Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Aktywowałaś likn aktywacyjny? Szukałam cię na liście użytkowników i nie ma ciebie, a sprawdzałam i inne dziewczyny i są. Tak więc coś nie tak z twoim profilem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was przepraszam ale nie moge sie przekonać zeby sie wynieść:( Może dajcie mi kilka dni to zmnienię zdanie;) Kurde zła jeste sama na siebie, jakaś dziwna jestem ale nic na to nie poradze że kafe podoba mi się najbardziej:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w szoku. Jak się wszystkie wyniosły to stronka od razu przeskoczyła;):( To sie nazywa złośliwość rzeczy martwych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ja nie bede latac po forach. Nie przenosze sie stad. Co prawda codziennie sobie was czytalam ale nie codziennie sie odzywalamm na babyboom nie ide. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widzę, że wy nie wiecie czego same chcecie. Usuńcie mnie z tabelki, bo ja nie mam zamiaru logować się na kolejnym forum. Męczy mnie to skakanie ze strony na stronę i z wątku na watek :( X X X Nell, Kokardka i Hasj..- to po co w ogóle logowałyście się na FM? Dla jaj? I na dodatek od razu wydałyście sąd, że tam drętwa atmosfera!? Nie byłyście tam nawet jeden dzień. To tak jakbyście kogoś oceniły z wyglądu nie biorąc pod uwagę tego co ma w środku. A skoro jestem drętwa to nie mamy o czym więcej dyskutować. X X X Ola - to, że ty popstrykałaś się z Inką, nie świadczy o tym że inne dziewczyny by się z nią nie dogadały. Bo w gruncie rzeczy to bardzo miła i doświadczona osoba. X X X Kate4 - kochana usuń mnie z tabelki. Próbowałam pogodzić oba forum, ale widzę, że się nie da, bo koleżanki z tego forum już wyrobiły sobie o nas zdanie, co jest bardzo przykre :( Życzę Ci powodzenia i maluszka jak najszybciej:) Buziaczki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja tez kocham kafe i nie wyniose sie stąd:)JUssio moja bratnia duszo ulepiona z tej samej gliny nie zostawię Cię:)zalogowałam się na BB ale raczej nie bede tam się udzielać ;( Anabella to zostań tu z nami skoro my zostajemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myslałam ze bede tu sama;) Chociaż nie powiem ze wielka szkoda ze już druga ekipa sie rozpada:( Jak na razie obczajam sobie BB i próbuję się przyzwyczaić do szaty graficznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Anabel - wiem, zły osąd ale byłam tam tylko 1 dzień i tylko dwie osoby tam piszą między sobą... ok już nic nie pisze. Ja mogę siedzieć wszędzie, mi to nie robi i tak mam dużo czasu :P Myślałam, że wczoraj umrę na ból głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie odnosnie BB bo nie wiem czy to u mnie coś nie tak czy tam coś z zegarkiem pomylili;) bo godziny postów tam sie różnia z faktycznym czasem:( Czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
ja zostaję tutaj i jestem na FM ale ja rzadko cokolwiek piszę, wiec chyba mój głos się nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a ty jak myślisz? Znowu się dzielimy czy jednogłośnie przechodzimy wszystkie w jedno miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja juz napisałam do dziewczyn na BB że zostaje na kafe i nie bede sie udzielac na 2 forach:)myślę, że stworzymy tutaj ekipe:)pewnie kafe bedzie sie jeszcze zawieszac bo taki jej urok ale mi to bardzo nie przeszkadza więc ja tu zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa922
Hej dziewczyny. . Jestem dzien przed @ i zrobilam test i chyba nic.. dopiero jak sie przyjze widze cien :( ja nie wienm mialam nadzieje ze sie udalo.. te klocia skorcze byky dziwne nietypowa ehh chyba znow @ wygralaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka z tego co pamietam to ty pytałaś o to Hsg:) Z tego co poczytałam to wydaje mi sie ze w jeden dzień to załatwisz i nie trzeba zostać w szpitalu ale to pewnie zależy kto i gdzie bedzie ci to robił:O Najlepiej bedzie jak zadzwonisz sobie do jakiegoś szpitala/kliniki i zapytasz jakie są terminy i ile bedziesz musiała ewentualnie zostać w szpitalu;) Ja jak miałam laparo to było mniej wiecej tak: w poniedziałek mnie przyjeli do szpitala