Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Kate4 - a robiłaś w ogóle test ciążowy w tym cyklu, czy nie zdążyłaś bo @ Cię dopadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate4 zmień mnie w tablece pisałam kilka stron temu ;) Jussio jaką borowinkę stosujesz? :) Polecam wieniecką! :) Hashija dobrze, że plamienie ustało to dobry znak Ja gadałam z ginem, kazał brać w tym cyklu clo też , niestety nie da rady z monitoringiem bo będzie na urlopie ale to nic, co ma być to będzie :) Już mi trochę lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz rozgladam sie za nową pracą mam 2 tyg urlopu wiec go wykorzystam teraz a u Mnie w mieście ciężko o prace. A co do szefa to sam ma trójkę dzieci każde z inna kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia jaki z tego morał? nie chwalić się koleżankom i im nie ufać. ale pewnie jakbyś zaszła w ciąże to pewnie znalazłby się sposób, żeby się Ciebie pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia - bo teraz są tak beznadziejne czasy, że nie ma przyjaźni w pracy! Ani koleżeństwa ani nic! Fałsz i obłuda, byleby komuś wbić nóż w serce albo podpieprzyć za byle co:( A skąd ja to zam? ? ? Ja nikomu o moich staraniach w pracy nic nie mówię, poza jedną dziewczyną która jest dla mnie jak siostra. Jak już ona by mnie zdradziła, to chyba zwątpiłabym w dobro na świecie. A jeszcze chory przepis,że do 12tyg ciąży można zwolnić! Później pracodawcy się dziwią, że kobiety od razu przynoszą L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owu 18 dc, wczoraj 29 dc, test robilam popoludniu. dzis 30 dc, objawy "ciazowe" mam od tygodnia. Głównie piersi, śluz, mulenie. Jak nie przyjdzie @ to w pon ide na bete . DZIEKI DZIEWCZYNY ! i zycze wszystkim powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
ja pierdziele jaka koleżanka .. heh są takie suki żeby tylko podlizać sie szefowi.. żeby i ona nie miała kiedys takiego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala - ja niestety nie widzę żadnej kreseczki, zrób kolejny może jutro albo za dwa dni? Anka - Super!! Joasia - no to ładnie cię załatwili. Co za ludzie, sugerują się pustymi słowami innych zamiast wyjaśnić sprawę. ;/ Kate - dziwna sprawa, ale powiem ci, że ja też ostatnio miałam tak że dostałam @ po dwóch dniach spóźnienia i też trwała 3 dni takie plamienie. Leciało tylko troche ze mnie jak się załatwiałam. A tak to na podpasce mały ślad że 'coś' jest. Ale nie wpadłam na to żeby zrobić test. Może ty zrób? Ja poczekam jeszcze do terminu @. Anabella - Co tam u ciebie kochana słychać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co sie dzieje z ta strona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a ty bierzesz jakiś dufaston czy luteine? Bo po nich to są takie skąpe @ A jak nie to może faktycznie zrób test dla pewności, będziesz spokojniejsza:) Anabella a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka super wiadomości, gratuluję! :) Mała ja nic na zdjęciach nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się czy znowu zaczynają zawieszać sie strony:O Przez tyle czasu był spokój a teraz cooo... powtórka z rozrywki:O Mam nadzieję że to minie;) Kokardka ja stosowałam oklad borowinowe takie kupione w aptece;) 5 plastrów coś około 10 zł kosztuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Anka a Ty tak tygodniowo (licząc od dnia @) to w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz nie poradzę niestety.. szukam szybko nowej pracy moze cos znajde Mi tez się strona zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Jussio - u mnie 10dc, wczoraj zgłupiałam, bo pojawił się śluz płodny, ale dziś już go nie ma :( Może to od Oeparolu z wiesiołkiem - nie wiem :) W każdym razie na owulacje u mnie za wcześnie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Poranna tepm. bardzo niska bo tylko 36,2 a we wcześniejszych dniach miałam w granicach 36,4-36,5. Zamiast wzrostu mam spadek. Zobaczymy co będzie jutro. A co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella z temperaturką często jest tak, że przed lub w dniu owu jest dość duży spadek tempki no a potem to powinien być skok o te minimum 0,2C i dalej przez minimum trzy dni ma się utrzymać na wyższym poziomie;) To skoro dziś masz spadek to obserwuj najbliższe dni czy rośnie;) Mi