Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o Firefoksa to po otworzeniu przeglądarki , w prawym górnym rogu na pasku powinny być takie poziome trzy kreseczki , klikamy w nie i wybieramy w otworzonym oknienku OPCJE i w kolejnym oknie klikamy w OGÓLNE i tam ustawiamy taką stronę startową jak chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo jak ten czas leci, znów poniedziałek. Niestety pogoda za oknem raczej kiepska, deszcz padał nad ranem, znów jest chłodno, tak że bez kawy ani rusz:D Dlatego robię mocnego szatana na porządne rozbudzenie http://www.tapeta-dzbanek-ziarenka-kawy-filizanki.na-pulpit.com/zdjecia/dzbanek-ziarenka-kawy-filizanki.jpeg zapraszam wszystkich chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim dobrego startu w nowy tydzień. Miłego i ciepłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
dzień dobry ! o dzięki Ferdzi :) za herbatke i miłe przywitanie. Ja juz na pracowym śniadanku bo dzisiaj nieco krócej pracuję, do 13 :) widze że późnym wieczorem jeszcze się pojawiła cenna rada odnośnie wczorajszego problemu, dziękuję Gość:) o miłego dnia i pracowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poprasowałam koszule, ogarnęłam kuchnię a tu nadal nikogo. W takim razie napiszę jeszcze że dziś wiele świąt w kalendarzu, aż wierzyć się nie chce że tak lubimy świętować. 4 maja – Międzynarodowy Dzień Strażaka, Dzień Hutnika, Dzień Kominiarza, Dzień Garncarza, Dzień Piekarza, Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen. A tak naprawdę to dziś jest bardzo ważny dzień, dziś pierwszy dzień MATUR ! :D kasztany kwitną, czas pisać maturę. Trzymam kciuki za wszystkich maturzystów, by pytania były łatwe i by napisali wszyscy na 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberski :classic_cool: l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l Ja wystartowałem w nowy tydzień tylko z pieciominutowym opóźnieniem. To znaczy tyle spóźniłem się do pracy co zostało przyjęte krzywym grymasem kierownictwa. Mnie to nie dziwi bo kierownictwo [jednoosobowe) zjawia się godzinę przed czasem. Gdybym ja też tyle zarabiał tk bym nawet półtora godziny wcześniej przyjeżdżał :D Zdążę się napracować bo dzisiaj niestety długo w pracy. l Energii przy poniedziałku brakuje. Zwłaszcza że dzień bez słońca a rano padało. Kawa od Ferdzi jest więc jak znalazł. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) wczorajszy link doprowadził mnie do platformy ale nie do konkretnej fotki. Ale mogłem przewijać więc przejrzałem sporo zdjęć, to ze schabem i jabłkami również. Ale nie wiem czy chodziło jeszcze o coś innego. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, sory nie zauważyłam wpisu Calinessy Fajnie, że pracujesz krócej, można wolny czas przeznaczyć na jakieś małe zakupy. Ta cenna rada gościa, prowadzi dokładnie tam gdzie ja Cię skierowałam wcześniej :P Saam, czyżby korki na drodze, że takie spóźnienie ? Mam nadzieję że nie odliczą Ci z tego powodu całej godziny, w końcu to tylko 5 minut a Ty niejednokrotnie zostajesz w tej pracy znacznie dłużej. Ja sięgam po druga kawę, bo znów lecę w wielki kanion, w dodatku głową w dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne Saam, bo kiedy klikam w link, dokładnie otwiera się to co chciałam, czyli fotka o tym jak pifffko zmienia się w witaminy :D Nie wiem czy wiecie co to jest stalking... niestety jestem ofiarą i jest mi z tym źle😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) a kto Tobie nie daje spokoju ? Daj adres to my tego kogoś ponękamy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wstalam wczesnie i zaczelam dzien od przymierzania ciuchow weselnych ,caly komplet łacznie z butami .Wszystko ok.ale gdybm mogla zalozyc buty na obcasie to bylby szal :-),a tak w plaskch to efektu brak ,takie ciumcium rumcium :-( Ferdzi ,dzieki za to ,ze niestrudzenie parzysz nam napitki 👄 Mowisz ,ze dzis zaczynaja sie matury ,ło mamcia kiedy to bylo .Pamietam do dzis moje tematy ,oczywiscie nie wszystkie . Zycze maturzystom polamania dlugopisow :-) Oczywiscie cos tez musi byc o gotowaniu .Z braku pomyslu i checi beda kotlety mielone i buraczki . Ktos dobija sie na skype ,musze zajrzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 tak się stroisz jak To Ty miałabyś być panną młodą :p Szpilki domyślam się że zakłada się po to aby przedłużyć nogi. Ale skoro szpilki odpadają to może w takim razie przedłuż w drugą stronę podnosząc sukienkę :p znaczy w sensie żeby była krótsza :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) masz rację, w innej aplikacji zobaczyłem to bez trudu gdyż obrazek był dużo większy niż wcześniej. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) pewnie nie rozwieję wszystkich Twoich wczorajszych dylematów ale nie powstrzymuje mnie to przed próbą. Wszyscy wiedza że "w dechę" oznacza dobrze, fajnie, prawidłowo itp. Wiele gier zrecznosciowych opiera się na desce. Na przyklad rzut siekierą, nożem, lotkami. Jezeli trafi się w deskę to super. Oczywiście najlepiej jeżeli ostrzem. Deska też często bywa podkladem, na to idzie kolejna warstwa np. trzcina, tynk, papa, blacha. Jeżeli następnie coś przybijamy do tej konstrukcji niefartem jest trafić gwoździem pomiędzy deski. Natomiast w deche wiadomo, będzie dobrze trzymać. I jeszcze na strzelnicy. Trafić w deche czyli w tarczę jest zdecydowanie lepiej niż Panu Bogu w okno. Trafić przy tym w dyche to już szczyt celności. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Saam ,a zebys wiedzial ,przeciez musze ładnie wygladac :-p Kurcze ,znasz sie jak nikt inny (mowie o facetach ),wlasnie myslalam wczesniej o skroceniu sukienki ,ale jest tak uszyta ,ze sie nie daa.Stracilaby fason .Moze zrobie fotke iWam pokaze sie wystrojona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) abyśmy mieli właściwą skalę porównania jedną fotkę w ubraniu z drugą bez ubrania. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,no ,podoba mi sie .......ten strazak :-p Pupa nienaganna ,jak trza :D Wiecie ,sa specjalisci ,ktorzy wroza z ksztaltu pupy ,nazywaja sie Rumpolodzy .Wlasnie obejrzalam rozne ksztalty pup i zadna do mnie teraz nie pasuje :-) .Przed choroba to cos bym przypasowala ,ale obecnego ksztaltu nie przewidziano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tak ,k/u/w/a ,jak mowi Mariolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danusiu :) nie mów o tym głośno bo jak się zwiedzą amatorzy nietypowych i oryginalnych posladków to nie będziesz mieć spokoju. A małżowin zamiast chodzić do pracy będzie się zajmował pilnowaniem Ciebie ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo z tego typu sandałek , zobacz daa że wydają się wysokie ale spojrz na wkladke buta , różnica wysokości pomiędzy palcami a pietą nie jest duża myślę że czułabyś się jak na 4-5 cm obcasie . poszukać tylko w odpowiednim kolorze i juz .....https://www.venezia.pl/sandaly-na-koturnie-p-8861-53-15.30.53.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=kampania-ceneo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,do poludnia maz wpadl na kawe i gdy mu powiedzialam o rannej przymiarce to zapytal 'a dlaczego to robisz jak mnie nie ma ':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×