Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Witam Wszystkich :) o Zmiany to zmiany, też postanowiłam coś od dzisiaj zmienić i zacznę od zmiany ręczników jeśli już takie święto dzisiaj mamy :) o Zielona :) cmokaj, cmokaj myślę, że nikt nie będzie stawiał oporów :P...odcmokuję ;) u mnie dzień lenia nie wypali choćbym nie wiem jak chciała ale życzę by chociaż Tobie wyszło :) o Ferdzi :) dzięki za herbatkę :) pisałaś, że masz z klerowstwem:D do czynienia i to całkiem miło :) mimo, że z drugiej strony jesteś na ,,bakier,,. Troche się w tym pogubiłam, wybacz :D ale mniejsza o to...oby fachowcy okazali się fachowcami i wszystko poszło po Twojej myśli :) o Daa :) trudno, ludzie(połowa Polaków) lubią narzekać, zaperzać się, słuchać i wierzyć w obietnice by potem znów mieć na co narzekać :D....a może nuż widelec łyżka którejś opcji uda się zrobić coś dobrego dla nas by utrzymać swoje stołki. Postanowiłam tak podejść do sprawy ;) na razie ciesze się, że od połowy czerwca będzie łatwiej na teorii państwowej jeśli chodzi o kurs prawa jazdy:classic_cool: o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowe a/h/o/j ! mocno zapracowane na dodatek robota się nie klei 😭 i nie posuwa l cześć Ferdzi 🌻 l hej Zielona 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l siemka Celinko 🌻 l ukłony Zuziu 🌻 l Dobrze że kawy i usmiechów na topiku nie brakuje, łatwiej będzie przetrwać poniedziałek l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie nowego prezydenta proszę o więcej optymizmu. Już jest wybrany i narzekanie niczego nie zmieni. Trzeba dać człowiekowi szansę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...wyraz "nuż" jest w innym kontekście niż sztućce chociaż można też napisać ,,nóż widelec łyżka'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) "nuż" jest w porządku. Łyżka tylko mi nie pasuje do tego towarzystwa. "Nuż widelec" już mowi wszystko. Ale jeżeli ktoś jest fanem trójkątów to może łyżkę też dołączyć A propos trójkątów, potrzebuję wzór na wysokość trójkąta prostokatnego równoramiennego i wzór na długość przeciwprostokątnej. W danych jest podana długość ramion - 100 cm. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo bardzo chętnie wypiję po pracy. Ale będzie to dopiero wieczorem bo po drodze muszę zrobić zaopatrzenie w castoramie., Jednak jakoś mam odawy przed nieszaniem piwa z mlekiem. Nawet jeżeli to ostatnie jest pod postacią lodu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) juz kiedys tłumaczyłem że z fotkami jest problem. Nie nogę z telefonu wrzucać na przechowalnie. jedynie mogę wysłać na pocztę. I byłoby to zdjęcie z telefonu a więc marnej jakości. Zresztą jeszcze bardzo daleka droga. Poza tym nie będzie to nic nadzwyczajnego czym można się chwalić. A lustra możesz na żywo zobaczyć w swojej castlramie, być może będzie takie saamo. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ...:) Dziękuje Liness:) wyjazd bardzo udany był ...choć z pogodą było rożnie ...ale i tak było rewelacyjnie ...;) Widzę, że Siostra wreszcie się pokazała po dłuuugiej nieobecności ...;) no super super ;) miło znów widzieć :D Miłego popołudnia wszystkim życzę ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem niby jeszcze jasno na dworze, ale jakieś ciężkie chmury znów napłynęły i już ręce opadają:( Panowie oczywiście byli, tyle że nie o 11 a o 13 30. No, ale najważniejsze że się w końcu zjawili. Niestety, odechciało mi się wszystkiego, bo przyjechali naprawiać rurę, gołymi rekami Jednym słowem odkopano, stwierdzono że rzeczywiście rura została uszkodzona w dwóch miejscach i trzeba ją wymienić na długości 1 metra. Zostało wszystko odkopane i zostawione do jutra. Podobno mają przyjechać raniutko i to zrobić, pożyjemy zobaczymy, oby tylko nie lało w nocy, bo się pochlastam 😭 Byłam też wreszcie u rodzinnego i zaaplikował mi porządne tabsy z zastrzeżeniem, że jak nie pomogą to zastrzyki. eh..życie:( Mam dziś bardzo kiepski nastrój i weny do pisania ani za grosz. Może napiszę tylko do Calinessy, że zakupiłam tą herbatkę w Rossmanie i właśnie ją piję i....matko jedyna, jak ja nie cierpię perfumowanych herbat :O tego praktycznie nie da się pić:O Nie wylałam tylko dlatego że pisałaś o jej właściwościach. Jeśli to się potwierdzi, to jest szansa że nie wyrzucę reszty :D Saam, nie kryguj się tu słabym aparatem w fonie, przecież skoro masz w nim net, to znaczy że taki stary nie jest, a aparat ma przynajmniej 3 mega, więc nie jest tak źle. Możesz założyć sobie konto na garnku, albo fotosiku i tam je umieszczać, wszystkim będzie łatwiej je oglądnąć, ale jak nie chcesz to wystarczy że prześlesz do jednej z nas, resztą ta obdarowana się zajmie :D Wszystkich miło pozdrawiam i uciekam już od kompa, bo padam ze zmęczenia. Dobrej spokojnej nocy Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Jak echa powyborcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
