Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dobry wieczór :) cześć Zuziu 🌻 dziękuję za wiosenną uśmiechniętą kolację. Nie wiem jakie w tym roku są trendy urlopowe. Myślę że w kraju najbezpieczniej i chyba jednak najtaniej. Poza tym nie bez znaczenia jest wspomaganie ojczystego współczynnika wzrostu gospodarczego i zasilanie krajowego systemu podatkowego. Więc Bałtyk, góry lub Mazury. Ja nie znam się zbytnio na urlopowaniu bo należę do tych ludzi którzy środki na ten cel przeznaczają na sufity, ściany i podłogi. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, dobry ;) Witajcie 👄 Liness Liness Liness ;):D dużo tu o mnie, i do mnie dziś było ...jak miło ...;) Dziękuje za cenne rady... ale gardło już mnie nie boli ...;):D :D może i kiedyś z nich skorzystam ...;) Maribell, miło było zmów Cię dziś widzieć, i to uśmiechniętą 👄 odwzajemniam usta ...;) Ferdżi :) dziękuje za liściastą czerwoną herbatkę poranna ...:) taką sobie co rano robię to termosu ...;) Daa:) jak to miło czytać, że już u Ciebie lepiej ze zdrowiem ...:) Magdo :) uśmiech byłby dziś miłe widziany ...;) ja przesyłam :) Saam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o Cześć Zuzia :) ja podpowiadam: urlop nad morzem, zwłaszcza, że masz o połowe bliżej niż ja. Chyba, że masz uczulenie na sól morską :D to wybierz jezioro. Dzięki za wirtualną kolacyjkę :) o Saam :) bidaczku:( to pewnie Ci usta podrażniło? chyba nie ssałeś surowego imbiru? :D ja wcale nie ssam tylko piję herbatę z nim w plasterkach, on tylko sobie jest na dnie szklanki. Tak około 4-5 cienkich plasterków. Nawet z kilkoma dolewkami wody ten imbir dalej wydziela aromat i smak. o Daa :) ufff...to dobra nowina :) za dużo ostatnio emocji było. Niestety starość nie radość :( podobno pracujemy sobie na nią od młodu😭 Tylko gdy się jest młodym i nic nie dolega to kto myśli o starosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha, Liness ;) moje wszystkie koleżanki są niesamowite ...;) ale ta jedna ...no ...szczególnie bliska sercu ... ❤️ ...ale na lody chodzę sam...żeby nie było ...;):D taka samotność w tłumie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) a to tak zawsze jest, że z mnóstwa koleżanek czy kolegów tylko jedna osoba jest nieco bliższa ;) :D choć są też rekordziści wielokrotni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ,czekasz na Madzie ,my tez czekamy ,a ona nie pokazuje sie ,moze trzeba ja glosno wolac przy pomocy jakiejs piosenki .Tak jak wczoraj Ferdzi mnie wolala i ja uslyszalam :-) Saam ,na poraznione usteczka teraz powinienes possac loda :-p Ja dzis jadlam w McDonaldsie dla towarzystwa i pilam cappuccino .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Liness :) mnie sie trzyma dużo fajnych znajomych, ale mało kto zapada głęboko w serce ...;) Daa:) no to mnie teraz zastrzeliłaś ...:( ;) bo i owszem miło by było gdyby Magda zajrzała ...ale Ona bywa bardzo zajęta ...:( tylko ja tak naprawdę nie wiem jaką nutką Ją wywołać ...;) ale coś pomyśle ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Saam zakupił coś ciekawego i już ma jakąś koncepcję ? o Daa :) mojego gongu wczoraj nie usłyszałaś bo pewnie brzmiał jak gary w kuchni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wersja Stachurkiego lepiej brzmi ale już za późno :) o Szariku :) nie zwracaj sobie nami głowy jeśli nasza piana Cię drażni ;) nam się dobrze w niej siedzi :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie Olivier :-) Madzia ,miej zesz litosc dla nas ,a w szczegolnosci dla Oliviera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Skoczyłem tylko się wykapać,patrzę a tu wszedzie piana. Pomyślałem,ale ja przecież szczepiony. Jak to dobrze,że ja już nie mam żony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D Co się dzieje ? jak mi miło, że o mnie tyle rozmawiacie ;) to za sprawą Oliviera;) widzę, że masz sporo życzliwych osób wokół siebie :) Oliwier dziękuję za pozdrowienia i uśmiech i również pozdrawiam i przesyłam uśmiech najpiękniejszy z możliwych:D Jak wypoczynek w lesie? widziałęś ślady wiosny?dobrze że nie chorujesz, tak trzymaj:) Dziewczyny naprawdę trudno Was nie lubić:) jesteście wyjątkowe i niezastąpione ;) Sam niedługo stanies się prawdziwym budowlańcem...fajnie będzie można skorzystać z Twoich rad. Kochani przesyłam Wam serdeczności i podziękowania za życzliwą (mam nadzieję) pamięć, Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo ;):D:D 👄 👄👄 To tak na szybko odp. na Twoją odpowiedz ...;) :D ...a zaraz będzie cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez Cie wycmokam :-) 👄 i ide do lozka ,jestem klapnieta Dobranoc Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo ;) ależ pozdrawiać Ciebie to sama przyjemność ...;) dziękuje za ten cudny i szczery uśmiech 👄 nie ma nic piękniejszego niż uśmiech ...;) Tak, zdrowo się czuję, bo w zdrowym ciele zdrowy duch ... jak wiesz:) Dziękuje, że wspomniałaś o lesie...wiosna sie ociąga troszkę, ale mrugnęła do mnie oczkiem ...;):D wiec było miło i fajnie na wycieczce ...:) Dobrej nocy dla Ciebie 👄 Dobrej nocy Liness 🌼 Dobrej nocy Daa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×