Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

No wlasnie nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Daa zauważyła zmiany i u mnie w awatarki ...;) tak, zamieniłem tamten na piękną skrzypaczkę ...;) Imienin dziś nie obchodzę...ani nigdy indziej ...:) tylko urodzinki..ale już były ...;) ekranik mam niestety dziś tylko malutki ...ale jakoś dojrzałem tę Księżniczkę ...do góry nogami ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zauważyłam przemianę Oliviera ;) mam nadzieję, że to tylko awatar a osobowość męska została ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Olivier ,a niby nie jestem spostrzegawcza ,a juz na pewno w terenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam juz ostatecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne teraz te puszki i butelki coli, dzisiaj widziałam jak para kupiła sobie "mąż" i "żona" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się zmywam ;) dosłownie i w przenośni ;)i ostatecznie:) dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness ;) miło, że i Ty zauważyłaś ... No pewnie, że pozostała :D On (avatarek) wyraża tylko moje zainteresowania ...a nie moją osobę ... pokręciłem coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się zmywacie/znikacie...i to nieodwołalnie, niezaprzeczalne, i szybciej niż myślałem ...;):D No to dobrej i spokojnej ...i kolorowych snów ...:) a pobudki nie za wcześnie 💤 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kolej na moją dobranockę. Napis dopatrzyłem więc może mnie też się przyśni jakaś księżniczka. Byle nie z bajki bo z fikcyją postacią można tylko fikcyjnie :p l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych wójtowych ..... ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czwartkowo jeszcze tylko jutro i znów weekend :D Dziś 28 maja Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Just oraz Balladyna, Bogurad, Emil, German, Heladia, Heladiusz, Herkulan, Ignacy, Justyna, Lucjusz, Łucjusz, Wiktor, Wilhelm, Wolrad Przysłowie: „Częste deszcze w całym maju chleb i siano nam dają” Nietypowe święta: Dzień Bez Prezerwatywy Myślę że takie święto to mężczyźni bardzo chętnie chcieliby celebrować każdego dnia :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam, co tu wczoraj wyczynialiście i cieszy mnie bardzo że było wesoło i gwarno:D Co prawda, było coś o samorządzie, a że ja do rządzących nie należę, to mogę tylko napisać...brawo dla rządzących na tym topiku, bo robią to sprawiedliwie i mądrze 👄 Zielona księżniczko, cieszę się że częściej tu przybywasz👄 Olivier , nawet jeśli nie Twoje imieniny były wczoraj, to i tak życzę Ci wszystkiego co najlepsze👄 Dlaczego nie obchodzisz imienin? Tylko na Śląsku obchodzą wyłącznie urodziny, czyżbyś pochodził z tamtego rejonu ? Awatarek piękny, od razu widać, że jesteś koneserem muzyki i pięknych kobiet :D Daa, cieszę się że badanie przeszło bez utrudnień, wynik będzie dobry bo inny być nie może👄 Calinessa, napisz kiedy ten egzamin masz, bo coś tajemnicza się zrobiłaś w tym temacie a wiesz przecież, że chcemy trzymać mocno zaciśnięte kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, napisz czy udały się zakupy w Castoramie. Czy już wiesz z jakich materiałów będzie która ściana ? Czego dotyczyć będzie narada ? Jejku, wybacz, że tak Cię ciągnę za język, ale sprawy remontowe, to jest to co bardzo lubię i chciałabym wiedzieć na ten temat jak najwięcej, więc nie gniewaj się za moje wścibstwo👄 Zapraszam Cię na kawusię http://kawa.duzy.net.pl/wp-content/uploads/2013/06/P1130528.