Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja tam do was coś pisałam zaraz na poczatku roku, ale chyba JESZCZE na tamtym forum, cześci 2 -ej, ciekawe co sie stało, że sie zmyło... U mnie wiadomo było że nadejdzie @, bo lekarz jak mnie badał to stwierdził owe piękne dni, niestety. Kate następny termin mam na 28 lutego, chyba, bo juz sama nie wiem czy mam 27 dni czy 28 cykl, bo jak mi ta prolaktyna spadła to trochę jakby krótszy mam. Od dzisiaj ma płodne dni, i czas na przytulanka:P Dalej nie mierze, nie liczę nic nie robię, martwię się tylko, że znowu może się nie udać, bo mam tylko jeden pęcherzyk, i nie wiadomo czy on pęknie... Dni płodne mam do końca przyszłego tygodnia, i jak zwykle w najważniejszy czas ja wyjeżdżam, jadę na panieński mojej kuzynki do Pragi na 4 dni, ale będzie impreza... Będę do was czasem zaglądać, jak mi czasu starczy na inne rzeczy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bajkanna termin @ masz na 28 lutego czy stycznia raczej skoro teraz masz płodne?:P a skąd wiesz, że masz 1 pęcherzyk chodzisz na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręcona Anna, raczej ze stycznia :P A wiem, bo byłam na usg 22 grudnia i pokazywał mi czy coś sie poprawiło, i tylko jeden miałam pęcherzyk dominujący, pozostałe małe, wiec nie wiadomo kiedy dojrzeją, można się cieszyć, mój pierwszy pęcherzyk od nie wiadomo kiedy :P Nie wiem czy takie zwykłe usg, nazywa się monitoringiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny moge sie do was dolaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam pytanie czy ktoras z was za nim zaczela sie starac o dzidzie to robila sobie jakies badania kontrolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na usg byłas bardzo dawno do tego czasu mnóstwo pęcherzyków mogło sie naroić:P a przypominam sobie że Ty kiedys mówiłaś, ze masz wysoką prolaktynę i nie miałaś owulacji dawno a ja mam ta prolaktyne 95 i mniej więcej w każdym miesiącu byłam u gin i było widać pęcherzyki i czułam objawy owulacji więc nie wiem skąd ta moja prolaktyna:( a przypomnij mi ile Ty miałaś i jakie leki brałaś czy Ci coś zbiły? Gościu zapraszamy, przedstaw się i może zaloguj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na telefonie nie moge sie zalogowac nie wiem czemu :/ sprobuje pozniej na komputerze. Mam na imie Kasia i chcialabym sie przylaczyc jesli oczywiscie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum jest otwarte dla każdego:) długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsTTTera
Ja tez sie chetnie przylacze, probujemy od 4 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero drugi cykl leci a wlasciwie pierwszy bo w polowie poprzedniego stwierdzilismy ze juz mozna zaczac :) kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8925
A przed starankiem robilyscie jakies badania? To ja kasia zalogowalam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jest nas coraz więcej :) ja przed staraniem się nie robiłam żadnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam żadnych badan przed starankami z tym, że nie wiesz czy doczytałaś ja już byłam w ciąży i poroniłam i teraz staram sie na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate śluz wykorzystałam ale dziś to nie dam rady bo tak mnie jajnik boli(ta moja połowa wraka), że wole nie ryzykować, bo na usg nie byłam dawno i nie wiadomo co sie tam dzieje, ale niedługo sie wybiore tylko musze sie troszke do ładu doprowadzic, żeby mój ginekolog nie padł z wrażenia jak mnie zobaczy po takiej przerwie a co do staranek to ja juz nie wiem czy tu czy na fm pisałam, że ekonomiczniej i rozsadniej byłoby dla mnie pod wzgledem utrzymania mojej pracy zajsc w ciaze tak w okresie lipiec-do październik ostatecznie, a nie teraz no ale ja serca nie umiem wyłączyć a , że rozum u mnie słabszy to zobaczymy co z tego wyjdzie odpuściłam tempki, testy owul juz 2 miesiac i od razu sie wyluzowałam i śluz mega wrócił i objawy owulki ogólnie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek, mnie to przebadano wzdłuz i w każdą mozliwą strone i mojego meza bo o pierwsze dziecko staralismy sie 7 lat, no ale mamy synka, teraz zaczelismy maraton staran o drugie dziecko i miałam jakies 1,5 roku temu szereg badan, typu morf, cukier, ob, elektrolity, ferrytyna, wit d, tsh, ft3, ft4, ( bo mam niedoczynnośc tarczycy to powtarzam co 4 miesiace jakos, czasem więcej, usg tarczycy raz w roku)mocz, no i cytologie,prolaktyne, progesteron, usg brzucha, no a teraz znów trzeba wszystko powtórzyć bo czas mija a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Kate. GoscInka kurcze to duzo tego ale przynajmniej jestes pod stala kontrola i jak cos to bedziesz wiedziala co i jak. Ja tylko robilam badania na tarczyce bo kiedys mialam z nia problem ale wyniki sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Hej, tez z mężem staraliśmy sie przez 1,5 roku i nic, mamy synka 12 lat, we wrześniu ur, w dni płodne także staralismy sie oo stosunku nogi w górze trzymał przez 15 minut i udało się, jestem teraz w 5 miesiacu ciąży, spodziewamy sie córeczki, termin na 29 maja , zsuper czuje sie w ciazy, dzidzia zdrowa, wam również życzę powodzenia w staraniach, pozdrwiam Wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gociana
hejo! kurde ja nie wiedzialam ze tu sie cos pisze;p rybkunia- tyy ja mam to samo z fajna mama:( jak chce wejsc przez lapka/kom ale przez wifi to mam ze strona niedostepna - jedyn8e glowna mi wchodzi, dopiero jak wlaczam internet plejowy na komorce to mi hula:/ bez sensu. wczesniej nie bylo zadnego problemu, zeby korzystac przez lapka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
jezus. to bylam ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę do was dolaczyc? Ja od tego miesiąca tez zaczynam starania... mam nadzieje ze teraz juz wyjdzie:-( jestem po paru poronieniach i jedyne co to zostalo mi modlic się do boga zebym kiedys mogla mieć upragnione dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę do was dolaczyc? Ja od tego miesiąca tez zaczynam starania... mam nadzieje ze teraz juz wyjdzie:-( jestem po paru poronieniach i jedyne co to zostalo mi modlic się do boga zebym kiedys mogla mieć upragnione dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myslałam , że masz zawieche bo ja pytam o balsam i marker do kresek a Ty nic, no na szczescie tu cie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciana potrzebuje fajnego balsamu, nie klejacego sie bo nie cierpie i szybko wchłaniajacego sie do suchej skóry (bo moja niedoczynność znów skórnie dała o sobie znać, może coś zaproponujesz bo ja jeszcze nie miałam takiego naprawde de lux, a oliwka nie zdaje egzaminu u mnie , może być tani, ja nie mam parcia na drogie kosmetyki, no i ten pisak do kreski na powiece bo ja łajza nie umiem tym pedzelkiem sobie ładnie namalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy szczęścia do żadnego forum :-( Jak tak dalej będzie to kontakt się zatraci, bo wątpie że dziewczyny będą chciały kolejnych zmian :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×