Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens do niego pojechac?

Polecane posty

"szy dziś ooo juz masz nick "Mr tajemniczy"smiech.gif" xx tylko cicho-sza bo sie hakerzy obudza i beda chcieli....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
tak , na pewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
no nietety ale to malo smieszne chociaz rozumiem ze teraz ty czegos nie rozumiesz wiectez sobie pozartuje druga reke bede mialdo dyspozycji za 2h 3h :P dosc juz tej paplaniny zwlaszcza ze irytuje mnie jaj sie ktos ciagle wcina i nie moge z tym nic zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pomyslu na nick dziś dosc juz tej paplaniny zwlaszcza ze irytuje mnie jaj sie ktos ciagle wcina i nie moge z tym nic zrobic" xx alez mozesz! ;-) mozesz zazyc melise skoro cie tak nerwy zzeraja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
z ta kreatywnoscia chodzilo mi o wymyslenie nicka:P ale juz ci ror poddala pomysl " Mr tajemniczy" :D a twoj niezatapialny znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
nie wiem ocichodziz tym tajemniczym ja nie czytam postow ror.nie mam ani ochoty ani czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny klepie tyle postow jak ROR?? :O Ty masz jakies zycie ?? Czy ty nie widzisz jak chora jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szy dziś z ta kreatywnoscia chodzilo mi o wymyslenie nickajezyk.gif ale juz ci ror poddala pomysl " Mr tajemniczy" smiech.gif a twoj niezatapialny znam smiech.gif" xx zaraz, zaraz - a co z prawem, to przeciez ja jestem wlascicielka formalnie tego nicka - czyz nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesiadywac tu i klepac kppiuj-wklej...jesssuss. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
hmmm, wiesz,ze mozesz to pokasowac::D no, ale wiem, ze nie lubisz sie ujawniac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pomyslu na nick dziś nie wiem ocichodziz tym tajemniczym ja nie czytam postow ror.nie mam ani ochoty ani czasu" xx jasne;-) ;-) ;-) a tresc znasz prze ptzypadek;-) ;-) ;-) xx "Kto normalny klepie tyle postow jak ROR?? pechowiec.gif Ty masz jakies zycie ?? Czy ty nie widzisz jak chora jestes??" xx odezawl sie ten co jest zdrowy i ma zycie;-) ja "klepie" posty a tacy jak ty czytaja bo ianczej sobie zcasu nie potrafia zorganizowac ;-) ;-);-) mozna powiedziec ze dzialam charytatywnie ;-) a co do zycia - jestem bytem wirtualnym i mieszkam w kafeterii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
"zaraz, zaraz - a co z prawem, to przeciez ja jestem wlascicielka formalnie tego nicka - czyz nie?oczko.gif" V sprzedaj, nie badz swinia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes tak tepa czy udajesz? Nie trzeba czytac twoich postow, zeby widziec ich ogrom.. Moze masz racje...normalni ludzie nie robia z siebie takich idiotow, jak ty. Masz tyle do powiedzenia, ze ci stron moze zabraknac hehe.. Podmywasz sie czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
rozumim juz kolejny nicknie bedzie mi pitrzebny dlatego fsjnie ze mielismy okazje dzisiaj pogadac nawet jak nic nie zrozumialas.czekalem aby orzeprosic gadac byle gadac juz nie potrzebuje msm co innego na glowie.perspektywa sie zmienila juz nie ma czasu na to a tym bardziej ichoty.wszystko sie moze zmienic z roku na rok a wrecz cakkiem odwrocic WSZYSTKO. Takie porozumienie dusz zamienilen sie z Toba miejscami :P stad inne postrzeganie niektorych reczy chociaz nadal w reszcie pizistane przy swoim zdaniu bo okolicznoscie nie usprawiedkiwiaja wszystiego.wiec za jedno chamstwi sorryyva drugie podejrzenia byc moze tez niemile nie bo mialem prawo nie rozumiec.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie brendzlujesz odpisem do ciebie buhahhah Zaloze sie ze jestes nikim, nie masz pracy, rodziny, domu, dzieci, zainteresowan..nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie jestem pewien, ze nie odpiszesz buhahahahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak pomyslu na nick
