Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
a ty nie wiesz ze istnieje cos takiego jak edytuj post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na dzisiaj koniec mojego wolnego czasu na kafe😭 dobrej nocy i słodkich snów wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 na rozsuwający się zamek jest taka rada że należy założyć małe kółeczko od kluczy za otworek w ciągadełku. Może to być również pętelka z grubej nitki. Trzeba zasunąć zamek, następnie przez guzik przełożyć kółeczko bądź pętelkę a na koniec zapiąć spodnie na guzik. Pewne jak w banku. l l Gość :) wiem że można edytować ale siła przyzwyczajenia robi swoje l jeszcze raz, może mi się utrwali :D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he :D Saam :)dzięki za radę:) ale co może się stać gdy będę musiała szybko do siusiania ? zawsze odkładam to na ostatnią chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) ale to tak jakby odpiąć jeden guzik więcej :D sekundę można się wstrzymać l koniec świata dzisiaj z tym logowaniem l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się zbieram bo droga do poduszek jeszcze daleka. A trzeba wypocząć bo zapowiada się długi i pracowity dzień. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych ekspresowych ..... l do jutra 🖐️ l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry :) będę pierwsza bo dzisiaj Gość przysnął :D Mimo, że będzie z tego uciążliwość to miło się patrzy jak za oknem pada śnieg :) za pracowym oknem dla sprostowania... Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, miałam napisać , że Daa wylądowała w szpitalu :( Broniła się przed nim ale moim zdaniem pogorszyła tym tylko swój stan. Trzymamy więc kciuki by ozdrowiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was
Witam Caal trzymam z całych sił kciuki za Daa,pozdrów ją gorąco.Daa da radę,my babki jesteśmy silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) l Widzę że mam już damskie towarzystwo, i to weloosobowe l cześć Celinko 🌻 l hej Czytająca 🌻 l witaj Agnieszko 🌻 l Wyczytałem że dzisiaj Topikowy Dzień Trzymania Kciuków. Oczywiście przyłączam się i też trzymam w pierwszej kolejności aby Danusia szybko wyzdrowiała. l Dzisiaj także Dzień Dmuchania Na Gorące. Na zimne też można ale ten pierwszy przypadek bardziej istotny. Wiem coś o tym bo mam szczypiący bąbel na wierzchniej stronie lewej dłoni. Ale przeżyje to jakoś . l udanego popoludnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytająca :) my Ciebie też. Twoja recepta z pewnością trafia w dziesiątkę i bardzo przypada mi do gustu. Tylko myślę że obrazki jakiś chochlik zamienił. Ten powinien być do hasła "pij mleko będziesz wielki" :D ale w sumie tematy nie leżą daleko od siebie. Twoja obecność oczywiście nam pomaga. Jak widzisz ostatnio gramy w osłabieniu, Tylko że Twój nic jest już mało aktualny bo oprócz czytania również piszesz ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was
Saam ten obrazek umieściłam w ostateczności;)zamiar był nieco inny,ale cieszę się,że trafiłam:DAle u mnie fajnie się zrobiło w końcu pada śnieg i nawet napadało go troszkę,od razu nabrałam ochoty na kulig po lesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Las pod śniegiem to piękne bajkowe obrazy. Tylko raz tej zimy byłem w lesie w takich klimatach. Widoczków z okna auta nie liczę bo to nie to saamo. Czytająca :) masz już ochotnika do ciągnięcia sanek ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilę ruszam w kulig. Z konieczności będzie na czterech kołach, zupełnie nieekologiczny. Za to szybki bo kolacja czeka. Koniec pracy :classic_cool: Wiooo koniku, a jak się postarasz ..... :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was
Szerokiej i smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l O konia czterokopytnego niezwykle trudno więc proponuje sięgnąć do archiwum i dosiąść się w zależności od upodobań do odpowiednich sań l Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki, Hej, jadą w saniach panny, przy nich janosiki. Pa pa pa pa pa pa pa .... Coraz który krzyknie nie wiadomo na co, Hej, echo odpowiada, bo mu za to płacą. Pa pa pa pa pa pa pa .... l Skaldowie i Alibabki - Z kopyta kulig rwie l http://www.youtube.com/watch?v=fWw46O_Yyro l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) pozdrawiam Agnieszkę :) i witam Czytająco-Piszącą :) u mnie niestety śnieg się nie utrzymał i z kuligu nici😭 tak więc biel śniegu zastąpię bielą pościeli, saniami mogą być poduszki, tylko skąd konia wziąć ? jedyny, udomowiony pogalopował do pracy:D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na odwrót : koń by się znalazł ale chętnych sanek nie ma 😭 l Może w snach uda się coś skompletować ;) dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych kompletnych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na odwrót : koń by się znalazł ale chętnych sanek nie ma 😭 l Może w snach uda się coś skompletować ;) dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych kompletnych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Udało mi się wreszcie uciec od pracy. Można zrobić przerwę śniadaniowa. l dzień dobry ! :) l cześć Gość l hej Czytająca 🌻 l Kawa powinna być w saamo poludnie ale też będzie opóźniona. Widzę że topikowa kawa już czeka, nawet ze słodkim dodatkiem. l U mnie pogoda spacerowa. Po mroźnej nocy słońce ochoczo zabrało się za rozgrzewanie. l udanego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) a tu już wieczór sie zbliża. Czasu dzisiaj jak na lekarstwo, może wieczorkiem będzie więcej. tymczasem do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 mnie też czasu brakuje. Musiałem zostać dłużej w pracy aby się odkopać z roboty. Ale już mam dość i zbieram się do domu. Mam nadzieję że w nim nic mnie nie zaskoczy i będzie można odpocząć. Chociaż ..... tak, przypomniało mi się, kran w domu przecieka 😭 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×