Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

a ja jestem nie wyspana bo o 5 była pobudka, jutro też więc pozycja pozioma również już mi w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nawet dobrze że pada, bo spłucze, kurz i brud po zimie. Pewnie, przy takiej temperaturze, trawka na siebie zbyt długo czekać nie każe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sucho i nie pada, nawet rogalik księżyca widać, tak trochę za mgłą... to co idziemy spać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy masz następną jazdę? wybacz, pisałaś a ja zapomniałam:O Ty o 5 a ja godzinę później, tylko po co ? Wyobraź sobie, że żonkil, czując sie już znacznie lepiej, wychodzi z domu o 6 :O Idzie do garażu i tam dłubie w warsztacie. Mnie o 6 obudził zapach kawy, który pozostał po wyjściu żonkila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, chyba się pożegnamy, jestem całkiem nie do życia, może jutro będzie lepiej. Dobrej nocy Ci życzę, oraz wszystkim zaglądającym na Filtrownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam jazdę, teraz dopiero we wtorek. Po jeździe jestem dosłownie ,,dętka ,,psychicznie i fizycznie :( a trafiło mi się pojeździć wczoraj po Wrocku przez godzinę nowiutką białą Toyotą yaris,:classic_cool:jeszcze pachniała nowością, tam można było płynniej manewrować sprzęgłem, gazem i hamulcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko U mnie kolejny deszczowy dzień, za oknem szaro buro i chłodno. Wczoraj, przy pracy, albo nie wiem kiedy, chyba trochę mnie zawiało. Przeziębiłam się całkiem, kaszel mnie męczy, i męczył mnie w nocy. Mimo tego, kawa na rozbudzenie być musi :D więc zapraszam. Herbatka zielona z opuncją , kakao gorące i cappuccino też czeka. Na razie chyba jednak się położę, bo słaba jestem :( Wszystkim życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry ! :) l Na wstępie bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie topikowe blondynki. Albo inaczej : pozdrawiam wszystkie dziewczyny o jasnych włosach 🌻 l Ale blondynka to chyba nie tylko kolor włosów ? l Dzisiaj w kalendarzu : - Dzień Pozdrawiania Blondynek, - Dzień Spania w Miejscach Publicznych, - Dzień Dinozaura l Podróżując do pracy musiałem wytężać wzrok i jechać powoli. Ktoś rozlał w powietrzu dużo mleka Ciągle jest mglisto ale prognozy mówią o bezchmurnym niebie więc liczę na słońce. l Gdzieś w Polsce pojawił się pierwszy bocian. Otrzymał imię Wacek. Ciekawe czy chodzi teraz bardziej dumnie :D i ciekawe czy rzeczywiście przyleciał z ciepłych krajów czy przezimował gdzieś w ojczyźnie. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem na raty a w międzyczasie Ferdzi się pojawiła l cześć Ferdzi 🌻 dziękujemy za napoje :) trudny wybór ..... jednak kawa. Dużo zdrowia, lecz się szybko i skutecznie. Możesz także czosnkiem bo już jest po Dniu Całowania Niespodziewanego :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając przedwczoraj z pracy w lesie kątem oka kilkanaście metrów od jezdni zauważyłem białą plamę. Wydawało mi się że to drobne białe kwiatki. Widziałem to tylko ułamek sekundy więc równie dobrze mogły to być resztki śniegu, świeże wióry lub białe śmieci. Jakie kwiatki mogą być tak wcześnie? Na zawilce raczej za wcześnie więc może przebiśniegi. Wczoraj było już ciemno ale dzisiaj się zatrzymam w tym miejscu i sprawdzę czy aby wiosna już tam byla czy tylko miałem przewidzenie. Białego dużego ptaka na łąkach z daleka też widzialem ale bocian to raczej nie był. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saam musiałam już wstać bo ileż można leżakować :O Podobnie jak mi podpowiadałeś,(dziękuję za podpowiedź) użyłam czosnku, ale też imbiru. Świeży imbir zawsze mam w domu, szkoda że nie pomyślałam o tym wczoraj. Kroję imbir w plasterki, zalewam wrzątkiem, jak trochę przestygnie, dodaję miód i wyciskam do szklanki pół cytryny. Taki napój jest wspaniały, nie tylko kiedy jest się przeziębionym, ale nawet profilaktycznie w okresach jesienno zimowych. W sumie i tak było dobrze, przez całą zimę nie miałam nawet kataru. Myślę, że to zasługa grejpfrutów. Codziennie zjadam jeden duży owoc, bo bardzo lubię. Niestety, jak widać tym razem nie pomogło. Ciekawi mnie co to za biała plama w lasku. Może uda Ci się dziś dojrzeć jakie to kwiatki pokazały się tak wcześnie. Jeśli chodzi o świętowanie :D to ja ani blondynką nie jestem, ani nie sypiam w miejscach publicznych, za to mogę świętować dzień dinozaura :D bo czasem tak się czuję :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Ferdzi :) ja imbiru nie kojarzę z leczeniem przeziębienia. Nie ma u mnie takiej tradycji. Kupuję tylko mielony imbir i stosuję do kurczaka. Fajnie imbir wygląda ale nigdy nie kupowałem bo nie wiedzialem jak go wykorzystać. Mam nadzieję że nie zapomnę sprawdzić mojego znaleziska w lesie. Za chwilę ruszam w tamtą stronę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Pozdrawiam w takim razie