Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość kokardkaa44
gościnka ale to nie ja nazwałam to przedmuchaniem tylko lekarz. Może po prostu tak to nazwał na chłopski rozum, nie wiem nie pytałam. Ogólnie póki co o tym nie myślę, bo mnie przeraża to. Może i jestem jeszcze niedouczona w tych sprawach ale mamy podobny czas starań i może Ty już więcej wiesz bo wcześniej działałaś, ja dopiero po roku nieudanych prób zaczęłam się leczyć i jest to dla mnie coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
Tylko co ją wkurzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a ty co na obiad szykujesz? Bo ja to chyba pizze zrobie:) Troche wedlinki mi zostało po weekendzie i nikt jej nie rusza:( a tak to resztki będą zjedzone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio no jakos szybko, ale moze to chwilowe, kto wie. xxxxxx Gościnka wypuść powietrze z dupki czasami to pomaga.... Może zapodasz jakąś selekcje kto co może pisać bo z Twojej wypowiedzi wynika, że my wszystkie niedouczone i głupie a Ty musisz nas pouczać....aż się nie chce już tu być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no ja trzymam kciuki żeby cię za bardzo nie męczyło;) I myślę że jednak z nami zostajesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
dziewczyny mogę się dołączyć do Was??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej:) dziewczyny spokojnie każdemu puszczają nerwy Ale nie można sie poddawać! I wszystkie jesteśmy na takim samym poziomie i pragniemy tego samego. Xxx wczoraj robiłam owu i dalej pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrzucamy na luz:D:D;) Przecież to nie forum medyczne i nie trzeba pisać wszystkiego terminami medycznymi tylko wiadomo że piszemy tutaj czasem rzeczy z przymrużeniem oka;) przynajmniej tak mi się wydawało:) GoścInka Kto ci dziś na odcisk nadepnął, że na nas się wyżywasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a ciązowy robiłaś? Tak wiesz dla próby czy może sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjanka jasne że możesz dołączyć:) W kupie zawsze raźniej;) Napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
dzięki za przyjęcie hm a co chcecie wiedzieć??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziś zakupie ten najbardziej czuły ale zrobie do chyba w czwartek by byl bardziej pewniejszy bo przypuszczalny termin @ mam na sobote to może już coś wychwyci,a tymi z allegro co były dodawane do owu to wolę nie robić bo pewnie są badziewne i taka wczesną dzidzie nie wykryja. Tzn to moja taka wizja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie ...jakie testy proponujecie te super czułe? Bym mogła pytać o nie w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka właśnie poczytałam co fajnego piszesz o nas na fm.... Jak narazie jedyną osobą która się obraziła to jesteś ty:( I tak na dobrą sprawę to nikt nie wie o co ci chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianka wszystko:) ile masz lat, który cykl starań, jak do tej pory wyglądały Twoje starania, czy używasz testów owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
hm aa wiec mam 27 lat jestem 4 miesiące po ślubie i praktycznie od początku się staramy- mierzę temperaturę teraz okres mi się spóźnia już 6 dzień jak nigdy brzuch boli robiłam dziś test ale negatywny wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę was znowu poczytałam :) szybko wam idzie ta rozmowa nie zawsze mam czas by wejść na forum :( bo wiadomo w pracy nie zawsze jest czas no a jak wróce do domu to na głowie siedzą mi moje dzieciaki :) u mnie też bez zmian bóle podbrzusza mam ale tylko w nocy i nad ranem.Pewnie nic z tego no ale zawsze jak co miesiąc mam nadzieje że @ nie przyjdzie musze czekac do wtorku.Za was też trzymam kciuki :) dziewczyny oby do wiosny nam wszystkim się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Marianka a może ten czulszy kup i zobacz, czy właśnie takim robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jussio mnie juz nie interesuje co Wy sadzicie, myślicie itp., itd nie chce juz byc na kafe i tyle takze podczytuj mnie dalej... a ja juz Was nie bede , pa! kate4 wywal mnie z tabelki ja koncze juz z forum na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny tylko spokój nas ratuje:) GośćInka ale ja naprawdę nie wiem co się stało i czemu napisałaś, że "stworzyłyśmy potwora" bo aż sie przeraziłam;( Myślę tak jak Jussio, że nie musimy sie posługiwac terminami medycznymi a jeśli ktoś ma fachową wiedze to super:)ZAwsze GośćInka podziwiałam Cię za tą Twoją bogatą wiedzę i za to, że dałas rade przetrwać tyle lat walki o dziecko:)szkoda by było żebyś nas opuszczała:) Jussio obiad może teściowa ugotuje bo w domu siedzi a ja w pracy chyba, że będzie hniedomagać to ja pewnie jaką cielęcinke na szybkiego zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
niby pisze że dokładny hm kupię inny i zobaczymy moja koleżanka też tak miała mimo ciąży test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
jussio możesz pokazać co jest napisane o nas? chętnie poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio tez przeczytałam co pisza o nas na FM i nie powiem jest mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
kupię inny i za kilka dni powtórzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ej dzewczynyyyyyyy a co takiego piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest napisane np że nowe staraczki na tym forum chyba stały za urodą... czyli jesteśmy głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzajcie że coś na Was piszą... Gościnka tylko pożaliła się, że nie może się z dziewczynami na kafeterii dogadać i tyle. Nie zauważyłam żeby jakaś inna dziewczyna na fm coś o Was pisała, więc nie kłamcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×