Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

kurczę. obiecałam sobie, że w tym miesiącu nie będę się nastawiać na pozytywny wynik, bo było mało starań i małe szanse. i chciałam czekać na @ w niedzielę. czy zrobienie bety w czwartek przypadkiem nie przeczy tym założeniom? :D a co tam. przynajmniej już w czwartek będę wiedziała, że nie wyszło ;) muszę tylko zadzwonić do laboratorium i zapytać, kiedy będą wyniki jeśli zrobię w czwartek rano, bo dentystę mam na piątek na 9 i chciałabym już wiedzieć. w razie czego pójdę w środę, choć wtedy to już zupełnie może nic nie wykazać.. no właśnie, kiedy beta powinna już wykazać ciążę? dziś jestem 8dni po owulacji, w czwartek będzie 11. dziękuję za pomoc :) dobrze, że jesteście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ciągle tak lekko nie dobrze i jakieś klucie nie raz czuje a do tego strasznie chce mi się pić echhh ale się nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaa444
Tysia tez mam czasem takie myśli i przy kłótni krzyczę ze jestem do niczego bo nie mogę zajść :( ech ale mój mąż mnie super wspiera. Wiecie ze teraz lykam codziennie 4tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny :) Zawsze miałam regularne cykle książkowe 28\29 dni ale od pewnego czasu coś się pomieszało Miesiączke miałam 21 grudnia potem w 39 dc czyli 29 także dostałam dość normalny okres dodam że przed byłam u gina nie stwierdził ciąży Beta Hcg też jej nie wykazała :( Dziś jestem w 46 dc rano dostałam minimalnego krwawienia coś jakby woda z krwią Czy myślicie że to jednak może być ciąża czy któraś z was była w podobnym przypadku Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę to wiszenie to normalnie bym zamordowała ta stronkę :P Nie wiadomo o co chodzi? Ja i moje super samopoczucie się nie zmienia, jakaś masakra, ileż można mieć doła? Przecież już nawet nie wiem czy potrafię się z czegoś cieszyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj dzień leniuszka :-) niech już ten tydzień szybciej mija bo chce iść w następny poniedziałek na betę Hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Dzięki za przyjęcie do frona DIewczyny...Dziś 22dc i mam kleisty rwący śluz niby przeźroczysty ale nie do końca....kurde bybwredna @23 nie nadeszła....pozdrawiam wszystkie...nie pamiętam jeszcze waszych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiszę. :/ Dziewczyny mam pytanie, bo zaobserwowałam u siebie taki mleczny/biały śluz..może on się zaliczać do objawów? Bo już sama nie wiem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu wisimy :( O już nie :P Ja to z chęcią wlazłabym pod kołderkę i nawet na chwilę nosa spod niej nie wyściubiała :( Czy ogólne łamanie w kościach, totalne osłabienie i ciągłe dreszcze mogą stanowić jakiś objaw?? Oczywiście od tego, że to wirus grypy się do mnie dobiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) U mnie wszystko w porządku, zabijecie mnie ale nie wytrzymaliśmy z moim K. do piątkowej wizyty kontrolnej :D Stwierdziliśmy że już się dobrze czuję, nie mam żadnych skurczów brzucha, krwawienia ani nawet plamienia to raczej możemy. Na początku mielimy z zabezpieczeniem bo ustaliliśmy że po @ będziemy się starali, ale wyszło jak wyszło.. :D Temperaturkę mam na razie 36,8, testy owulacyjne negatywne, dziś jest 15 dzień od pierwszego dnia krwawienia.. Poczekamy zobaczymy co z tego będzie, jakoś nie za bardzo nastawiam się na ten "cykl" jeśli to tak mogę nazwać ;) Któraś pisała o chwilowym spadku temperatury, ja tak miałam przed terminem @, że spadła mi w jednym dniu o 0,1 stopnia i też się wystraszyłam bo nie wiedziałam czy to normalne ;) Ale w kolejnym dniu już miałam z powrotem moje 37 stopni, później brak @ i w 5 dniu po terminie DOPIERO pozytywny test więc dziewczyny, nie nakręć się tak ! Test może wyjść przed lub w terminie @ ale nie musi! Może być też pozytywny dopiero później ! ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - No widzisz. :D Teraz tylko żeby było wszystko dobrze, trzymam kciuki. :) xxx Jak myślicie z tym śluzem? Taki mleczny/biały może zaliczać się do objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka teoretycznie na wyniku miałam, że już 1 tydzień ciąży powinien wyjść wynik powyżej 5 jak dobrze pamiętam. Ale najlepiej poczekać tak bezpiecznie do 2 tygodni żeby potem się nie zastanawiać ze może za wcześnie... Widzę, że każda z was doszukuje się minimalnych objawów i fajnie jak coś widzicie u siebie.. A ja nic a nic nie mam :-( :-( aż mi smutno bardzo :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi się znów udało. znów czuje brzuch, mam problemy z siedzeniem w spodniach bo podbrzusze mi gniotło i siedzę w dresach :-D no i znów zaczynam witać się ze zgagą. wczoraj przez chwilę wieczorem, teraz znów po 18 aż do teraz. nie jest silna ale ją czuję. Mam nadzieję, że nie wmawiam sobie. Nadziejka to malutka niezłe akcje już serwuje rodzicom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti brak objawów nie zawsze musi