nie mam czego ujawniac ech ja nsprawde nie klsmalem nick sobie wez haslo chyba znssz moze ci sie przyda ale to nie takie proste tam nie trzebs go wpisywac wystarczy sie zalogowac jak wyczujesz ze ktos bedzie kradl.jak bedzie chcial zarezerwoc to zobaczy niespodzianke a nick dalej bedzie pomsranzowy.wiekszosc nie wie co zrobic aby bylo jak przed kradzieza.nie mam czasu na takie p*****ly sorry za ogole wytlumaczenie.zle mnie oceniasz odnosnie tego o czym piszesz. Bylo jak napisalem.zreszta gdyby bylo inaczej to nie byloby tych innych chamst za ktore nie przeprosilem bo moglbym zweryfikowac.musze konczyc bo naprawde mam teraz tysiac razy wazniejsze zmartwienia niz tlymaczenie ze nie mam garba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy
co ty gadasz? ja nie potrzebuje twojego nicku. no i jakie zle ocenianie? ja cie nigdy zle nie ocenialam. co ty bredzisz:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Jestes tak tepa czy udajesz? Nie trzeba czytac twoich postow, zeby widziec ich ogrom.." xx jasne;-) tlumacz sie winni;-) xx "Moze masz racje...normalni ludzie nie robia z siebie takich idiotow, jak ty. Masz tyle do powiedzenia, ze ci stron moze zabraknac hehe.." xx juz lepiej ci?;-) jak nie to jeszcze sobie popisz o mnie,mi tam rybka a tobie ciutka frustracji sie uleje;-) xx "Podmywasz sie czasem?" xx przestan mnie podrywac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pomyslu na nick dziś nie wiem ocichodziz tym tajemniczym ja nie czytam postow ror.nie mam ani ochoty ani czasu" xx jasne;-) a tresc postow zansz przypadkiem co nie?;-) w gwiazdach to zobaczyles?;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Przesiadywac tu i klepac kppiuj-wklej...jesssuss. ." xx no widzisz - taki life;-) jeden siedzi i przekleja a drugi sie tym ekscutyje co ten pierwszy przekleil;-) czyli przygadal kociol garnkowi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rak pomyslu na nick dziś rozumim juz kolejny nicknie bedzie mi pitrzebny dlatego fsjnie ze mielismy okazje dzisiaj pogadac nawet jak nic nie zrozumialas" xx moze nie zrozumialas bo mowiles niewyraznie, hm?;-) ;-) ;-) x "wszystko sie moze zmienic z roku na rok a wrecz cakkiem odwrocic WSZYSTKO" xx coz za "glebia" przemyslen;-) xx "wiec za jedno chamstwi sorryyva drugie podejrzenia byc moze tez niemile nie bo mialem prawo nie rozumiec" xx przeprosiny przyjete - amen po raz drugi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Pewnie sie brendzlujesz odpisem do ciebie buhahhah Zaloze sie ze jestes nikim, nie masz pracy, rodziny, domu, dzieci, zainteresowan..nic" xx a co to znaczy bredzlowac?;-) ;-) ;-) nie jestem na biezaco z wiezienno-podworkowo-blaszanym slangiem;-) zaklad przyjety;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mam czego ujawniac ech ja nsprawde nie klsmalem nick sobie wez haslo chyba znssz moze ci sie przyda ale to nie takie proste tam nie trzebs go wpisywac wystarczy sie zalogowac jak wyczujesz ze ktos bedzie kradl" xx oj ktos mocno przesiakl cyber-rzeczywistoscia;-) xx "jak bedzie chcial zarezerwoc to zobaczy niespodzianke a nick dalej bedzie pomsranzowy.wiekszosc nie wie co zrobic aby bylo jak przed kradzieza.nie mam czasu na takie p*****ly sorry za ogole wytlumaczenie.zle mnie oceniasz odnosnie tego o czym piszesz" xxx ty w ogole jestes negatywnie do ludzie nastawiony "zle" cie ktos ocenia, "zle" cie rozumie - wychodzi na to ze to zawzse wina "kogos";-) xx "Bylo jak napisalem.zreszta gdyby bylo inaczej to nie byloby tych innych chamst za ktore nie przeprosilem bo moglbym zweryfikowac" xxx Zobaczcie jaka kolo ma logike;-) chcial weryfikowac chamstwa;-) xx "musze konczyc bo naprawde mam teraz tysiac razy wazniejsze zmartwienia niz tlymaczenie ze nie mam garba" xx jasne - na pewno masz wazniejsze rzeczy - lecisz na forum o tipsach?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj***labym ci ty pusty chory lbie j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Naj***labym ci ty pusty chory lbie j****y" xx jak kogos nerw zlapal;-) ;-) ;-) na chamstwo najlpiej dziala smiech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tę małpę udusiłabym własnymi rękoma, co za kretynka a gdzie to się leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś tę małpę udusiłabym własnymi rękoma, co za kretynka a gdzie to się leczy?" xx skad sie biora tacy agresywni ludzie na swiecie?;/ szczerze ci wspolczuje;/ aha - i kazde przewisko ktore ci pozwala ulzyc - jest przeze mnie akceptowane, mam milosierdzie dla takich jak ty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×