samą siebie i Daa :) ona też blondynka, tyle, że nieobecna :(, no i może pozdrowię też blondynów którzy tu zaglądną ;) o Ferdzi :) widocznie mieszanka z imbirem postawiła Cię na nogi. Tej zimy nie używałam imbiru ale innymi czasy bardzo często. Kupowałam mały kawałek by nie zdążył wyschnąć. Kroiłam świeży imbir w plasterki i kilka dodawałam do mojej zielonej herbaty. Fajnie smakuje, lekko pikantnie ale aromatycznie, smak nie ma porównania, może trochę jak pikantna melisa. Imbir z herbatą podnosi lekko ciśnienie poprawiając krążenie. Oczywiście jest też antyseptyczny czyli wygania zaraze :D o Saam :) czy Ty używasz jeszcze innej opcji niż Opera w telefonie? bo ostatnio to nieciekawie działa. Ale może to mój wysłużony telefon się leni :-O też ciekawi mnie co to takiego białego było ? o Acha... Ferdzi, a jak Twoje wyniki z tarczycy ? i co z dusznościami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa, też cieplutko Cię pozdrawiam bo jak sama piszesz masz blond włosy, ale czy zawsze byłaś blondi ? czy może zmieniłaś swój naturalny kolor? Saam, imbir świeży, jest naprawdę bardzo skuteczny, na przeziębienia i wszelkie wirusy. Można kupić niewiele, bo teraz jest w stałej sprzedaży i zawsze można dokupić jak się skończy. Kiedyś przechowywałam w lodówce, tam gdzie warzywa, bo też jak Calinessa, bałam się że mi wyschnie, ale to nie był dobry pomysł. Teraz przechowuję go zwyczajnie nie parapecie okna w kuchni w pudełku, razem z pomidorami czy cytryną. Nic mu się nie dzieje, nie wysycha, nie gnije, wręcz, zauważyłam nawet, że wypuścił jakby mały korzonek:D Saam, jeśli gotowałeś kiedyś flaczki cielęce, czy wołowe, to do nich świeży imbir, jak najbardziej, a poza tym wszędzie tam gdzie chcesz podkreślić ostrość, a nie koniecznie musi to być chili. W każdym razie imbir ma mnóstwo wspaniałych właściwości i warto go używać przez cały rok. Nie zapomnij zatrzymać się przy białej plamie...i szczęśliwego powrotu do domku. Calinessa, jesteś pewnie już po pracy, czy teraz jutro idziesz na nocną zmianę ? Czy dziś czujesz się już lepiej niż wczoraj ? Mam nadzieję, że Ciebie nie złapał żaden wirus, jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przeoczyłam pytanie, tz przeczytałam ale zapomniałam odpisać, eh skleroza :O Tak, wyniki z tarczycy miałam w normie. Moje duszności a raczej ucisk na tchawicę i krtań trochę zelżały, nie wiem, być może rzeczywiście za dużo miałam stresów i organizm już się buntował. Na razie się uspokoiłam i mam nadzieję, że już tak zostanie, w razie czego mam jeszcze tabsy na uspokojenie, ale póki co to ich nie zażywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
witam przedwieczornie l cześć Celinko 🌻 mam trzy przeglądarki w telefonie ale używam tylko opery , najlepiej się sprawdza . twój telefon jest nowszy więc powinna opera lepiej działać . ten post piszę z opery ale pierwszy raz przy użyciu mikrofonu. to próba więc wybacz niedoskonałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisanie z mikrofonem nie jest wcale takie proste , ale pewnie gdybym poćwiczył to to byłoby to bardzo pomocny gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich zagladajacych na Filtrownie. Obecne dni przebiegaja u mnie pod haslem "robota kocha glupiego". Ale co zrobic. Byle do wiosny. O czym macie ochote dzisiaj pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dobrze wypatrzyłem takie małe kwiaty podczas.jazdy to znaczy że z moim wzrokiem nie jest az tak źle może więc zupełnie niepotrzebnie udałem się do pewnej pani która głęboko popatrzyła w moje oczy i kazała zostawić okulary do jutra i dlatego między innymi postanowiłem posługiwać się dzisiaj mikrofonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - z okularami czy bez - sa rozne cwiczenia na wzrok. Poszukaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeden post gdzieś zaginął więc jeszcze raz piszę biała plama w lesie to jednak były kwiaty. to znaczy to są kwiaty bo ciągle jeszcze kwitną z pewnością to przebiśniegi , sprawdziłem, dotkałem. jak na razie to największe symptomy wiosny w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Przebisniegi w lutym? Troche wczesnie chyba. Klimat sie zmienia. Zobaczymy jakie bedzie lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zuziu 🌻 tematy na dziś są na początku dnia mówimy dziś o blondynkach o spaniu w miejscach publicznych i o dinozaurach okulary noszę już od dłuższego czasu więc cwiczenia chyba niewiele by pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nieprawda. Gadamy o imbirze, przebisniegach i okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu , też byłem zdziwiony tym kwiatkami , dlatego wysiadłem i sprawdzilem ale w sumie od dłuższego czasu temperatury są już dość wysokie i sporo słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadamy o wszystkim ale to ma związek z wymienionymi przeze mnie tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×