to czasami takie zyg zagi wychodzą na wykresie że szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka sorry już Ci zmieniłam:) dziewczynki kochane ja w ciąży napewno nie jestem bo się nie czuję (a wiem jak to jest bo już byłam). Może to po bromku tak mam, wziełam dzisiaj 1 dzień clo ciekawa jestem jak się bede po nim czuć:) ogólnie to mam dzisiaj wisielczy humor i prosze trzepnijcie mnie bo jakis dołek mnie łapie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi.... wiecie co dzisiaj wyczytałam;) że kobieta ponoć jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin;) Co za ironia losu... ja jestem z lutego i zamiast się starać to infekcję będę leczyć:( Po prostu żyć nie umierać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio nie biorę nic, dopiero clo zaczyman wię cdomyślam się, że w 2 fazie cyklu da mi jakis progesteron :) Anka fajowo:) Ola właśnie mi sie kojarzy że też miałaś taki dziwny okres ostatni, to może tak już ma być, mam nadzieję, ze to nic złego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio też to słyszałam i mam nadzieję, że u Ciebie się sprawdzi:)infekcja przeciez nie wykluczy ciąży, koleżąnka z pracy kilka miesięcy walczyła z jakąś bakterią i w miedzyczasie zaszła w ciażę:)a z którego lutego jesteś żebyśmy Ci mogły życzenia złożyć?:P mój M też z lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio a skąd takie wieści wytrzasnęłaś :D to chyba nie jest potwierdzone klinicznie, co? Mam nadzieję, że nie bo musiałabym do czerwca czekać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate co do progesteronu to ja cały czas biore dupka a w ty cyklu co bede brać clo to mam go odstawić wiec sama nie wiem jak to ma być:O A urodzinki mam 23-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - tez mam nadzieje ze to nic zlego ;) Ja nie musialabym dlugo czekac bo tylko do marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takipsikus
Witam staraczki :) Mam nadzieję, że dobrze trafiłam, a jak nie to proszę mnie nie linczujcie, a już więcej się nie odezwę :D Otóż mam taką sytuację, że ostatnią @ miałam 9.01-14.01. Cykle mam bardzo regularne trwające zawsze 26 dni, a @ trwa 6 dni. Od około 10dc źle się czuję, mam mdłości jak leżę lub po zjedzeniu czekolady, zgagę, wzdęcia kłucie/mrowienie w jajniku, ciągnięcie w pachwinie, ciągła sennośći, nagle zrobiłam się płaczliwa i nerwowa, bolesnośc piersi po bokach, bolesnośc sutków straszne uczucie nigdy nie doświadczyłam,brak apetytu, jedyne na co mam ochote to wodę z cytryną lub coś kwaśnego, dużo było objawów ciążowych jak i zwiastujących @. Jednak te objawy zwiastujące @ pojawiały się mniej wiecej na tydzień przed i w dodatku zawsze wtedy rzucałam się na jedzenie, a tu przyszły dużo wcześniej. Objawy te utrzymywały się do 24 dc, kiedy to 2 dni za wcześnie dostałam @/krwawienia. Myślę, że jedna podpaska dziennie spokojnie, by starczała przez pierwsze 3 dni, kolejny to lekkie plamienie, a dzien 5 to już w sumie nic, jedna brunatna plamka taka pozostałość. Więc i krwawienie krótsze niż normalnie I tyle ... czuję ciągnięcie w jajniku i takie kłucia to w macicy, to w jajniku, to w pochwie, obecnie wciąz mam brak apetytu, zgage po słodkim no i nie chce mi się wstać z łóżka. Co wy o tym myślicie, bardzo bym się na ciążę cieszyła, za tydzień urodziny męża, więc jaki prezent by miał :D No, ale może to tylko leń xD. Nie wiem co myśleć, boję się zrobić test, bo boję się, że to za wcześnie i nic nie pokaże, a ja będe smutna. Nie wiem jak interpretowac te dziwne objawy, dziwną miesiączkę, może to jakaś choroba. No, ale za marzenia o ciązy nie karają, więc sobie marzę. Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam i życzę wszystkim staraczkom 2 kresek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wiec czekaj na życzenia, mój M z 25 :) tak czytałam na różnych forach że kuracja clo łączona jest z progest. w !! fazie:) a Ty dlaczego musisz go brać? może on Ci blokuje owulację?bo słyszałam, ze jak za wczesnie sie go weźmie to nie dochodzi do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija hihihi...ja to tak wiesz... pół żartem pół serio... gdzieś na forum dziewczyny coś takiego pisały;):D Ale nigdy nic nie wiadomo co w człowieku drzemie;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×