Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Boże święty źle spojrzałaM pęcherzyk myślałam 26 mm a jajnik miał 41 ale ze mnie gapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszystkim życzę :) Ja dziś znów czuję mokro i w podbrzuszu jakby zaraz @ miała przyjść. To mój 23 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mam pytanie. Jak sie liczy ile dni ma cykl? Od kiedy do kiedy? Od 1 dnia miesiaczki do kolejnego dnia miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam dzisiaj testu, bo przez jedną noc wynik nie ulegnue raczej zmianie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie lipa straszna, wczoraj spadła mi temp na 35,6 a dzisiaj sie trzyma na tym poziomie, to chyba nie dobrze:( Z tego co mi sie wydaje to juz raczej na ciąże nie ma liczyć, bo progesteron nie daje rady, dziś mam 20 dc, zaraz ide zrobic badania na tsh, martwię sie, ze kolejny cykl poszedł sobie, a wsztsko juz tak dobrze wyglądało, Dziewczyny tą luteine co bierzecie pod język, to własnie w fazie lutealnej tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dzieki za rade z Winkiem, ale staram sie nie pic wina w tygodniu, bardzo lubie winko, i koniecznie musze walczyć z piciem dobrych małych lampek w tygodniu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija może to głupio zabrzmi ale... jakie by były jaja jak ci się udało:D Z tego co pamiętam to ty nie doczekałaś się jeszcze pierwszej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję, że na dniach przybędzie ciotka swoim czerwonym ferrari :/ Szyjka nisko, twarda i półotwrta :( Tempka spada i opuchnięcie także ustąpiło :( No i pojawiło się uczucie mdłości jak zawsze przez @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie nie popiszę dziś z wami:( Lecę do pracy;) Wieczorem jeszcze zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hej hej :) Kate ja właśnie będę ją miała dziś lub jutro więc działamy ostro :D może się uda :) czaicie, że te witaminki dla mojego kosztują 200zł? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteek nie bierz tak do siebie jak ktoś ci nie odpisze bo przez to głupie zacinajace się forum nie idzie wszystkim od razu odpisywać. A jak ja marudzilam ze nie mam objawów to dzisiaj tak mnie podbrzusze boli... Ale czy to na @ czy na ciążę nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny. Zresztą dzisiaj tempka ponownie spadła, szyjka zeszła nisko i zaczyna się otwierać :( No nic :( Teraz trochę popłaczę, a jak jędza sobie pójdzie to ponownie zaczniemy działać. Przecież kiedyś w końcu musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość długość cyklu liczy się od pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego do ostatniego dnia przed następną miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala a nie lepiej pójść tobie na betę? Bo pamiętajcie dziewczyny, że nie zawsze @ oznacza brak ciąży... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti - masz świętą racje. sama to na własnej skórze przeżyłam. test negatywny był, niby @ przyszła a tydzień później 2 kreski. Jussio - zgadza się :D jeszcze pierwsza @ do mnie nie przyszła :D byłyby jaja jak berety :D a później jak by się opowiadało tą niesamowitą historię :D no nic. w sobotę mój mąż ma 30 urodziny i szykuje się niezła imprezka. troszkę winka się napiję, ale w tango nie pójdę jak na 60 urodzinach taty, a potem strach w oczach jak 2 kreski zobaczyłam. teraz będzie inaczej :D muszę wytrzymać a za 2 tygodnie wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala bajkaanna ja nie wiem jak to jest z tymi spadkami temeratury czy one bezwzględnie oznaczają brak ciąży... w każdym razie trzymam nadal kciuki. a może beta? beta się nigdy nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) aneteek tak mi sie cos wydawało że za duży ten Twój pecherzyk ale 26 mm to ja teraz mam a owulacji raczej nie czuję jeszcze i boje się że mi pęcherzyk przerośnie i zamieni się w torbiel;/ kurde mogłam ten zastrzyk wziąść;/ a Ty aneteek jak miałaś ten pęcherzyk 26 mm to owulacje miałas w tym samym dniu czy poźniej? Tala póki @ nie ma jest nadzieja:) Bajkanna może faktycznie to przesilenie Cię dopadło:)ja zawsze w marcu mam spadek formy i do kitu nastrój ale od kwietnia się poprawia :P kokardka to działaj działaj:)a jakie to witaminki?może mojemu też się przydadzą?one sa na receptę? Doti trzymam kciuki żeby podbrzusze bolało nie na @:) Hash Ty to lepiej nie pij bo II kreseczki bedą napewno na teście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra no teraz myślę, że symbolicznie lampkę będę sączyć przez całe spotkanie :) od jednej lampki nie powinno nic się stać. tak jak ktoś tu pisał, że kobiety zmieniają nawyki po miesiączce która nie przyszłą albo jak 2 kreski zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakie ploty będą jak rodzinka się zjedzie, ja będę winko polewać paniom a sobie nie? już to widzę :D KATE może faktycznie sobie odpuszczę...oj mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio chyba TY się dopytywałaś o wyniki w sląskim laboratorium analitycznym. Wiesz czego się dowiedziałam? Jeżeli rano oddasz krew np na beta hcg i wypełnisz druczek z poleceniem wysłania mailem to wyniki możesz mieć jeszcze tego samego dnia popołudniem :D ale mnie to ucieszyło, bo w ŚLA jest taniej niż w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate : FertilMan Plus, dostalam je na recepcie, ale nie wiem czy są na receptę czy nie... w sumie jak mają pomóc to pewnie lepiej kupić, ale też zalecenia 4 tabletki dziennie ;/ ja te moje 4 to normalnie ledwo łykam, nienawidzę brać tabletek, jak boli mnie cos wolę przecierpieć niż się faszerować... ale czego się nie zrobi dla ciąży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka to na ile ma mu starczyć to opakowanie za 200 zł jak po 4 dziennie ma łykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Hash. masz 120 tabletek czyli na 30 dni - na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to wystarczy czy to na dłużej jest terapia? w sensie czy na jednym opakowaniu możecie poprzestać bo już mają być zamierzone efekty .... No i zawisłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×