Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

kurcze, dwa razy mi posta dodało przez przypadek, jakieś problemy z odświeżaniem strony miałam. Nell ja nadal czuję prawy bok podbrzusza, szczególnie podczas siedzenia. plamienie na tą chwile mi ustało. zobaczymy jak do wieczora będzie. Kurcze, dziewczyny, mam taką nadzieję, że aż boję się w którą stronę moje rozczarowanie pójdzie jak @ przyjdzie. Czy będzie płacz czy mój mąż będzie miał ciężki miesiąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dwa razy mi posta dodało przez przypadek, jakieś problemy z odświeżaniem strony miałam. Nell ja nadal czuję prawy bok podbrzusza, szczególnie podczas siedzenia. plamienie na tą chwile mi ustało. zobaczymy jak do wieczora będzie. Kurcze, dziewczyny, mam taką nadzieję, że aż boję się w którą stronę moje rozczarowanie pójdzie jak @ przyjdzie. Czy będzie płacz czy mój mąż będzie miał ciężki miesiąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po zakupach... nienawidze takich zakupów bo to sama spożywka tylko była;) a to dla mnie raczej obowiązek niż przyjemność;) Aaa i rozmawiałam z moim gin, no i wszystko jasne.... z clo kazał mi się wstrzymać do następnego cyklu:( bo najpierw mam się wyleczyć;) czyli tak jak myślałam;) ale dobrze jest się upewnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testów ... to ja nigdy nie mogłam dotrzymać do rana;) tylko od razu przy pierwszej nadarzającej się okazji testowałm żeby się upewnić:P Także podziwiam was że takie cierpliwe jesteście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
ejj wyświetla sie mi ze cos napisałyście o 12:42 a nie widze tego w postach...czemu tak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie postanowiłam że w tym cyklu wrócę do okładów borowinowych:) bo to mnie bardzo relaksowało no i działa dobrze na uklad rozrodczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dwa razy mi posta dodało przez przypadek, jakieś problemy z odświeżaniem strony miałam. Nell ja nadal czuję prawy bok podbrzusza, szczególnie podczas siedzenia. plamienie na tą chwile mi ustało. zobaczymy jak do wieczora będzie. Kurcze, dziewczyny, mam taką nadzieję, że aż boję się w którą stronę moje rozczarowanie pójdzie jak @ przyjdzie. Czy będzie płacz czy mój mąż będzie miał ciężki miesiąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co podajecie dziś na obiad bo u mnie brak pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem, że się wbijam w złym momencie ale ja juz po wizycie no i jest serduszko :) wg usg to 5/6 tydzien, fasolka ma 2,7 mm (wg aplikacji 7 tydzień i 7 mm...) Strasznie długo czegoś tam szukała i ąz się zaniepokoiłam ale ona widziała "coś jeszcze" i zastanawiała się czy to nie drugi pęchęrzyk!!!! Ale kazała mi tyłek unieść do góry pokreciła jeszcze tym usg no i to nie pęcherzyk ale na 100% nie jest pewna. Wyznaczyła termin na 30.09.2015, kolejna wizyta za miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka super!!!!!!! Dobrze ze się wbijasz z takimi wieściami:) bo mi takie info od was od razu poprawia humor;) A jak ty się zapatrujesz na ewentualny drugi pęcherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie to będzie :) oby wszystko tylko się udało a dzieciątka były zdrowe :) Duża rodzina to szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie coś i się ruszyło i widzę kolejne Wasze wpisy. Anka, ale byłaby niespodzianka :D Dwoje dzieciaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Haej dziewczyny stamy sie z mezem juz 5 cykl i nic.. tzn mam miec @ za 5 dni i pewnie przylezie.. mozna dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Kochane moze wy pomozecie juz ok9 8 dni po.owule mialam klujcie jajnikaA pare razy i dość mocne i takie skorcze w macicy czy to dobry znak? I dodam ze wtedy zauwazylam bialy gesty sluz tylko calkiem inny ni na dni plodne.. i pamietam ze od owulacji wlasnie do tamtego dnia ppbolewaly mnie jajniki mozna miec jakas nadzieje ? Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ja nadzieję bym miała :) wg mnie to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała przykro mi ale ja też nic nie widzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - skarbie, wpatrywałam się w te Twoje zdjęcia, ale niestety nie widzę tam drugiej kreseczki. Może powtórz test tak za 2-3 dni jak @ do tej pory nie przyjdzie. Jesteś już po terminie?Widzę, że robiłaś test Pink Express? Tak? Ja też je robiłam i coś tam widziałam ale chyba to był zarys blaszki w środku testu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Hashija a raz mam raz nie Wczoraj mialam faze i czytalam chyba wszystskie fora.. a dzis to juz sie wypalilam chyba Za 5 dni sprawdze ale pewnie znow bedzie zawod ehh ale dziekuje za odpoiwedz xxx kochana ja tez nic nie wiewidze, ale to moze przez to zdjecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia5555 - to co się stało? ? ? Redukcja etatów, że tak nagle straciłaś pracę? Będziesz szukać coś nowego? Ja mam umowę do końca października, jak mi się do tej pory nie uda zajść w ciąże a Szefowa nie przedłuży mi umowy to i tak nie ma mowy żebym przerwała starania :) dziecko to moje największe marzenie i nic nie stanie mi na przeszkodzie w jego realizacji :) ! Baby są sile - pamiętaj o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ze tak powiem "koleżanka z pracy" prawdopodobnoe powiedziala szefowi ze ide na bete ten pewnie myślał ze ciężarna na 100% bede i dostałam wypowiedzenie bez powodu... eh no tak dzidziusia bym chciała ale jak utrzymac dziecko bez pracy i bez zadnego zabezpieczenia finansowego . Nawet kuroniowka mi sie nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja się martwię bo mój okres trwał raptem 2 dni;( dzisiaj jest 3dc i już mam znikome plamienie i nie wiem co jest grane aż tak krótkiego okresu to nie miałam nigdy. Oczywiście już sobie wmawiam ze mam PCO i nie wiadomo co jeszcze...;/ może ta prolaktyna tak na mnie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia skoro szef Ci e zwolnił z takiego powodu to jest głupi i lepiej nie miec takiej pracy a rozejrzec się za czymś innym;) jakbys zaszła w ciąże to pewnie i tak by Cię zwolnił skoro taki cham;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Joasia5555 wapolczuje CI kochana... kolezanka widac czasem trzeba trzymac sprawy dla siebie bo z kazdej str fałszywe twarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×