Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Salve 🖐️ Juz pierwsze zakupy poczynilam ,zaczynam od zakietow ,czyli od gory :-) Zamowilam 2 ,ten; http://modbis.pl/product-pol-4169-Zakiet-damski-Krystyna-IX-wiosenna-kreacja-z-dzianiny-.html i ten ; http://modbis.pl/product-pol-2439-Zakiet-damski-Krystyna-II-jesienna-kreacja-z-dzianiny-.html ,pewnie odesle bo beda za duze ,nie ma mniejszych numerow 😭 Musze okurzyc chalupe ,a chce mi sie ze hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) podobnie jak w naszym języku wiele może być form włoskiego pożegnania, zależy od sytuacji bądź stopnia znajomości. Może to być również ciao czyli nasze cześć. Do widzenia to arrivederci. Addio to jeśli chcemy powiedzieć żegnaj. Do zobaczenia to po włosku ci vediamo. Inne pożegnania: Ci vediamo domani - Do zobaczenia jutro A presto - Do zobaczenia wkrótce A domani - Do jutra A stasera - Do zobaczenia dziś wieczorem l Oczywiście wspomagalem się słownikiem ale niektóre z nich się pamięta z czas kiedy włoska piosenka była bardzo modna. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) 44 to chyba w saam raz na mnie :classic_cool: będziemy się wymieniać marynarkami :D Bierz tą pierwszą, znaczy fuksję. Nie wiem dokładnie jak wygląda ale brzmi lepiej niż czarny. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) czy ja mogę również poprzebierać sobie modelki ? A pomiędzy jedną a drugą sukienką są w bieliźnie czy na naguska. Bo jeśli to drugie to nie wiem czy mi wypada ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty Samie ,44 ? ,owinelabym sie dookola :D Widze ,ze juz nie ma tego rozmiaru ktory zamawialam ,bo zakiet w tym numerze byl jeden i usuneli ten numer .W piatek juz otrzymam ,wiec zobacze ,jesli bedzie troche za luzny to zostawie ,ale w biuscie mam teraz po chorobie 5 cm mniej 😭 :D:D. Zagrajmy po wlosku :-) https://www.youtube.com/watch?v=qKe4zSbeO1A Ach ,ach ,juz mnie bierze :D ,jestem zbyt romantyczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,jesli zakiet bedzie duzo za duzy to moge Ci podarowac ,podaj adres to wysle ,a moze nawet przyjade 'wesolym autobusem ':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) dzisiaj wiele świąt w kalendarzu, trzeba tylko z zacięciem szukać. Na przykład w dacie są dwie dwójki. Można powiedzieć że to ładna para. Albo nawet dwie pary bo para to dwoje. Ich dziecko (suma) to miesiąc. Też jest parzysty. Nawet Ty podałaś kawę do pary albo dla pary. Tylko nie mów że to wszystko to zbieg okoliczności w związku z Dniem Pary jaki dzisiaj przypada. Większość filtrowników jest do pary więc również może z tego powodu poswietować. Na Twoje ręce albo nawet na parę rąk życzenia wszystkiego najlepszego dla syna. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podnieca Al Bano :D ,spojrz jak on na nia patrzy ,och te oczy . Zakochac sie i umrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) z góry dziękuję. Jak już mi podarujesz żakiet to sobie go przerobię na frak. Dokupię katarynkę i otworzę działalność. Może wreszcie się dorobię. Aha, jeszcze papuga kolorowa by się przydała :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taki towar i to na dodatek w czerwonej sukience to ja bym też patrzył najlepiej jak umiem. Pewnie od tego patrzenia to by mi się dwukrotnie powiększyły .... źrenice.;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 do Twoich pyz też mi się oczy usmiechają. Mój sposób na pyzy to dobrze wybrać w sklepowej lodówce. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia pyzy tez raczej kupuję ale dawno tego nie robiłam. u mnie dzisiaj w miarę klasycznie: utłuczone ziemniaczki na puure ze szczypiorkiem, masłem i sporą łyżką jogurtu greckiego, marchewka z groszkiem oraz kotlet z cyca kurzego :D o Saam :) musiał ten Włoch Cię nieźle nastroić :D aż za bardzo! bo gdzie Twoja dyplomacja?😭 jakoś nie pasuje do Ciebie byś na kobietę mówił "towar" :-O ;) :D A modelki to jeśli saame nie pokażą tego i owego to tylko w ubrankach choć czasem skąpych. Jedynie projektanci mody i krawcy pewnie mogą się napatrzyć do woli i wówczas im wypada... o Daa :) no popatrz!:D natchnęłaś Saama i będziemy mieli biznesmena :D tylko czy wtedy będzie chciał z nami pisać? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wtedy nie bedzie wiedzial w co rece wlozyc :D ,cos o tym wiem :-) Akurat moj biznesmen wchodzi ,trzeba podac obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benvenuto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciao a tutti. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze, to z wykrzyknikiem znaczy: witam. I I Drugie zn. witam wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) biję się w piersi 😭 rzeczywistoście choć lajtowe to jednak było to seksistowskie określenie. jednakowoż będę twierdził że to nie wina Włocha. Po prostu Danusia wyprowadziła mnie na manowce ..... językowe :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, winny musi być :D to raczej dresiarskie określenie... ale fakt dużo w odzieży dzisiaj się poruszliśmy :D o czyżby nasza Meri zaczęła włoskiego się uczyć? :D dzięki za malinowy deserek, zauważyłam tam ciasto ,,pupa pawiana" ale nie chciało się otworzyć😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deser (?) ki diask?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Liness, to ja. Czy się uczę j.włoskiego? Nie i tak. Nie bo nie mam weny, tak bo w głębi serca pragnęłabym się go nauczyć i czasem coś tam dukam a dzisiejsza okazja jest wymarzona by odkurzyć szare swoje komórki. :D Włoski to mój ulubiony, język i temperament. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,znow moja wina ,ale ciesze sie ,ze mam takie zdolnosci w wyprowadzaniu na manowce :-p Witaj Meri 🌻 Musze siasc w 'papiery ' Zonkil tak usilnie prosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciao ragazze! 😍 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×