli... Mam nadzieje, że u Cb to nic poważnego i też szybciutko się zagoi :) pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę, by ten rok przyniósł każdej z nas upragnione dwie kreseczki :) BTW. Trzymajcie za mnie jutro kciuki - rano piszę egzamin... zachciało mi się znów studiowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys niezdecydowana, myśle ze to nie przez metformax, on przeciwnie reguluje wszystko, i cykl i krwawienie dzieki za słowa wsparcia, plan mam taki własnie, żeby zrobic porzadek ze soba bo mam teraz kupe czasu bede trzymała kciuki za Twój egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też rozpoczynam na początku tego roku starania o bobaska :) Drugiego... w domku obecnie 7-miesięczny. chcemy mieć dziecko po dziecku - będą 2 lata rocznikowo odstępu. Zapraszam na blog WWW.MARTYNAG.pl - o ciąży, o porodzie, o wyprawce, o zakupach i wychowaniu małego człowieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, pozytywnego napisania egzaminu! :D Kurde, już mnie wkurza spam tym blogiem, jest WSZĘDZIE. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Dziś mój mąż zabiera mnie na szoping :D Załatwił nianię w postaci babci i ruszamy na zakupy i obiad :D Wiecie ile mamy takich wyjść w ciągu roku dla własnej przyjemności, tylko dwoje bez małej? Może 5 albo 6 razy w ciągu roku!!!! Oczywiście chodzimy na zakupy :) ale to albo z mała co jest meczące i dla niej i dla nas albo "przy okazji" My mieszkamy w małym miasteczku i żeby "zaszaleć" trzeba jechać 30 km do większego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) to super, w takim razie samych udanych zakupów i miło spędzonego czasu :D odetchnijcie i nacieszcie się sobą :) ja mieszkam na wsi, do miasteczka mam 7 km ale nie jest jakieś duże, natomiast do większego mam 30 km, więc cię rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w 20 tysiecznym miastaeczku, ale na większe zakupy to jadę 50km, takie wiecie, że d**e urywa aa... i do fajnego kina też musze 50km jechac w jedna strone wiec szczerze to drogie sa takie wypady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella1989
Tysia- ja termin @ mam dokładnie z tydzień w sobote. Jeszcze 7 dni i pewnie wszystko się wyjaśni:) Bardzo chciałabym zobaczyć 2 kreseczki. Muszę dopiero w tygodniu kupić testy. Nie chce ich mieć wcześniej w domu, bo korcą jak diabli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella, rozumiem cię, też by mnie korciło, to pewnie będzie dla ciebie długi tydzień :) Chyba, że jesteś cierpliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja juz gotowa na zakupy spożywcze, bo w lodówce światło wskaże Ci droge tylko czekam na auto bo nie mam sie jak z małym ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa93- jestem bardzo cierpliwą osobą, ale nie w kwesti oczekiwania na dziecko. Dużo nerwów mnie to kosztuje. Od kiedy staramy sie o dzidzię zrobiłam się bardziej nerwowa. Jak tam u Was mija sobota? Bo ja siedzę w pracy i nie mogę doczekać sie 22:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż dziś chciał żebym zrobiła test bo nie może się już doczekać, a tu jeszcze 12 dni I nawet nie wiedziałam, ale ma już imiona dla dzieci.... zszokował mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano jak oblizywałam łyżeczke to czułam taki metaliczny posmak, kiedyś czytałąm , że coś takiego może występować.... a i jakies krosty mi sie na twarzy porobiły, przed okresem cos mi zawsze wyskoczy ale do okresu jeszcze 12 dni. Czy ja już zaczynam świrować???? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - objawy ciąży są raczej niemożliwe skoro masz jeszcze 12dni do okresu. Jeżeli udało sie to dopiero teraz dochodzi do implantacji zarodka. Ja tez mialam rózne obiawy w zeszlym miesiacu:) więc testu nie ma sensu jeszcze robić. Ja zrobie dopiero w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella FM to porażka, ja już od dłuższego czasu nie moge tam wejść. Zostaje tutaj, szkoda że reszta nie wróci:-). Byłam wczoraj u pani ginekolog i dała mi leki na wywołanie okresu. W tym miesiącu owu nie było i zastanawiam się czy to mozliwe po silnych antybiotykach że @ się spóźnia. Brałam Macromax. Umówiłam się równiez do pulmonologa i nadszedł czas aby dowiedziała się skąd bierze się ciągle męczący kaszel. Chce sie porządnie wyleczyć aniżeli potem miec problemy w ciąży. Przykro mi tylko, że zamiast skupić się na staraniach to ciągle mi coś dolega. Narazie czekam na @ więc i lekko modyfikuje tabelke zwiazku z moim nickiem. Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 6_______ 1_______ @ 28.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @02.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 magdalenaka_____25______11_______1______ @ 14.01.2015 Taka sytuacja_____27______8_______1_______@ 15.01.2015 gośćInka ________ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015 pap86 __________ 28______ 2_____ __1_______ @ 27.01.2015 Kiedyś Niezdec___28______ 5_____ __1_________ @ 27.01.2015 Kate4___________27 ______7_______1_______@03.02.2015 tysiaa93__________ ______ _________1_____________@ Kasiulek8925_____25_______2_______1________20.01@ gośćx___________30______38_________________ciąża Kasiulek8925 pozwoliłam sobie Ciebie dopisać. Rybkunia________25______4________1_________@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×