Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Nie może być tak Celinko że w telefonie inna stopka. Może nie odświeżyłaś strony :D l Dzisiaj było ponadplanowe pracowanie, występy gościnne. Jutro niestety zwykłe 11 godzin. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? w telefonie dalej tamta stopka a teraz z laptopa piszę, w laptopie wiem jak odswiezyć stronę ale w telefonie??? chyba go wyłącze i włącze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniny niestety w domu nie znalazłem. Muszę zadowolić się swininą plywajacą w zupie. Nie wiem w jakiej bo jeszcze w gary nie zagladałem :p l Dobrze że Danusia zaprosiła do tańca w południe. Teraz to ani nogą ani ręka nie chciałoby mi się ruszać :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,teraz tez bym nie zatanczyla ,nawet przytulanga ,okropnie sie czuje ,ale jutro mozemy znow sie pokrecic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) wygląda na to że masz dwa loginy. Szukamy różnicy :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagrzalam sobie mieszkanie i ide sie wypluskac i przylozyc glowe do pusi .Jak tak dalej pojdzie ,to niedlugo i ja bede chodzila spac z kurami .Ale spiaca nie jestem ,tylko coraz czesciej zle sie dzieje w moim globusie 😭 Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już mam oczy na zapałkach:-o i trzeba by zacząć rytuał przygotowań do snu, może obejrzę jakiś film, Orange za cierpliwość podczas ostatniej awarii zasiliła mi wypożyczalnie filmów w tv na kwote 100 zł :) zobaczę co tam mają... zaraz jeszcze machnę z wył. i wł. telefonu by zobaczyć czy już jest nowa stopcia:) o dobrej nocy i wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
na razie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry! :) l W kalendarzu popularne imieniny dzisiaj : Danuty,Jana, Emilii. l Śpieszę więc z życzeniami dla topikowej koleżanki Danusi. A w ręce 3mam piękne róże 🌻 🌻 🌻 oczywiście czerwone. Dużo zdrowia, mnóstwo powodów do uśmiechu i szeregu przyjemnych okazji do wydawania nagromadzonej góry pieniędzy :) l Za oknem pochmurno i dość chłodno. Lato widać też jeszcze nie doszło :p l Znalazłem info że dzisiaj Ogólnopolski Dzień Przytulania. Czekam więc na swoje ofiary :classic_cool: najlepiej z rana gdy sił cały magazyn :p l Zagadka na dziś : wchodzi jednym uchem, wychodzi drugim uchem a pomimo tego zostaje w głowie. Co to takiego??? l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Tak mi się dobrze przytulało do poduszki aż wstawać się nie chciało😭 Ale to pewnie przez dzisiejsze święto też ;) a jest dzisiaj: Dzień Przytulania Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę te drugie to bardziej niepokojące bo ponoć podstępne i nie boli ale gdy już coś trzaśnie to zaczyna się kłopot na śmierć i życie :-o Kości robią się w strukturze jak coś w rodzaju pumeksu i otworki robią się coraz większe, kość jest coraz słabsza i zaczyna się łamać. Z jakichs złożonych przyczyn ucieka wapno z organizmu. Pierwsze święto zdecydowanie przyjemniejsze, przytuliłam już moje koty :)można się przytulać do drzew, pomaga to pozbyć się niekorzystnych ładunków, którymi elektryzuje nas codziennie otoczenie pełne sztucznych tworzyw. Oczywiście przytulenie do wody(prysznic, kąpiel) też ma takie działanie :) Ferdzi już pewnie na wyspach, przytula rodzinkę.... Was też przytulam delikatnie by sobie ktoś nie pomyślał czegoś zdrożnego :D ale w myślach przytulam o wiele mocniej :P widze, że Saam mnie ubiegł ale już nie będę zmieniała tego co napisałam. o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 ja tam od razu przytulam mocno :classic_cool: trzeba wiedzieć co się chce i akcentować to ;) :p Nie mogłaś mi wcześniej przypomnieć że Danusia lubi frezje? :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) nawet Danusi awatar to mówi, o tych frezjach:D jesteś zdecydowanym mężczyzną co do decyzji a ja słaba kobietka widocznie mówię ,,nie,, a myślę ,,tak,, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Bardzo Wam dziekuje za zyczenia 👄 Saam ,jesli jeszcze masz troche sil .przytul mnie mocno :-) Cal ,ten piekny bukiet moich ukochanych frezji wzruszyl mnie i oczy zrobily sie mokre 👄.Pewnie dzis otrzmam kwiatki ,ale czy frezje to watpie ,chociaz znajac mojego zonkilka .bedzie objezdzal wszystkie kwiaciarnie :-) Dzis nie mialam czasu na 'dochodzenie ',tylko od razu wzielam sie za dzialanie w kuchni ,wszak po poludniu zjawia sie goscie 😭 :D.Placek juz sie piecze ,miesko zaraz bede piekla ,no i juz ugotowalam obiad ,zupe koperkowa bo dawno nie bylo zupy . Teraz czestujcie sie i pijcie (o ile dobrze sie wklei ) http://domowe-wypieki.com/wp-content/uploads/2012/08/IMG_9205.jpg http://hiperogloszenia.pl/x-pl/inz/367/367736-sprzedam-wino-owocowe-imieninowe-70-rok-2.jpg Dobrego Dnia Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczestunek przeszedl ,ciesze sie ,wlasnie taki placuszek pieke . Teraz dalej ide dzialac ,bede smazyc nalesnii z serem do zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) zanim się zlikwiduje spacje między schow a przecinkiem w Twoim linku widać nie jaśka tylko Linde z karabinem i brutalno-wulgarną groźbą :D :D ale doszłam do jaśka najbardziej wyprzytulanym facetem świata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu :) to może lepiej że ja przynioslem róże, nie będzie monotematycznie w Twoim wazonie. Uważaj na swoje żeberka, przed chwilą dźwigałem dwie dwudziestokilowe butle z wodą źródlaną i mogę teraz nie mieć wyczucia w przytuleniu :D Dziękujemy za ciasto i wino. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowym rozwiązaniem zagadki była dzida :D :p ale Celinki odpowiedź (kilof) również zaliczamy :D Ostatnio często pada odpowiedź że to szydlło :D l lt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×