Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Bardzo dobre ciasto. Mam propozycje do dyskusji. Topik z tego dzialu ale mysle ze wygodniej bedzie przeniesc to tutaj. Co sadzicie o bezgranicznej milosci matczynej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kuszące makowe ciacho😭 Gościówa :)(ale Gościowatych sie dużo zrobiło :D) ale nic z tego, nie skuszę się po tych plackach już dzisiaj na nic oprócz herbatki ziołowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby wszystkie kalorie poszly w biust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was gościówa
Caal ale mi narobiłaś smaka tymi plackami,cały miniony tydzień się do nich zabierałam,aż mi zapachniało😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuza, a co ty sadzisz ? jestes matka tak w ogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :) myślę, że matka kochając bezgranicznie niechcący może popełnić błędy wychowawcze. Wiem bo jestem matką i czasami byłam w kropce ;) bo ja z tych za dobrych matek :D ale suma sumarum nic złego się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Witam przybyłych tłumnie na dzisiejsze zebranie-filtrowanie l cześć Zuziu 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Goscióeo Czytająca 🌻 l Goście l Ja się nie dziwię że tyle gości bo przecież dzisiaj wiele świąt, typowych i nietypowych. Dlatego myślę że kawa i ciasto są bardzo na miejscu, tym bardziej że w pracy nie miałem czasu wypić popołudniowej. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wolno mi się wypowiadać bo matką nie jestem i raczej szans nie mam. Nawet nie będę próbował :p Myślę że bezgraniczna miłość to nic złego, tym bardziej jeżeli to miłość matczyna. Ważne by była to miłość odpowiedzialna i przygotowująca potomka do saamodzielności. I żeby nie była zaborcza. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzka , czemu nie dyskutujesz ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni przymierzam się do placków ale albo brakuje czasu albo jest coś pilniejszego do zjedzenia. Ostatnio skręcam w stronę frytek i nawet kupiłem przyrząd do krojenia ziemniaków ale jeszcze nie przeszedłchrztu bojowego. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję rozmówcom za pogawędkę w wolnym czasie ;) Dobrej nocki wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie moge dzisiaj korzystać z youtube. Pewnie skończył mi się pakiet i prędkość zmniejszyli. Jutro będzie nowy więc wtedy sięgnę po życiowe mądrości. l dobrej nocy Celinko :) l ja też już się zbieram, moje oczy na to nalegają l dobranoc wszystkim ... l kolorowych optymistycznych ..... l do jutra 🖐️ l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry! :) l Udało mi zdążyć przed południem otworzyć topik. Dobrze że to nie sklep bo niewiele byśmy zarobi dzisiaj :D Ale dzisiaj raczej nie o handlowaniu bo to było wczorajsze świeto. Zaraz sprawdzę co w kalendarzach piszczy. l tymczasem udanego wtorku życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalendarz podpowiada że przy wtorku możemy pogadać o rozporku :p Dla mnie to też ciekawy temat bo przecież taki element występuje w damskiej garderobie, Z tego co wiem to chyba tak jak w męskim odpowiedniku w dolnej garderobie. Tylko nie bardzo się orientuję do czego rozporek może służyć kobietom :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt wiele informacji nie znalazłem l rozporek 1. «zapinane rozcięcie w spodniach lub spódnicy» 2. «rozcięcie u dołu spódnicy lub sukienki» (SJP) l rozporek składa się z 8 liter Posiada 3 głosek oraz 5 spółgłosek Suma wartości liter: 124 Losowy numer przyporządkowany do rozporek: 994 Odwrócona forma: rozporek-keropzor Palindrom: nie, rozporek nie jest palindromem Gdybyśmy dodali do rozporek końcówki 'y' i 'ie' to byśmy otrzymali: rozporeky lub rozporekie Ang. liczba mnoga z 's' i 'es' daje rozporeks lub rozporekes (wordster) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Agnieszko 🌻 dziękujemy i odwzajemniamy :) l Słupek na termometrze niespodziewanie zjechał do piątej kreski. Zaciągnąłem w związku z tym języka i okazało się że powinniśmy się przygotować na mroźne dni a zwłaszcza na mroźne noce. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dobry wieczor Zuziu 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Hej Wam, niewiele mogę w temacie rozporka napisać, powiem więcej chyba mi nawet nie wypada, zatem: dzień u mnie był mroźny i słoneczny i wykorzystałam go na długi spacer i drobne zakupy, teraz zbieram się powoli pod prysznic bo zmęczonam po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria informuje że "Polki przechodzą na islam". Mam nadzieję że moje koleżanki nie pojawią się pewnego dnia na topiku w burkach, nikabach i hidżabach :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę kupić jakiś ładny duży kwiat do salonu, może mi ktoś doradzi, poszukuję coś okazałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy to pod wpływem mistrzostw w Katarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
to może jucca , dracena lub palma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Goscinna 🌻 jeżeli jest zapięty to z pewnością nic nie wypada :D Myślę że można w temacie wiele powiedzieć bez skutków ubocznych. Na przykład o wyższości zapięcia na guziki nad tym na zamek . l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kwiat to raczej powinnaś zdać się na własny gust. Ważne aby się Tobie podobał skor już zainwestujesz w niego trochę grosza. Duże ładne kwiaty nie są tanie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Witajcie w temacie rozporków, powiem, że uwielbiam sukienki i spódnice z rozporkami tzw. rozcięciami na boku lub z tyłu ;) a jeśli chodzi o takie spodniowe to mam fajne jeansy, dobrze się w nich czuję ale wciąż sam mi się rozpina w nich zamek :-o :D i na wszelki wpadek noszę do nich bluzki na wierzch ;) o Saam :) na islam w życiu bym nie przeszła, ogólnie mam afront do wszystkich religii :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×