Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

takipsikus a teraz który masz dzień cyklu?jeśli cykle masz 26 dniowe to myślę, ze spokojnie możesz zrobić test albo iść na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtakipsikus
kate4 - no więc jeślito krwawienia nie jest @ to jest to 29dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dupka biore na regulacje cyklu i też właśnie się naczytałam że może blokować owu ale już dwa razy mi sie zdarzyło że właśnie w tych dniach w których biore dupka to miałam owu a przynajmniej tak wynika z temperatur:) więc nie wiem, może nie zawsze blokuje:O Oby.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takipsikus
kate4- jesli to krwawienie nie jest @ to dziś byłby 29dc, niby test powinien wyjść, ale jakoś się boję rozczarowania, z koleji na bętę muszę iśc z mężem, ponieważ mieszkam za granicą i sama nie dogadam się z nikim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio jakoś atmosferkę czasem trzeba rozluźnić ;) Mała ja nic na tym zdjęciu nie widzę. TakiPsikus - jak miałaś takie objawy przed miesiączką i miesiączka była inna niż zwykle a teraz jesteś po to wg mnie na spokojnie możesz zrobić test. jak jesteś w ciąży to mogłaś już robić w pierwszy dzień miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takipsikus
Nie wiem czy to jakiś przestój w odświeżaniu strony, ale napisałam 2 posty i żaden się nie wyświetlił. Mam jeszcze takie pytanie czy któraś z pań może zna się na tyle dobrze, że wie (lub też w jakimś lepszym źródle niż ja wyczytała), czy zasinienie pochwy występuję nie tylko przed, ale i podczas @. Wszędzie piszą, że przed, ale nigdzie nie jest napisane czy podczas . A u mnie to własnie przed tym krwawieniem była normalna, a teraz jest zasiniona, co mogłoby wskazywać na ciąże. Zwariować idzie xD ... Nie pozostaje mi chyba nic innego jak testować w 29dc chyba coś już się ukaże, ale boję się, bo na moim teście nie ma napisane jaka jest jego czułość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- no po powiekszeniu Twojego zdjęcia widać kreske, taką jakąś białą. Jaki ma kolor w realu? Bo na zdjęciu trudno określić? Szkoda, że nie wytrzymałaś z testem do jutra rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja nic nie widzę. Ale to wszystko zależy od ustawień ekranu, i nawet jeśli na żywo coś tam widzisz to na zdjęciu ciężko to uchwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a było tak fajnie bez zawieszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takipsikus nie wiem, ja nigdy nie zauważyłam u siebie zasinienia pochwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takipsikus - nigdy nie wpadłam na pomysł, żeby obserwować zasinienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takipsikus
No cóż spodziewałam się tego, ale zawsze warto zapytać :P Jak ja się dowiem, co jest grane to będę pierwszym przypadkiem, który będzie mógł odpowiedzieć na to pytanie :P no i sama na przyszłość będe wiedzieć. Aczkolwiek jeszcze nie całkiem zrezygnowana przygotowuję się psychicznie na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - ja dodam, że też miałam taką kreskę na teście i niestety nie oznaczała ciąży:( Była taka jakby biała(może szara) ale wyróżniała się na białym tle - niestety nie różowa, bo taka powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1407
cos widac lecz niewiele. cien cienia. mam jeszcze 3 testy. bede je robic rano poczawszy od jutra chyba ze @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, @ jeszcze nie ma i plamienie ustało :) ale głowa napierdziela :( więc grzecznie czekam do jutra. rano będę testować, jak znów będzie jedna kreska to będę czekać na @. jak się spóźni 4 dni pójdę na bete :) (marzę, żeby tak było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Mała - to zrób jeden jutro z pierwszego moczu, bo wtedy jest najwięcej hormonów - o ile jest ciąża :) Jak wyjdzie taki sam jak dzisiejszy, to z następnymi poczekaj np. 2 dni. A jak w międzyczasie przyjdzie @ to wszystko się wyjaśni. Pamiętaj, że jak nie w tym cyklu to w następnym sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Jussia kochana u mnie cisza :) wczoraj bralam coś na bakterie w moczu uciekło mi z głowy jak sie nazywa i w niedziele znowu wezmę. Jeśli nadal nie przyjdZie @ to we wtorek zrobię test ale kompletnie nie czuje ciąży więc nie wierze... Może znowu nie dostanę @ i przyjdzie za miesiąc jak tak bedzie to wtedy na bank idę do endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze się nie rozkrecila. I współczuję bólu głowy bo to katorga :/ Spróbuj zasnąć a rano tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelko dziekuje za wsparciem. bylam raz w ciazy z tzw bladziocha i niestety poronilam. oczyiwsicie to nie wina testu. po prostu nie bylo serduszka. raczej martwie sie czemu nie ma okresu. 30 dc i nic.. buziaki dam zna cjutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chciałam dzisiaj wcześniej pójść spać, bo cały dzień jestem zmęczona ale jakoś nie mogę :( W ogóle od dwóch dni moja psinka tak mnie denerwuje, ciągle chodzi, skomle, łasi się, nie mogę jej zrozumieć, chodzę z nią ciągle na dwór bo może coś z pęcherzem czy coś innego ale nie - ona tak dalej. Chyba muszę iść z nią do weterynarza. A najgorsze jest to, że tylko mnie tak męczy -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Ola a może sunia coś czuje jakąś zmianę u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, możliwe że tak ;) Tak mnie już zdenerwowała że ją nie wpuszczam do sypialni. Niemożliwa jest ;) Jakby mogła to by ciągle przy mnie leżała i za mną chodziła -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Udało mi sie zakupić bobo testa na jutro:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzęta podobno wyczuwają jakieś zmiany w człowieku :) Nell, oby ten bobo test był dla ciebie szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×