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ...coz za dzien :Dnawet nie wiedzialam ze dzis BEZ....PREZERWATYWY Dzien:D...no to odrazu bedziemy wiedzieli kto obchodzil ten dzien za 9 miesiecy ;) Oczywiscie bedziemy celebrowac a jakze-swieto to rzecz swieta :Dtrzeba sie dostosowac :D:classic_cool: https://www.youtube.com/watch?v=05Qdu0jkihU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znów zapowiada się pochmurny dzień. Oby wreszcie przestało padać i było trochę cieplej. Dziś pewnie się wybiorę na łazęgę po sklepach :D choć myślę że nie wcześniej aż będzie pewne że nie siknie z góry, bo co to za przyjemność chodzenia w deszczu. Wczoraj wróciłam lekko podziębiona, w gardle drapało i bałam się że mnie rozłoży jakieś świństwo, ale szybko zareagowałam. Zrobiłam sobie herbatkę imbirowo-cytrynową , oczywiście plasterki imbiru gryzłam i dziś rano, nawet śladu po drapaniu w gardle. No zmykam już, i tak zaśmieciłam pół stronki :D Miłego dnia życzę wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ja tam moge i bez prezerwatywy ,nic mi juz nie grozi :-p Ferdzi ,zycze udaanych zakupow ,mysle ,ze powiesz co kupilas ,hę ? No nie ,musze konczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wstać...o ósmej, za oknem kukanie kukułki, mnóstwo słońca, błękit nieba i zieloność wszędzie :) nawet na topiku Zielona już zazieleniła... wprawdzie czerwona ta puszka ale co tam ;):D o Ferdzi :) powiem szczerze, że u mnie prezerwatywy w stosowaniu są rzadkością ;) a gdy już były z ciekawości jakich to obiecanych doznań dają zawsze potem przychodziło odczucie, że nie ma to jak bez...:P oczywiście jeśli się często zmienia partnerkę bądź partnera to uważam, że zdecydowanie lepiej używać. Jeśli chodzi o jazdy to wciąż z przyjemnością się doskonalę a nie piszę o tym bo już nie chcę przynudzać, zmieniam instruktorów jak rękawiczki:P i jestem miło zaskoczona jacy potrafią być mili i ciekawi faceci ;) :D książkę można by napisać :D o kurcze coś się zachmurzyło zanim skończyłam pisać więc http://id.joe.pl/sub_images/pictures/a8fb6e1963d5225dd0c39114ba37f642_th2.gif o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Zielona 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l siemka Celinko 🌻 l Wiekszym problemem jest świętowanie Dnia z Gumką. Trzeba i gumkę mieć i kogoś do gumki. I jeszcze trochę sprytu aby ją właściwie założyć. Dzień bez Gumki to łatwizna. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mam chyba omamy bo wydawalo mi sie ,ze ktos puka do drzwi ,a tam nikogo niet :-) Musze zrobic sobie oko ,bo juz pozno ,a ja dzis powoli dochodze i moze rzeczywiscie ktos przyjdzie ,a ja taka saute:-) Ci moi panowe chca jechac na tluczene szkla tzw. polter przed weselem ,a to jest w srode .Oczywiscie nie mam wyjscia i pojade z nimi ,ale tłuc sie tyle kilometrow na kilka godzin ,nie chce mi sie .Gdy juz tam bede to bede sie cieszyc ,ale nie lubie drogi powrotnej ,ciagnie sie w nieskonczonosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...:D teraz widzę, że zapomniałam powiedzieć dzisiaj "dzień dobry" :) to nie zdarzyło mi się od kiedy tu piszę zatem przepraszam:) w zamyśle miałam to zrobić tak jak czasem robi Saam po krótkim wstępie ale się rozpisałam i gra wstępna :D tak mnie pochłonęła widocznie:P jeszcze zakładanie prezerwatywy...no wybaczcie;):P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) a co Ci szkodzi, jedziesz samochodem ze swoimi więc będziesz pod opieką :) szkoda, że nie masz netu w telefonie bo w drodze powrotnej pisała byś z nami i jeszcze by Ci czasu zabrakło na opisanie co było ciekawego na wieczorze kawalerskim :):D:P bo pewnie M Ci opowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) a co to jest "tluczene szkla tzw. polter przed weselem"? Kiedy masz to wesele, w najbliższą sobotę? l Celinko :) nawet nie zauważyłem braku dzień dobry. A może Ty wcale nie wychodzilaś z filtrowni ? Piszesz że gumki nie zrobiły na Tobie wrażenia. Może nie zakupilaś tych specjalistycznych które mają dobre wrażenia właśnie robić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×