Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxx18

3 dni przed owulacją moglo dojść do zaplodnienia?

Polecane posty

Gość xxx18

Otóż mam bardzo nieregularne cykle. Niektóre trwają 29 dni, niektóre 26. Kochałam sie z moim facetem z prezerwatywa jednak boimy sie ze cos poszlo nie tak, tzn niby nic nie peklo ale jednak strach towarzyszy, ponieważ okazuje sie iż 6.01 badz 7.01 nie jestem pewna wybaczcie powinnam miec owulacje. Czy możliwe jest zapłodnienie? Powinnam miec śluz płodny a go brakuje, występuje suchość może to po stosunku, który wystąpił 3.01 Martwię sie nie mogę spać pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie mogło? To zależy tylko i wyłącznie od tego jak skuteczna była prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx18
Mój chłopak mówił że tuż przed wytryskiem wyjął go ze środka wiec nawet nie skończył w środku Mowi ze bardzo panikuje i przesadzam Po prostu sie boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, jeśli ktoś napisze, że nie mogło to skłamie. Teoretycznie i praktycznie mogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewne warunki do zaciążenia.Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jedynym zabezpieczeniem była prezerwatywa to wszystko zależy czy nic się z niej nie wydostało... Ale ja bym była spokojna w ciążę wcale tak łatwo się nie zachodzi wbrew pozorom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogło. To nie tak, że musi być akurat "złoty strzał". W ciągu 5 dni może dojść do zapłodnienia: 3 dni przed owu (plemniki żyją do 3 dni), w dniu owu, 1 dzień po owu. Chociaż w tym przypadku szanse są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×