oznaczać brak ciąży :) Jestem tego doskonałym przykładem. W pierwszej ciąży wszystkie dolegliwości dopadły mnie dopiero po wizycie u gina, który potwierdził ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - to świetnie! Oczywiście cieszę się, że ci się udało prawdopodobnie a nie z tego że męczy cię zgaga :D :D Nadziejka - dziękuję :* Co do śluzu to nie wiem.. ja miałam raz taki a raz inny więc nie pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - niektóre dziewczyny wgl objawów nie mają. :) Ja np jak byłam niedawno, to miałam takie objawy, że nie wyrabiałam, ale niestety stało się co się stało. A teraz mam już swoje podejrzenia, a objawy mam niektóre. Moja siostra jak była w ciąży, to w dwóch wgl nie miała praktycznie..dopiero teraz przy trzeciej miała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie :-) wiem dobrze, niektórzy nie mają żadnych objawów ale byłoby łatwiej mieć minimalna nadzieje hihihihi kobieta to jednak głupia istota :-D Hashija trzymam mocno kciuki za ciebie.. Oby się Tobie udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - szczerze Twoja sytuacja jest co najmniej dziwna. może dla pewności zrób jeszcze raz betę i dodatkowo prolaktynę i tsh? jak słyszę o zaburzeniach miesiączki bez podstaw podejrzenia ciąży to od razu prolaktyna i TSH mi się nasuwa. a lekarz nic Ci nie doradził, badań nie zlecił? JuliaB to jak zostajesz z nami to może KATE Cię wpisze w tabelkę? na pierwszej stronie mamy taką :) Ola - ha ha to była kwestia czasu kiedy pęknie Twój mężczyzna :D przecież to nienaturalne, żeby tyle czekać. pewnie dlatego tyle dzieci się kiedyś rodziło :D Nadziiejka - nie mam pojęcia co z tym śluzem. wiem tylko, że ciągnący się i przezroczysty to płodny :D Doti - dzięki, szkoda tylko, że badania dopiero 30 będę robić. no chyba, że szybciej skuszę się na test płytkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetek - nie olano, tylko przy tych zawieszkach i obowiązkach domowych też ciężko odpowiedzieć wszystkim. Ty odpowiadasz wszystkim?? no ale wracając co Twojego kucia i mdłości... kiedy możesz testować? albo zrobić bete? sama jestem ciekawa. a nie panuje gdzieś u Ciebie jakaś jelitówka? Kokardka - gdybyś była jedyna co nie może ciąży utrzymać to jeszcze bym rozumiała tą chęć odepchnięcia męża i poczucie nieprzydatności... ale popatrz ile nas tu jest... NADZIEJKA rozważ to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Dziewczynki z tymi bardzo wczesnymi objawami to nie da się przeciez nic powiedziec. Jedne mają po zaplodnieniu mleczny sluz inne nie(ja nie mialam) jednym od razu zaczynaja wariowac piersi z bolu innym nie(mnie zaczely bolec dopiero jak zobaczylam kreski na tescie) bole podbrzusza to moooze byc objaw wczesnej ciazy lub zblizania sie @ . Wszystko to co na poczatku moze sugerowac ciaze podobne jest tez do objawow miesiaczki niestety. Dopiero opoznienie @ lub beta lub pozytywny test dsje odpowiedz :) mi z perspektywy czasu dala do myslenia zgaga, ktorej prawie nigdy nie mialam i utrzymywanie sie temperatury na poziomie 37(oczywiscie mowie o mierzeniu termometrem owulacyjnym). Tak wiec.hmm..cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka ja taki mleczny biały śluz mam zawsze przed @ więc dla mnie to żaden objaw:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAP oczywiście, że masz rację, ale wiesz jakie to ciężkie nie dopatrywać się czegokolwiek, nawet jak się ma świadomość, że to może @ nadchodzi albo podświadomość płata figle. mnie właśnie ta zgaga znów nawiedza i ten brzuch :D a to były właśnie TE objawy po ostatnim zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jussio dzięki ze pytasz:)więc tak: mam chyba z 3 pęcherzyki gdzie jeden jest dominujący 26 mm drugi jakieś 21 mm i endometrium 9 więc spoko:) tylko dziś jest mój 11 dc i gin mówiłą że dzisiaj albo jutro bedzie owulacja i kazała się dzisiaj starać ale czarno to widze bo mój M bedzie w domu ok 24;/ mam nadzieje że jutro nie bedzie za póxno:) z pęcherzem kazała mi zrobić jutro bad moczu i jak wyjdzie zapalenie to mam wziąść 2 dni antybiotyk bezpieczny więc ok jest alternatywa:) ale zdziwiła mnie bo zaproponowała mi zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków ale po co skoro mi same pękają przynajmniej tak było w tamtym cyklu więc odmówiłam i jak nie pękną to w przyszłym cyklu może mi da!w piątek wizyta na potwierdzenie czy wszystko pękło:) Jussio jak u Ciebie bo u mnie jajniki zaczynam mocno odczuwać ale sądze że ta owulka będzie jednak później tylko skoro teraz pęcherzyk ma 26 mm to czy nie urośnie za dużo? aneeteek Ty chyba pisałaś że Twój pęcherzyk miał ponad 40 mm??? Hash, Tala oby Wasze przeczucia się sprawdziły:) kokardka Ty juz po owulacji? myshka teoretycznie 10 dni po owulacji beta powinna juz wykazac ciąże:) Bajkanna może sobie coś na poprawe humoru zaserwuj??winko? Dziewczynki sorry że nie każdej odpiszę, jakoś opadłam z sił ale ściskam wszystkie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×