Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Anka_32
ale ja w ogóle nie wiem o co jej poszło? Nagle wywaliła z jakimś dziwnym tekstem i uciekła....ktos może mnie oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już wiem, znalazłam.... kurde nie wiedziałam, że komuś na forum może przeszkadzać, że wszystkiego nie wiem i że "nie dokształciłam" się zanim zaczełam myśleć o ciąży... hahahaha Kurde co laska, przeszkadza jej że nie jesteśmy doskształcone a chcemy mieć dziecko i piszemy na forum hahahaha a to jest jakieś forum doktorskie czy dla wszystkich??? hahahaha ale sie uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a wrócimy do tematu naszych przyszłych fasolek?Mam 34 lata i nie jestem zainteresowana fochami na forum nie moje klimaty moze gdybym miała lat 15:) chyba że nie macie ochoty ze mną pisać to też zrozumiem :) mimo dziwnego klimatu na forum życze wam pozytywnej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simke oczywiście, że wracamy do temu fasolek bo po to tu jesteśmy, po prostu mnie osobiście zaciekawiło co się stało, że nagle jedna z nas aż tak wybuchła złością. Pośmiałam się trochę to i mdłości mi ustąpiły i wreszcie coś zjadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to smacznego życzę :) na razie znikam bo w pracy jestem i trochę robotki mam :) kurcze może doczekam się i ja mdłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde felek:) mam w tym cyklu wielką nadzieje że mi się udało takie dziwne przeczucie mimo bolącego podbrzusza co zawsze mam przed @ ale powiem wam dziewczyny że moje piersi są nadal takie miękkie (puste) a zawsze przed @ mam pełne bolące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simke jestem w drugiej ciązy i piersi w ogóle mnie nie bolały i nadal nie bola i też sa "puste" a podbrzusze +pachwiny bolą mnie tak specyficznie i teraz i w pierwszej ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 a bolało ciebie podbrzusze zanim dowiedziałaś się o ciąży ?Bo mnie w tym miesiącu za wcześnie złapało bo od połowy cyklu nie jest to ból taki mocny jak przed @ ból jest podobny ale lżejszy i to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ale tu sie dzieje ,co to jest w ogóle to FM? Tez chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie goścince na pewno o mnie chodziło, ale ja na serio nie wiedziałam i nie wiem dokładnie z czym to się je... ale żeby od razu się obrażać i mówić, że głupie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie chce tu pisać to niech nie pisze, świat się przez to nie zawali :D Ktoś odchodzi a ktoś przychodzi... :p Simke kobiece przeczucie jest cudowne wiec może dobrze czujesz ze coś jest na rzeczy :) Anka jak widać śmiech to zdrowie, plus tej sytuacji jest taki ze ci mdłości przeszły :D Ciekawe czy w tym tygodniu ktoś zobaczy dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Aa już odczytałam :) mam dziś dobry humor więc lepiej tego nie czytam X Wrócimy niedouczone do tematu przewodniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka olej to, ja wiem jeszcze mniej niż wy i jakoś mnie to nie rusza xxxxxx simke mnie to zaczeło boleć jakos tak 7-8 dni po owulacji, wiedziałam że coś jest na rzeczy ale nie sądzilam że to ciąża :) nawet męzowi mówiłam, że po @ musze isc do ginka bo chyba hormony mi szaleja albo coś mi się dzieje z jajnikami. W ogóle włosy zaczeły mi się strasznie przetłuszczać, ja mam długie więc przyzwyczaiłam je do mycia co 3-4 dni a teraz 2 dni i sa ohydne, no i siku myślałam że to zapalenia pęcherza chociaż mnie nie bolał, a później wyczytałam że tak się dzieje na początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak się dziś czujecie może też macie takie fajne przeczucia jak ja ?Macie jakieś sygnały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam dostać @ dopiero za 11 dni więc póki co odczuć nie mam żadnych :P no może jedynie mnie coś suty troche przy dotykaniu bolą :D ale to chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 to jeszcze chwila i będziesz mogła dalej działać :) też miła chwila bo najgorsze dni w miesiącu są tylko wtedy jak jest @ tak jest u mnie :) a później leci już z górki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) ale to moja pierwsza @ po lyzeczkowaniu wiec się ucieszyłam jak juz przyszła :) A od przyszłego tygodnia tworzymy dzidziusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
a ja mam do Was pytanie. jak Wam się współpracuje z partnerami w staraniach o fasolkę? bo ja z moim to mam trochę dziwnie. zawsze myślałam, że facet tylko o seksie myśli non stop (statystyczny), a mój okazał się być ostoją opanowania. i on nie chce za często, żeby mu się nie znudziło. (?) nie jestem jakąś nienasyconą potworą, ale czasem mały seksik znienacka byłby interesujący :) a teraz od kiedy się staramy, to właściwie wszystko ogranicza się do paru razów o okresie okołoowulacyjnym, bo tak trzeba żeby się udało. a poza tym zupełna cisza.. ech. nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest inaczej mój mąż bardzo często chciałby pobaraszkować czasem uważam że za dużo ode mnie wymaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Myshka moze za bardzo chcecie i on czuje też presję X Mój mógłby codziennie żeby nie powiedzieć kilka razy dziennie :) ale staramy sie nie zwariowac żeby nie oszalec i pozwolić sobie na wytchnienie ale i spontaniczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możeu usłyszał albo przeczytał jakieś głupoty ze jak niby za często uprawiasz seks to oslabiasz plemniki :D I zostawia je na owulacje :) Musisz go dobrze wybadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Ej dziewczynki ja też wracam jako ta niedouczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mam kolegę w pracy który też się stara o dziecko ze swoją dziewczyna :) ale on mówi ze raz w miesiącu to robią bo nie ma ochoty na sex dziwne co ?żeby facet był aż tak znudzony sexem.Mój mąż by mnie już dawno pewnie wymienił na inny model hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ja też dziś dostaje różne sygnały:) np dziś bulgocze mi w podbrzuszu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelll89 trzymam kciuki :) pisz jak tobie dojdzie jeszcze jakiś sygnał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×