zrobli badanie krwi co tam potrzebowali (częśc badań mój gin kazał mi zrobić wcześniej) potem we wtorek miałam zabieg i w srode po obchodzie wypuścili do domu. W sumie jakby to zliczyć to z 48h byłam w szpitalu;) Z tym że ja miałam znieczulenie całkowite a HSG robią czesto na żywca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Dzieki Jussio :) boję się tego cholerstwa jak byk :( niby trwa krótko ale eh... pytam bo póki co moja rodzina nie wie, że mamy takie problemy a pewnie jak przyjdzie czas pójścia do szpitala to trzeba będzie powiedzieć :( popieprzone to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ale @ jeszcze nie ma? Może jakiś nieczuły test miałaś:O Skoro jest cień to może powtórz test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa922
Jutro ma byc i przyjdzie napewno.. a cien moze sobie w mawiam pod światło. . Noi kolejny cykl na marne.. eh odpuszczam juz calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa jak widzisz cień cienia to już połowa sukcesu:)jak masz 2 test to zrób dziś albo jutro rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka znam ten "ból" ukrywania się przed rodziną z problemami:O bo ja też nie mowiłam nic do póki nie dostałam skierowania do szpitala bo wtedy to juz musiałam wytłumaczyć dlaczego znikam z domu na dwie noce;) Chociaż do końca kombinowałam jak sie z tego wykręcić i wymyślałam ze to moze na długi weekend jedziemy czy coś;) Ale M sprowadził mnie na ziemie żeby nie kłamać bo jak mi sie coś stanie to on nie chce się tłumaczyc za mnie;) Mówię wam bardziej był wystraszony ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa daj spokój:) nie załamuj się tak;) Poki nie ma @ zawsze jest nadzieja:D Posłuchaj koleżanek i powtórz test!!!!!!!!!!! Bo tak jak Kate pisze cień cienia to połowa sukcesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znam ten ból dziewczyny;( na każdym kroku muszę się ukrywac przed teściami, bo z nimi mieszkam:)jak chce iśc wieczorem na wizytę u gin to musze wymyślać siłownie i inne pierdoły żebym tylko nie musiała się tłumaczyc "po co do ginekologa". Dobrze by było być już w ciąży i robić wszystko na legalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa922
Poczekam czzy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ty przed teściami a ja przed moimi rodzicami musze wymyślac wymówki;) Bo gdzie sie nie ruszę to milion pytań;) Czasami mam tego dość:O Czuje sie przez to jakbym cały czas była w podstawówce i musiała sie z wszystkiego tłumaczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
oj tak... jeszcze u mnie krąży plota [ oczywiście tylko od strony teściów :|] że my dzieci nie chcemy, że nam tak wygodnie... super/.... ale wolę chyba, żeby tak myśleli, niż plotkowali, że mamy problemy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hejka widzę niektóre dziewczyny tutaj zostały, ja nie loguje się na nastepne forum bo jeśli testy nie kłamią to i tak nie będę się udzielała u dziewczyn staraczkowych :) za wszystkie trzymam kciuki!! dzisiaj znowu test pokazał dwie kreski :)) dzwoniłam do gin, mam przyjść do położnej i się umówić na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale mam nadzieje że nie znikniesz całkowicie tylko zostaniesz żeby dzielić sie z nami objawami i jakby co to wspomożesz dobrym słowem jak najdą nas wątpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa922
kokardkaaaaa44 u mni z kolei tesciowa powiem np za niedlugo sie nie zmieszxze albo ze zle sie czuje itp to ona od raU niniedlugo bedziemy bawic.. moja mama zresTa tez powtarza ze chcialaby w domu wnuka.. i inni ze slub byl to teraz pora na dziecko.. ehh.wszyscy w kolo albo z brzuszkami albo z niemowlakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej laski:) malinowa dokładnie musisz powtórzyć test mi sie pokazal malutki cień i to po 8 minutach i za pare dni zrobiłam kolejny:) a jeśli chodzi o fora to zostaje tu gdzie Wy jak sie nie przenosicie bo u nas jest już tak rodzinnie a na innych niestety....dretwo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa92
Ale moze sobie wmawiam? Poczekam jak @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×