wczesnowieczorne heloł l hej Olivier l Ja politykę odstawiłem już na odległe tory, znaczy na bocznicę. Jakie mogą być echa jak nawet nie mam czasu Wiadomości obejrzeć, dopiero wracam do domu. Ja nie jestem rozczarowany wynikiem wyborów. A czy będę rozczarowany prezydentem elektem to się okaże śledząc jego poczynania. l Ferdzi :) właśnie nie mogę z telefonu przesyłać plików na platformy internetowe. Jeżeli będzie co pokazać to skorzystam z Twojej rady. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty Saam myślisz że ci ktoś uwierzy w te banialuki ? kłamstwo kłamstwem poganiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc a Ty jestes zawsze prawdomowny tak ? Klamiesz jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) nie ustosunkuję się bo nie rozumiem czego dotyczą zarzuty. Poza tym zdecydowanie wolę randki w jasno :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to innym razem bo obecnie szykuję się na spotkanie z poduszkami. Będzie się działo ....... oczywiście pod warunkiem że przytrafi mi się ciekawy i realistyczny sen ;) l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych mleczno - chmielowych ..... l do juterka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorno-nocnie:) o miałam już nie pisać ale odpiszę do Ferdzi :) bo może masz inną herbatkę? moja jest Bio-Active. Ładnie pachnie ale to zasługa pozostałych składników oprócz żurawiny(jest jej najwięcej), granatu, yerba mate i guarany a są to:kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, owoc aronii, owoc maliny, płatki kwiatu róży i płatki kwiatu krokosza barwierskiego, którego to nie znam. Pewnie taka mieszanka aromatycznych owoców i kwiatów daje wrażenie perfumy. Natura też pięknie pachnie, mnie akurat takie aromaty miło nastrajają ;) pozdrawiam gościnną Zuzię:) i zrelaksowanego Oliviera :) gości też pozdrawiam :) i wszystkim życzę miłej nocki no i tych snów świątecznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim mam nadzieję, że dla Was będzie dobry i słoneczny, u mnie niestety ciąg dalszy deszczu :( Dziś Dzień Matki, ale o tym chyba przypominać nie trzeba. Imieniny obchodzą: Ewelina, Filip, Paulina oraz Adalwin, Adalwina, Alwin, Alwina, Angelika, Eleuteria, Eleuteriusz, Eleutery, Emil, Filip Neriusz, Karp, Kwadrat, Lambert, Lamberta, Teodor, Więcemił, Zachariasz, Zachary Przysłowie: „Jak w maju plucha, to w czerwcu posucha” To jest niesprawiedliwe, zawsze więcej jest męskich imion niż damskich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe święta: Europejski Dzień Sąsiada Myślę że każde z nas ma jakiegoś sąsiada, więc możemy z tego tytuł też poświętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia i najlepsze życzenia dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, koniec spania👄 Calinessa, no dokładnie kupiłam tą herbatkę, wszystkie składniki przez Ciebie wymienione tam są :D Może coś mi się pochrzaniło ze smakiem, bo ostatnio nawet zielonej pic nie mogę, jakoś też mnie odrzuca:( Saam, jeśli się coś chce to się da :D:P Gdybyś chciał, to bez problemu zrzuciłbyś fotki do kompa. Jeśli nie masz programu do fona, to może w nim masz kartę pamięci, wystarczy ją wyciągnąć i włożyć do kompa, przy pomocy czytnika kart. Co ja się tu będę wymądrzać, Ty dobrze wiesz że jak zechcesz to ściągniesz i wyślesz fotki, chyba że nie chcesz, to gorzej jakby się nie dało:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o dziwo, panowie już byli, niestety znów nie skończyli pracy, jeszcze muszą połączenie zapiankować. Czy coś to da, nie wiem. Zapowiedziałam im tylko żeby partaniny nie zrobili, bym znów nie musiała ich wzywać. Najgorsze, że znów będzie świeża ziemia, nie ubita i znów nie mogę tam nic robić, muszę czekać na wibrato, i uleżenie się ziemi ...eh...cierpliwości do tego wszystkiego już brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, już znikam, narzekania na dziś dosyć :D Trzymajcie się cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobr 🖐️ Ferdzi ,nie spie wcale juz druga noc 😭 Niestety musze sie zbierac ,jade na Tomografie ,nerwy siegaja zenitu a to juz chyba z 10 badanie 😭 Dobrego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×