Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Nadziejkaa1 przykro mi, że z mężem Ci się nie układa. Może powodem jest to napięcie związane z planowaniem dziecka i oczekiwaniem na 2 kreseczki, staniami itd... Co do testowania to obie mamy termin na 22.03 czyli niedzielę. Oby @ nie przyszła !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia - tak też sobie pomyślałam. tylko czy ta wiedza coś mi da? jeśli się udało, to mam nie iść? muszę wyrwać tego zęba, bo mi się psuje, a poza tym jest jeszcze żywy :/ i za 9mies. na pewno będę chodzić po ścianach. ech.. x a tak pozytywniej: piękna pogoda dziś :) aż bym chciała wyjść na dwór, wygrzać się w słoneczku.. i zapomnieć o wszystkich stresach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshkaz tym zebem to tez tak mysle ze najlepiej bedzie bete zrobic :) bedziesz wszystko wiedzieć :) Nadziejka mam nadzieje ze jakos sie dogadacie. Moze masz napiecie przefmiesiaczkowe? chociaz ja tez bylam nerwowa przed okresem a 2 kreseczki mi sie potem pojawily. Kto prowokuje do klotki? Ty czy on? Kate kurcze jak mi Ciebie szkoda z tym pecherzem to nawet sobie nie wyobrazasz. Tala to co? Jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysha to ja tez jestem dobrej musli. Tekst Twojego mnie rozbawil :-D a z zebem tez tak mysle lepiej jak zrobisz zrobisz bete i wszystko bedzie jasne. Nadziejka a kto ye klotnie u Was prowokuje? Kate nawet nie wiesz jak mi Ciebie szkoda z tym pecherzem. Daj znac co lekarz powie. Xxx Wczoraj dziewczyny tak mnie podbrzusze bolalo, prawy jajkim i macica ze wieczorem juz tabletke rozkurczowa musialam brac i masowac reka przed spaniem poprosilam meza zeby mnie pomasowal soba od srodka :) przy siadaniu tez czylam ze jestem w srodku cala opuchnieta. zrobilam nawet test owu. Druga kreska byla slabsza ale do bladosci bylo jej kawalek. Za wszelki wypadek staranka byly wczoraj. Bardzo delikatne i subtelne bo ten brzusz dawal mi popalić. Dzisiaj jest lepiej ale dalej czuje dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betę zrobisz w każdym laboratorium Typu vitalabo. Ja np płaciłam 40 zł i byłam o 8 oddać krew a już przed 15 wyniki miałam. Także jak dla mnie małe pieniądze a od razu wiadomo co i jak i nie łudzisz się że może jednak coś. Ja tam wolę wiedzieć na czym stoję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego denerwuje mnie już czekanie.. Chociaż coś by mogło mnie tam kluc.. Żebymmiała jakąś mała nadzieje.. A tutaj nic... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę. Zastanawiam się czy nie poczekać do czwartku i jeżeli @ się nie napatoczy, a tempka nadal będzie wahać się w tych górnych granicach to czy nie wybrać się na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka u mnie w Kedzierzynie Kozlu to za bede placilam w śląskim laboratorium analitycznym 25zl a w szpitalnym lab 30. Mysle ze u Ciebie tez w tych granicach bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę! Jak taki stan zawieszenia potrzyma mnie tak jak w zeszłym miesiącu to ja się wykończe :P Cholewne osłabienie :P A ja dla poprawy humoru zamówiłam sobie nowy dywan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Razu testowałaś dzisiaj? Nelll i Anabella co u Was? Fasolki dają już popalić :) Ola co u Ciebie? Kate znam ten ból z ciągłym zapaleniem pęcherza. Swego czasu też mnie to często spotykało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, Hashija - nie układa się od poronienia. :( Rozmawiałam dzisiaj z gin i powiedziała żeby w piątek poszła na bete, a potem do niej i zobaczymy co to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka wszystko się wam jeszcze ułoży, zobaczysz, wiem po sobie... Nas poronienie na początku jeszcze bardziej zbliżyło do siebie, ciągle przy mnie był, rozmawiał ze mną, przytulał... Ale ja go jakoś mimowolnie odtrącałam. Czułam, że do niczego się nie nadaję, że nie potrafię nawet donosić dziecka, że tyle kobiet rodzi zdrowe dzieci a mi się nie udało. Byłam najgorszą zołzą na świecie. Robiłam wszystko, żeby ode mnie odszedł i znalazł sobie normalną dziewczynę, taką która donosi ciążę. Często się kłóciliśmy i sprzeczaliśmy, nawet o zwykłe pierdoły... Ale po czasie dotarliśmy się, szczerze porozmawialiśmy i już jest dobrze mimo, że czasem mam mega ciężkie dni, bo o poronieniu i stracie dziecka nigdy się nie zapomni, ale trzeba z tym żyć... Zalecę teraz banałem, ale naprawdę potrzeba czasu, bo wszystko ci się ułoży, wam się ułoży! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam za takie miłe słowa. Chyba w czwartek pójdę na bete żeby od razu w piątek z wynikami do niej iść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze Was zapytam, bo Wy na pewno wiecie lepiej :) jak szybko beta coś pokazuje? w sensie, jak już zobaczę wynik, skąd będę wiedziała co to znaczy? bo wiem, że są jakieś różne tempa wzrostu bety w razie jakichś komplikacji, czy coś? poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka od tego jesteśmy :D Gościu oddałam głos na ciebie :P Nie musisz dziękować hehe :D Myszka ja gdzieś czytałam, że poprawnie beta powinna co drugi dzień wzrosnąć o 66% (chyba) a jak wzrasta więcej to że jest podejrzenie ciąży pozamacicznej ale jednoczesnie może to oznaczać, że ciąża jest bliźniacza. Tak gdzieś czytałam, może mi się coś pomyliło, więc jak któraś wie coś więcej, to niech mnie poprawi, bo za bardzo się na becie nie znam, nigdy nawet nie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, mojej siostry córa już chciała przyjść na świat w sobotę, ale jak to jej braciszek powiedział 'poddała się'. :) A termin moja siostra ma na 17.04. :P Tysia - Ty testujesz 26.03? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze malutka ma czas na wyjście na świat :D Testu robić nie będę tylko zobaczę czy @ przyjdzie czy nie, ale w tym miesiącu było mało starań, więc nie liczę na pozytyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już po ptakach, więc albo się udało albo nie :D W następnym miesiącu nadrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×