Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

ZAPOMNIAŁAM SIĘ ZALOGOWAĆ :) I NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ JAKO GOŚĆ hej dziewczyny jakoś dziś bez większego życia dziś jestem usmiech.gif jedyna dobra wiadomość to wczoraj widziałam swoją fasolkę usmiech.gif lekarz potwierdził ciąże Kate4 dopisz mnie do tabelki poniżej usmiech.gif A wy jak dziś się czujecie ? Kurde do nas zima przychodzi jest zimnooooooooo wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamu
I wiecie w dniu @ robilam test i cien cienia kreski byl :-D bylam pewna,ze nic, a tu niespodzianka. Bralam Castagnus przez 3 tyg.przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra1988 to ja po prostu zapomniałam się zalogować i nie zauważyłam tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, zajście w pierwszym cyklu to by było za dużo szczęścia ;) Ale kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno, aż się delikatnie przeziębiłam :P gdzie ta wiosna?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Początkowo się załamałam, ale widać tak musiało być :( Płakać już nie bardzo mam jak bo za każdym razem moja córa podchodzi przutula mnie i całuje, a potem pyta czy już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
87Śrem porozmawiał może z lekarzem o alternatywach. 3 lata tio jest faktycznie kawał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala gdybyś nie zrobiła tej bety, to nawet nie wiedziałabyś o poronieniu, bo krwawienie wzięłabyś za spóźnioną miesiączkę i tyle, także nie martw się, masz córeczkę pocieszycielkę! :) W następnym cyklu się uda, a na razie przetraw sobie to wszystko na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala ptzykro mi, ale widzisz skoro to poronienie samoistne toi i w przyszłym cyklu możecie działać. No i wiesz, że doi zapłodnienia doszło, czyli żołnierzyki działają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Hej dziewczyny!:) Mam pytanko, w którym dniu po owulacji mozna juz bete robić? orientujecie sie bo wszedzie różne wersje... :( a mi zależy, żeby wiedzieć bo na urlop jade i nie wiem czy moge sobie poimprezować troche czy lepiej nie... wyjezdzam 20.02., a okres powinien być 22.02. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamu
Rozsmiesze was moze troche,moja corcia jak jej mowie ciocia ma Baby w brzuszku,to ona drze sie i ucieka Po calym domu,mysli ze zjadla:-D Ja zaszlam za pierwszym podejsciem,szok byl Ogromny,nastawiona bylam na rok staran minimum. Moze dlatego sie udalo ,bo bylam pewna ,ze i tak Nic z tego. :-) w 100% pewna. Trzymam kciuki za was, i siebie tez :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Razu nie ma sensu zebyś sobie czegoś odmawiala na wyjeździe bo to i tak będzie za wcześnie na ciążę. Jedz i baw się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu moiim zdaniem przed wyjazdem zrob bete. Kazdy wzrost hcg bedziesz miala czarno na bialym. Jak bedziesz miala podwyzszony to lepiej nie imprezuj. A jak beda watpliwosci to zawsze mozesz gin zapytac coi z takimi wynikami mozesz robic. Bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Czesc dziewczyny ;) czuje sie swietnie, swieci sloneczko, piekna pogoda, @ nie mam, moj misiek sie mnie dzisiaj wystraszyl bo uznal ze zazwyczaj mam ochote go pogrysc prze i w trakcie @ a teraz jestem takim przytulaskiem :D Tak, to ja pisalam ze mi wilgotno a nic nie leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce świeci ale jest strasznie zimno, brrr! Super, że nie masz @. Jutro testujesz z tego co pamiętam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
U mnie słonko świeci i nawet jest ciepło :-) Ola to super, że wredota jeszcze nie przyszła. Coś czuję, że jutro będziesz miała szczęśliwy dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, środa będzie dla ciebie szczęśliwym dniem :) I dla Nell, bo jutro zobaczy pikające serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Tysia oby tak było oby nie było zbyt wcześnie:) a ja dziś nie wiadomo z czego ani z jakiego powodu becze cały dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
u mnie też ciepło :) Właśnie pochłaniam grapefruita :D mniam mniam, wczoraj teraz dziś :D zachcianki jak u kobiety w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Nell - pewnie ze tak :D Cycuchy mnie bola caly dzien, brodawki mi sie powiekszyly :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Nic nie mów o bolacych cycuchach...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
U nas niby słońce, a zimno jak cholera. Nawet psiak nie ma ochoty zbyt długo przebywać na dworzu. Ola, Nelll - trzymam kciuki za jutro. Niech to będzie najwspanialszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×