Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Ola monitoring to nie jest metoda leczenia, jest to tylko narzedzie pomocnicze:)tak jak mówi kokardka tu mogą być inne przyczyny chociaz mam nadzieje, ze ich nie ma;) Kokardka jak czytałam o skuteczności clo to mało kto zachodzi w 1 cyklu brania także nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak u mnie połowa cyklu nic blade cały czas aż w końcu coś mnie podkusilo zrobić w 21dc a tu bordowe takie krechy i chyba była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mój mężu miał badanie jest oki, wiem, że nie zawsze wychodzi za pierwszym razem, ale same wiecie jakie to jest przykre, szczególnie, że myślałam, że ten problem został rozwiązany a jeszcze widać niekoniecznie. No nic, trzeba żyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tsh 2,9 byłam u ogólnego to powiedział że mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka to dobrze ze Twój M ma dobre badania bo to połowa sukcesu:) ja się troche boję że u mojego M jest z tym nieciekawie, szczególnie po grudniowych antybiotykach i stresującym trybie życia. Jak nie uda się do 3 m-cy to wysyłam go na badania:) Tak tsh dla starających powinno byc w okolicach 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje że ile lekarzy tyle opinii na temat Tsh:O Nell wiec sie nie przejmuj bo zapewne to jest sprawa indywidualna:) zreszta jak wszystko:) Mi lekarz z kolei powiedział ze powino być poniżej 2,5. Dla mnie wniosek jest jeden im mniej tym lepiej;) a i tak każdy ma swój "próg" którego nie może przekroczyć i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moch wynikach wychodzi ze to moje jest w normie bo mam minimum i maximum podzialke hm już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im mniejsze tym lepsze ale za niskie tez nie moze byc :D Jussio udanych zakupow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Test paskowy negastywny. Czakam na @. Narazie dalej plamie. Mój mąż tera jest na antybiotykach, wiec nastepny cykl tez moze byc slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximum jest 4,200 hmm no to mam wg tego dobrze:) oj wyjdzie mi jutro raniutko czy było w normie czy nie:) Jej nerwa mam a brzuch mnie tak sporadycznie zaboli i tylko sprawdzam czy to nie małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :( Ale skoro @ sie nie rozkrecila to jest jeszcze szansa... Same zle wiadomosci z rana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi sie przypomnialo jak @ mi sie kiedys spozniala trzy dni, narobilam sobie nadziei a ona przylazla wieczorem, kuzwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash idź do apteki po płytkowy bo te maczane są do d**y mówię Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pre testa tylko nie różowo/niebieskiego :) mówię ci plytkowe to plytkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle, że poczekam do jutra. Jak mi sie nie rozkreci to kupie test płytkowy. Może ten cykl bedzie 27-dniowy. Raz mam 26 a raz 27. Wiec zobaczymy. Poki nie krwawię to trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash to trzymamy się jutro razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash to trzymamy się jutro razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam już test. Niestety bobo nie było. Miałam do wyboru pink i qiuxx. wzięłam ten drugi. Nell Ty chyba ym samym sprzęciorem jutro testujesz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to normalne czy też coś mi się uraja, ale jak sie schylam czy kucam to tak mnie ciągnie brzuch w dole ze hej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam już test. Niestety bobo nie było. Miałam do wyboru pink i qiuxx. wzięłam ten drugi. Nell Ty chyba ym samym sprzęciorem jutro testujesz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam Quixx :) hehe ale sie złożyło :) widzisz dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na razie czego zazdrościć :) to jest chyba najdłuższy dzień w moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×